Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προσπαθω να τους στειλω μηνυμα στο [email protected] σχετικα με ενα προιον και τρωω mail deamon μετα απο 3 ωρες. το ξαναστειλα και παλι δεν σταλθηκε. συμβαινει και σε κανα αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

προσπαθω να τους στειλω μηνυμα στο [email protected] σχετικα με ενα προιον και τρωω mail deamon μετα απο 3 ωρες. το ξαναστειλα και παλι δεν σταλθηκε. συμβαινει και σε κανα αλλο?

Τα ιδια.

Παρε τηλεφωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω προλαβα χτες το απογευμα κ παρηγγειλα SW PREPAID XBOX LIVE GOLD 12ΜΗΝΕΣ+800ms points με 29 ευρω με παραλαβη απο το κατασταστημα.Λεει οτι εχει καταχωρηθει η παραγγελεια,οποτε ιδωμεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με ενδιέφεραν μόνο οι Sony DSC-HX7 και DSC-HX9.

Το πάλεψα μπας και βρω καμία από τις δύο αλλά τίποτα... :angry:

 

Η HX7 πάντως υπάρχει σε προσφορά στο MediaMarkt Συγγρού με 179 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγραψα κατι κωδικους σε ενα χαρτακι και πηγα εχτες το βραδυ απο Mall να δω τι παιζει. Φυσικα και δεν ειχαν τπτ... Τελικα πηρα μια οθονη Samsung LD190 19" wide sta 59 euro (Για δωρο) και μετα ρωτησα τον πωλητη αν εχει μεινει τπτ απο home cinema και μου λεει , κατσε να δω αποθηκη.Παει λοιπον και γυρναει με αυτα :AEGO5

 

Ειχαν πανω τις εξης τιμες : 1416 αρχικη .... 999 εκπτωση Νο1 και μου λεει με 99 ευρο δικα σου. Δεν εχουν παιξει ποτε , κουτατα οχι εκθεσιακα (βεβαια η εγγυηση 6 μηνες) ....

Δεν βαριεσαι παρολο που δεν την ηξερα την μαρκα τα τσιμπησα... :mrgreen:

Πολυ μικροι δορυφοροι , αλλα πολυς βαρος ο καθενας λες και ειναι μπαρες χρυσου (γιατι εχω πιασει και ξερω ... B) ) Ποιτητα κατασκευης αριστη παντως , και απο reviews διαβαζω τα καλυτερα.

 

P.S. : στα ταμειο το κατα τα αλλα ευγενεστατο παληκαρι που με εξυπηρετησε κανει τον εξης διαλογο στο κινητο του :

 

Ελα ρε , ναι , το χω κρατημενο . Ναι πες του να περασει αυριο μετα τις 11 που πιανω δουλεια να το κανονισουμε. Δε μου λες , ποσο εχει φτασει η τιμη του γιατι εχω ωρα να μπω στο σιτε.

Τι λε ρε μλκ... πωωω καλα το ξεφτιλισανε.ΕΙΠΑΜΕ :shock:

 

P.S. 2 : δεν ξερω ουτε καν για τι μιλαγανε ... δεν τον κατηγορω , και γω τα ιδια παιζει να κανα σαν ελληνας πατριωτης . :-( ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για να καταλάβω εγώ χθες έβαλα στο καλάθι το Wii με 19 ευρώ και το παράγγειλα με αντικαταβολή , μου ήρθε μετά και email επιβεβαίωσης ότι όλα ΟΚ, τι γίνεται ; ωστόσο το προϊόν ήταν με status διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας ...

Τι γίνεται ωρέ ; αν και δεν νομίζω να μου στείλουν Wii με 19 ευρώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά για να καταλάβω εγώ χθες έβαλα στο καλάθι το Wii με 19 ευρώ και το παράγγειλα με αντικαταβολή , μου ήρθε μετά και email επιβεβαίωσης ότι όλα ΟΚ, τι γίνεται ; ωστόσο το ποιόν ήταν με status διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας ...

Τι γίνεται ωρέ ; αν και δεν νομίζω να μου στείλουν Wii με 19 ευρώ :)

 

τσεκαρε στα ανεπιθύμητα... εμενα εκει ηταν το mail... :@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια, που ουτε παρηγγειλα τιποτα, ουτε αγορασα τιποτα, ουτε γενικα ασχοληθηκα με το ολο θεμα, να αισθανθω χαζοχαζουλης, η τυχερος που δεν εχασα τζαμπα ωρες απ τη ζωη μου? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά πάντως αν και σπάνια γίνονται.... Όταν δούλευα πλαίσιο σε μια φάση ξεστοκαραν και έπαιρνες (πριν κανα 3 χρόνια) asus gtx8800 με 40 και γενικά πολύ φθηνό πράγμα, οπότε υποθέτω ισχύει το ίδιο και δω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχαχα,και εγω πριν λιγο το ανακαλυψα εκει κρυμενο το ακυρωτικό

 

Βρε παιδια τι λεει ακριβως το ακυρωτικο γιατι εγω τσεκαρα τα spam μου και δεν μου εχει ερθει ακομα καποιο mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις εκλεισα το τηλεφωνο με την εξυπηρετηση πελατων.Για τα παρακατω προιοντα ενω εχω παρει επιβεβαιωτικο mail το αποτέλεσμα ηταν: Δυστυχως η 47αρα τηλεοραση εχει εξαντληθει, το blu ray εχει εξαντληθει(δεν με πειραξε γιατι πηρα καλυτερο απο multirama καταστημα σημερα) το ipod nano εχει εξαντληθει! Μονο το UPS μου λεει οτι βλέπει πολλα κομματια και λογικα μεσα στην μερα θα παρω επιβεβαιωτικο mail νουμερο 2 με οδηγιες παραλλαβης.

 

Οταν ρωτησα φυσικα τον λόγο για τον οποιο τα προιοντα ηταν στο site ενω είχαν εξαντληθει, μου ειπε οτι απλα εγιναν πολλες παραγγελίες ταυτόχρονα και εχουν σειρα προτεραιότητας. Για την ιστορια η παραγγελία μου εγινε χθες το βράδυ με το που ανοιξαν τα deals.

 

Ηθικο δίδαγμα: Μην ξενυχτατε μπρος στο pc. Καποιο κομματι που θα πέσουμε ολοι πανω του οπως ενα mac η μια 47αρα μπορει να την κλείσουμε αλλα οταν θα καθοριστουν οι προτεραιοτητες μαλλον θα το έχει θελήσει και κάποιος απο εκει μέσα...! τωρα για κανα monitor, κανα ups ή κανα laptop της ''σειρας'' (χωρις παρεξήγηση) υπάρχει ελπίδα

 

Υ.γ: Ολα τα λεφτα σήμερα η στραβωμενη φάτσα του πωλητή των multirama σημερα οταν με είδε να παίρνω το δευτερο και τελευταίο Blu ray player απο το ράφι...

 

Υ.γ2: Στιχομυθεια μπροστα στα μάτια μου. Υπάλληλος Α (ο ανωθεν στραβωμενος): Καλα είδες αυτο το home cinema ποσα watt βγάζει? Τυλιξε το μου να το παρω. Υπάλληλος Β (ενα καλο παιδακι): Εξυπηρετω τον κύριο μισο λεπτο. Υπάλληλος Α : Καλα το παίρνω να το πάω στην κουζινα και φέρε μου μετα το κουτι! Μπροστά στα ματια μου όλο αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...