Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tα πήραμε όλα!!!

Καληνύχτα ή μάλλον καλημέρα σε όλους τους νυχτερινούς κυνηγούς Super Deals του insomnia...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε όχι και "μόλις", έχει ώρες που έγινε.

Βρήκα μέρα να κάνω ανάποδο πρόγραμμα ύπνου το μπελά μου :rolleyes: (αν όντως αποδειχτεί ότι όλες οι παραγγελίες θα προχωρήσουν κανονικά, που μακάρι να γίνει βέβαια).

για μ!@# τους έχεις ? :confused:

Δεν τους έχουμε, αποδεδειγμένα είναι. Απλά από την αντίστροφη =P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την λαπτοπαρα που ειχα παραγγειλει χθες το βραδυ, την κατεβασαν γενικοτερα απο το site!

Περιμενω τηλεφωνημα εν ωρα γραψιματος στην σχολη σε κανενα τριωρο! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η όλη Ιστορία ήταν μεγάλο παραμύθι..μάλλον το multirama μας πέρασε για αμερικανάκια..δεν πιστεύω πως υπάρχει έστω κι ένας εδω μέσα που να έχει κάτι σε προσφορά απο το Multirama στα χέρια του ...

Με αυτή την πολιτική πάντως και φτηνότερο να έχει κάτι στο μέλλον εκτιμώ πως θα επιλέγουμε το αμέσως ακριβότερο κατάστημα μόνο και μόνο για την αξιοπιστία του....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρέλαβα χθες ένα usb δέκτη TV (Hauppauge HVR-900H) στα 15€. Είχα πάρει τηλέφωνο στο κατάστημα μου το κράτησαν και το παρέλαβα το απόγευμα. Από 60 στα 15 ευρώ, καλή τιμή ήταν και οι άνθρωποι εξυπηρετικοί.

 

Παλιότερα έχω πετύχει σε εξαιρετική τιμή μία panasonic g1 και ένα laptop lenovo. Παρ' όλο που πήγαινα πάντα από τους τελευταίους στο κατάστημα να παραγγείλω, σκίζονταν να ψάξουν να βρουν διαθέσιμο κομμάτι. Στο Laptop θυμάμαι ότι ο υπάλληλος πήρε τηλέφωνο 5-6 καταστήματα που φαινόταν διαθεσιμότητα στο σύστημα και τελικά μου το έφερε από κάποιο συνεργαζόμενο κατάστημα της Ζακύνθου !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω κρίσης και της κατάστασης που επικρατεί στην χώρα μας ο όμιλος δεν μπορεί να αγοράσει νέα προιόντα με πίστωση. Έτσι ρευστοποίησε τα προιόντα που είχε στην αποθήκη. Τα κομμάτια ήταν λίγα, εκθεσιακά και κάποια σφραγισμένα που είχαν ξεμείνει. Με ενημέρωσε ένας υπάλληλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το βλέπουμε και στο e-shop. Εξασφαλίζει τιμή, κάνει προσφορά, μαζεύει παραγγελίες, τα φέρνει και τα διανέμει αμέσως. Πέρασαν οι εποχές που οι αποθήκες είχαν διαθεσιμότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω κρίσης και της κατάστασης που επικρατεί στην χώρα μας ο όμιλος δεν μπορεί να αγοράσει νέα προιόντα με πίστωση. Έτσι ρευστοποίησε τα προιόντα που είχε στην αποθήκη. Τα κομμάτια ήταν λίγα, εκθεσιακά και κάποια σφραγισμένα που είχαν ξεμείνει. Με ενημέρωσε ένας υπάλληλος.

αυτη ειναι κ η ποιο σοβαρη κ μαλλον πραγματικη περιπτωση.Εχω εμπειρια απο πελατη μου με ηλεκτρικα που ειχε το ιδιο ακριβως προβλημα κ τελικα εκανε αυτη την κινηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατεβηκαν τα απειρα superdeals αλλα εμενα ειναι ακομα στις παραγγελιες μου 1 προσφορα απο superdeal που εκανα χθες. Λετε να κατσει? Θεωρητικα θα πρεπε να μου τη σβησουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...