Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας γραφω απο το νεο μου λαπτοπ. Εκθεσιακο μεν, σε εξαιρετικη κατασταση δε. Το μονο που με προβληματιζει ειναι πως η εγγυηση της hp εχει ενεργοποιηθει απο τον Αυγουστο. Τι κανω σ αυτη την περιπτωση? Δε θελω να βασιστω στην 12μηνη του multirama.. Μπορω απο καπου να προμηθευτω επεκταση της εγγυησης της hp σε λογικο κοστος? Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

199Ε, να το παω πισω λες δηλαδη ? Αναβαθμιζεται ή δεν αξιζει ?

 

σε αυτα τα χρηματα και καινουριο ειναι σχεδον ληστεια αν πραγματικα χρειαζεσαι ενα laptop. Απλα ειναι μοντελο απο εποχη 2008 και ηθελαν να το ξεφορτωθουν. Αν δεν το χρειαζεσαι πηγαινε το πισω και ειδοποιησε με να παω να το παρω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας γραφω απο το νεο μου λαπτοπ. Εκθεσιακο μεν, σε εξαιρετικη κατασταση δε. Το μονο που με προβληματιζει ειναι πως η εγγυηση της hp εχει ενεργοποιηθει απο τον Αυγουστο. Τι κανω σ αυτη την περιπτωση? Δε θελω να βασιστω στην 12μηνη του multirama.. Μπορω απο καπου να προμηθευτω επεκταση της εγγυησης της hp σε λογικο κοστος? Ευχαριστω.

Σε ποιο καταστημα τελικα το βρηκες;

Συμφωνα με τον σηριακο αριθμο εχεις εγγυησης μεχρι τον Αυγουστο.

Αν παθει κατι ομως τον Σεπτεμβρη, θα πας με την αποδειξη αγορας και εχεις εγγυηση για 1 χρονο απο τοτε που το αγορασες. Αλλωστε δεν νομιζω να σου εκοψαν αποδειξη που να αναφερει πουθενα οτι ειναι εκθεσιακο κλπ.

 

Για επεκταση:

 

http://www.msystems.gr/index.php?category=1106&product=12277

Η φθηνοτερη που υπαρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:shifty:

 

Τι λε ρε παιδί μου, κι εγώ που νόμιζα πως υπάρχει ξεχωριστό δωμάτιο για δαύτους (κ τουαλέτες επίσης).

Την άλλη φορά να φορέσεις γάντια μην τυχόν και κολλήσεις τίποτα.

 

Για την ακριβεια ο ανθρωπος απο τα μουλτιραμα μου ειπε ο καθε αλβανος και πακιστανος ... θα του μεταφερω τις συμβουλες σου :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ προσωπικά mac εκθεσιακό είναι το μόνο που δεν θα έπαιρνα με τίποτα.

Όσες φορές έχω πάει σε κάποιο κατάστημα θα δω κάποιους να τα παιδεύουν γιατί δεν έχουν ξαναχειριστεί και στο τέλος δεν βγάζουν άκρη και τα παρατάνε όπως να'ναι...Δηλάδη έλεος, αφήστε που άμα είναι και MACBOOK AIR τότε μόνο τα χτυπήματα που θα έχει φάει επειδή πάνε όλοι και τα πιάνουν και τα σηκώνουν δεν αξίζει να το ρισκάρεις, γιατί αν βγάλει πρόβλημα μετά θα πρέπει να τα σκάσεις για τα καλά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχτες το πρωι ειδα στο site την προσφορα για μια 24αρα τηλεοραση F&U στα 99ευρο και ειπα να την αγορασω...αφου ειδα οτι δεν υπαρχει σε καποιο καταστημα στην Πατρα πηρα τηλεφωνο στα κεντρικα οπου με συνεδεσαν με το καταστημα στο The Mall οπου και υπηρχαν...εκει λοιπον μου ειπαν οτι υπαρχουν 2 κομματια και θα μου εστελναν χτες το ενα σε ενα απο τα 2 καταστηματα multirama της Πατρας...χτες ουτε φωνη ουτε ακροαση οποτε αρχισε να μου "βρωμαει" η δουλεια...σημερα παιρνω τηλεφωνο στα καταστηματα της Πατρας και με ενημερωνουν οτι παρελαβαν διαφορα αλλα οχι την παραγγελια μου και μου προτεινουν να μιλησω με το καταστημα στο The Mall...παιρνω τηλεφωνο τους λεω τι εχει γινει και η απαντηση ηταν οτι οι τηλεορασεις ηταν "κρατημενες" και προφανως δεν το "ηξερε" ο υπαλληλος...Στην ερωτηση μου γιατι δεν ενημερωθηκα εστω χτες για ολο αυτο (ειχαν κρατησει ονομα και τηλεφωνο ωστε να με ενημερωσουν οταν θα εφτανε στην Πατρα ;) :P :rolleyes: ) η "αποστομωτικη" απαντηση/ερωτηση ηταν: "Εεεεεεεεεεεεεεεε δεν ενημερωθηκατε;;;εεεεεεεεε μαλλον το ξεχασε ο υπαλληλος"...Τι να του πω;να αρχισω να τον βριζω;δε μου φταιει σε τιποτα κ δεν ξερω καν αν ηταν αυτος απο τον οποιο ηταν "κρατημενη" η τηλεοραση...Απλα ηθελα να πω κ εγω καπου τον πονο μου και να κανω να αιστανθουν καλυτερα οσοι τουλαχιστον πηραν e-mail ακυρωσης...γιατι εμενα με "ξεχασαν"....

Καλες (και πιο τυχερες) αγορες την επομενη φορα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν υπηρχε κατι της προκοπης στα καταστηματα το καβατζωσαν οι υπολληλοι να το πουλησουν αργοτερα στις αγγελιες η το καπαρωσαν για φιλους η συγγενεις τους η οι καταστηματαρχες για καποιους καλους πελατες.

Οτι ειναι παλια τεχνολογια ειτε ανοιχτο και εχει υποστη κακομεταχειρηση το αφηνουν για τους υπολοιπους που σκοτωνονται στα τηλεφωνα μπας και πετυχουν κατι.

Προσοχη στον χρονο που αναγραφετε για εγγυηση και πριν παρετε κατι που χρειαζετε drivers εαν εχετε windows 7 64 bit ερευνα εαν υπαρχουν drivers για τα win 7 64αρια μην βρεθειτε προ εκπληξεως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο με πήραν τηλέφωνο για να μου ακυρώσουν κάποια απο αυτά που είχα παραγγείλει...

Και φυσικά να μου πασάρουν ένα monitor εκθεσιακό, και φυσικά τους αρνήθηκα...

Ούτε τα cd που είχα παραγγείλει υπάρχουν...

Ό,τι να 'ναι...

Υ.Γ. Συμφωνώ με τον παραπάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα απο το κατάστημα της αγιας Παρασκευής κ παρέλαβα κανονικα την παραγγελία μου.επισης είχε μια ταμπέλα στο ταμείο που έλεγε ποια Στοκ έχει το κατάστημα κ σε τι τιμή.ειχε μια f&u 22" led στα 99.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα απο το κατάστημα της αγιας Παρασκευής κ παρέλαβα κανονικα την παραγγελία μου.επισης είχε μια ταμπέλα στο ταμείο που έλεγε ποια Στοκ έχει το κατάστημα κ σε τι τιμή.ειχε μια f&u 22" led στα 99.

 

Φανταζομαι οτι θα ηταν σε χαλια κατασταση για να μην την εχουν "κλεισει"/αγορασει ακομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα σήμερα απο το κατάστημα της αγιας Παρασκευής κ παρέλαβα κανονικα την παραγγελία μου.επισης είχε μια ταμπέλα στο ταμείο που έλεγε ποια Στοκ έχει το κατάστημα κ σε τι τιμή.ειχε μια f&u 22" led στα 99.

 

τι άλλο είχε στην κατάσταση με τα stock? κάνα λαπιτοπι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως φίλοι έριξα την πρώτη φάση του κραξίματος στη σελίδα τος στο Fb, προσπαθώντας όσο μπορώ να είμαι κόσμιος.

Σύμφωνα με την απάντηση που θα πάρω, θα εκφραστώ αναλόγως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα παρελαβα τον Pixma 8150 που ειχα παραγγειλει. Συσκευασμενος στο κουτι του και φαινομενικα αριστος. Δεν τον εχω δοκιμασει ομως ακομα. Μια χαρα μου εκατσε, στο 1/3 της τιμης του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...