Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λεμε δεν μπαινουν καν στο καλαθι... και μην ασχολειστε γιατι θα τρεχετε! καλυτερα να κλειδωθει για την προστασια των αναγνωστων

 

 

 

Όλα αυτά έχουν τελειώσει που είναι πάνω,πάνω εδώ και 1 ώρα τουλάχιστον. Αναρωτιέμαι λοιπόν ποιος ο λόγος να υπάρχουν ακόμα online .. oeo?

 

Τιμές κράχτες για να γεμίσουν με κόσμο τα καταστήματα.

Είναι γνωστές καιρό τώρα οι πολιτικές των 2-3 μεγάλων αλυσιδών καταστημάτων στην Ελληνική αγορά.

Μη τους κάνετε τη χάρη λοιπόν να ψαρώνετε και μη τους δίνετε τη χαρά να νομίζουν ότι με τέτοιες μικροπολιτικές θα γεμίζουν τα καταστήματά τους.

 

 

 

 

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απλα πας μεχρι εκει και βλεπεις... αν δεν ισχυουν... Γεια σας...

 

Παντως αν ειχα τα φραγκα, εναν εξωτ σκληρο 1Tb και μια ψηφιακη καρτα τηλεορασης τα χτυπαγα ανετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι πιο ξεδιάντροπα παραπλανητικό...τέτοια έκανε και το Πλαίσιο...Πόσους πελάτες ακόμα περιμένουν να χάσουν άραγε;

 

Απλα πας μεχρι εκει και βλεπεις... αν δεν ισχυουν... Γεια σας...

 

Δυστυχώς ΔΕΝ είναι τόσο απλό, υπάρχουν πολλοί που θα πέσουν στην παγίδα, θα πάνε και θα φύγουν φορτωμένοι με άλλα, άσχετα πράγματα σε τιμές κανονικές ή και τσιμπημένες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τηλ για την Nikon και μου είπαν ότι ήταν κρατημένη για πελάτη.

 

Είναι παρανοϊκό πάντως αν έχεις 2 -3 τεμάχια διαθέσιμα να τα βγάζεις στο Internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προλαβα ενα σφραγισμένο Dell, 15.6, i5, 6gb ram, 640gb hdd, nvidia gt525 με μόλις 499€ και σε 12 άτοκες. Τελευταίο κομμάτι για μία φίλη.

 

Ήθελα να τσιμπήσω για μένα το 15άρι το Macbook στα 499 αλλα ¨ηταν μόλις 1 και πουλήθηκε χτές με το που βγήκαν τα deals...

 

Οπότε επιβεβαιώνω εν μέρει οτι δεν ήταν κράχτης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα τηλ για την Nikon και μου είπαν ότι ήταν κρατημένη για πελάτη.

 

Είναι παρανοϊκό πάντως αν έχεις 2 -3 τεμάχια διαθέσιμα να τα βγάζεις στο Internet.

τωρα πελατης ειναι, πωλητης ειναι, μπατζανακης του υπευθυνου...δε θα μαθουμε ποτε ποιος την καβατζωσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα πελατης ειναι, πωλητης ειναι, μπατζανακης του υπευθυνου...δε θα μαθουμε ποτε ποιος την καβατζωσε

 

δε νομίζω οτι εχει και σημασία... Γιατι ο πωλητης απαγορεύεται να αγοράσει;

 

Μη τα βλέπουμε όλα στραβα ρε παιδιά... Και εγω ήθελα macbook με 499 αλλα απλα δεν πρόλαβα, τελειωσε η υποθεση...

Το site του πάντως ούτε ddos να ειχε φάει... Ούτε στο λογαριασμό μου δε μπορεί να με συνδέσει...

(Ναι προσπαθώ να ρίξω ενα macbook στο καλαθι μπας και τους γκρινιάξω και μου το στείλουν μετα...)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα τα μουλτιραμα ειναι τελειωμενα στην συνειδηση μου.

Καταστημα που κανει αυξηση τιμων τον Δεκεμβριο μεχρι 10 - 20 % και μετα τον Γεναρη τις μειωνει 10-15 % και λεει τρεχατε κοσμε εκανα εκπτωσεις ( μαιμου ) το εμπιστευεστε εσεις ;

Χρειαζετε να αναφερω οτι πολλα προιοντα τα πουλαει στην μεγαλυτερη τιμη της αγορας ;

Καποια που εχει προσφορα σαν μειωση τιμων κατα καιρους ( δεν μιλαω για τα συγκεκριμενα ) αν ψαξει καποιος στο ιντερνετ εχει αποδειχθη οτι εχουν βγαλει προβληματα και προσπαθει να τα ξεφορτωθει οχι οτι ξαφνικα το επιασε η ορεξη να κανει εκπτωσεις.

Μου ετυχε και τελευταια τετια περιπτωση με ενα λαπτοπ που μου ειπε να κοιταξω καποιος συγγενης να του πω την γνωμη μου γιατι τον ειχαν σε καλη τιμη τα μουλτιραμα.

Και αποδειχθηκε οτι παρουσιαζε το μοντελο σοβαρα προβληματα απο οτι διαβασα στο ιντερνετ και ειδα στο youtube.

Οσο για τις παρουσες προσφορες αντε ναχει μερικα εκθεσιακα κομματια και τα περισοτερα θα τα παρουν καποιοι πιτσιρικαδες που δουλεβουν στα καταστηματα.

Και αφηνει τα προιοντα ενω δεν τα διαθετουν στην ιστοσελιδα για να ψαρεβουν πελατες να τους λενε εχουμε ομως το αλλο προιον εαν θελεται ...

Αν θελετε πραγματικες προσφορες και εξυπηρετηση να ψαξετε στα μικρα καταστηματα που προσπαθουν να αναδειχθουν και παρατηστε τις αλυσιδες.

Εμπαργκο αγορων σε μουλτιραμα και τις αλλες γνωστες αλυσιδες που και ακριβες ειναι και μας ταλαιπωρουν εαν κατι που αγορασουμε παρουσιασει προβλημα.

Αυτη ειναι η γνωμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα τα μουλτιραμα ειναι τελειωμενα στην συνειδηση μου.

Καταστημα που κανει αυξηση τιμων τον Δεκεμβριο μεχρι 10 - 20 % και μετα τον Γεναρη τις μειωνει 10-15 % και λεει τρεχατε κοσμε εκανα εκπτωσεις ( μαιμου ) το εμπιστευεστε εσεις ;

Χρειαζετε να αναφερω οτι πολλα προιοντα τα πουλαει στην μεγαλυτερη τιμη της αγορας ;

Καποια που εχει προσφορα σαν μειωση τιμων κατα καιρους ( δεν μιλαω για τα συγκεκριμενα ) αν ψαξει καποιος στο ιντερνετ εχει αποδειχθη οτι εχουν βγαλει προβληματα και προσπαθει να τα ξεφορτωθει οχι οτι ξαφνικα το επιασε η ορεξη να κανει εκπτωσεις.

Μου ετυχε και τελευταια τετια περιπτωση με ενα λαπτοπ που μου ειπε να κοιταξω καποιος συγγενης να του πω την γνωμη μου γιατι τον ειχαν σε καλη τιμη τα μουλτιραμα.

Και αποδειχθηκε οτι παρουσιαζε το μοντελο σοβαρα προβληματα απο οτι διαβασα στο ιντερνετ και ειδα στο youtube.

Οσο για τις παρουσες προσφορες αντε ναχει μερικα εκθεσιακα κομματια και τα περισοτερα θα τα παρουν καποιοι πιτσιρικαδες που δουλεβουν στα καταστηματα.

Και αφηνει τα προιοντα ενω δεν τα διαθετουν στην ιστοσελιδα για να ψαρεβουν πελατες να τους λενε εχουμε ομως το αλλο προιον εαν θελεται ...

Αν θελετε πραγματικες προσφορες και εξυπηρετηση να ψαξετε στα μικρα καταστηματα που προσπαθουν να αναδειχθουν και παρατηστε τις αλυσιδες.

Εμπαργκο αγορων σε μουλτιραμα και τις αλλες γνωστες αλυσιδες που και ακριβες ειναι και μας ταλαιπωρουν εαν κατι που αγορασουμε παρουσιασει προβλημα.

Αυτη ειναι η γνωμη μου.

 

 

Συμφωνω και εχει τύχει αρκετές φορές σε μικρά μαγαζάκια να βρω πολύ καλές τιμές και πολύ καλύτερη εξυπηρέτηση, ωστόσο, στην προκειμένη δε πιστευω οτι οι τιμές αυτές υπάρχουν αλλού (ουτε και τα κομμάτια φαινονται να υπάρχουν γενικα).

 

Και εμενα ουκ ολιγες φορές με εχουν "ξεγελάσει" ως καταστημα πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχω κλείσει μία φωτογραφική αλλά είναι εκθεσιακό κομμάτι...

Να την πάρω ή θα την πατήσω???

 

Αν δεν έχει εξωτερικά προβλήματα,γρατζουνιές κτλ και εφόσον έχει κανονική εγγύηση πάρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...