Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερα παρελαβα τον Pixma 8150 που ειχα παραγγειλει. Συσκευασμενος στο κουτι του και φαινομενικα αριστος. Δεν τον εχω δοκιμασει ομως ακομα. Μια χαρα μου εκατσε, στο 1/3 της τιμης του.

 

αποστολή με κούριερ ή παραλαβή από κατάστημα?

 

σε παραγγελία που έκανα επέλεξα αποστολή με κούριερ (από πέμπτη βράδυ) αλλά ούτε με έχουν ειδοποιήσει αλλά και ούτε έχει αλλάξει το status της παραγγελίας από καταχωρημένη σε κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φανταζομαι οτι θα ηταν σε χαλια κατασταση για να μην την εχουν "κλεισει"/αγορασει ακομα...

Δεν την είδα ειχε απλα την ταμπέλα με το τι ειχε σε stock.ειχε κ ένα dell με i5 6 giga ram 640 σκληρό στα 499 αν δεν κανω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλαβα κι εγω email που έγραφε ότι προσπάθησαν να επικοινωνήσουν μαζί μου τηλεφωνικως και δεν τα κατάφεραν (πόση προσπάθεια θέλει άραγε κάτι τέτοιο;) και μου ζητούν να τους καλέσω εγω σε ένα συγκεκριμένο νούμερο. Έχει λάβει κανένας άλλος τέτοιο email;

Λέω να τους γράψω κανονικά και να περιμένω να με πάρουν αυτοί. Σε τελική ανάλυση , δεν έχω καμία εκκρεμότητα εγω για να αρχίσω τα τηλέφωνα.

Να σημειώσω ότι η παραγγελία μου έγινε Κυριακή ξημερώματα κατα τις 2 και αφορούσε μια ψηφιακή μηχανή,μια κάμερα, ένα blue ray player , μια κάμερα ασφαλείας , κάτι πολυμπριζα και ένα mp3 player. Όλα για αποστολή στο σπίτι.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλαβα κι εγω email που έγραφε ότι προσπάθησαν να επικοινωνήσουν μαζί μου τηλεφωνικως και δεν τα κατάφεραν (πόση προσπάθεια θέλει άραγε κάτι τέτοιο;) και μου ζητούν να τους καλέσω εγω σε ένα συγκεκριμένο νούμερο. Έχει λάβει κανένας άλλος τέτοιο email;

Λέω να τους γράψω κανονικά και να περιμένω να με πάρουν αυτοί. Σε τελική ανάλυση , δεν έχω καμία εκκρεμότητα εγω για να αρχίσω τα τηλέφωνα.

Να σημειώσω ότι η παραγγελία μου έγινε Κυριακή ξημερώματα κατα τις 2 και αφορούσε μια ψηφιακή μηχανή,μια κάμερα, ένα blue ray player , μια κάμερα ασφαλείας , κάτι πολυμπριζα και ένα mp3 player. Όλα για αποστολή στο σπίτι.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

την προηγούμενη βδομάδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι παίδες όπιοιος προλάβει τον κύριο είδε.

Επίσης όπως αναφέρθηκε τα καλά κομμάτια (mac, smartphone κλπ)

τα παίρνουνε οι ίδιοι οι πωλητές.

 

Δεν είναι πάντος άποψη για μένα να μην κυνηγάς αυτές τις προσφορές, αν είσαι

έξυπνος καταναλωτής και δεν τους αφήνεις να σε παρασείρουνε βγαίνεις κερδισμένος.

 

Εγώ πήρα ένα σκληρό wd 500gb με 29 ευρουλάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποστολή με κούριερ ή παραλαβή από κατάστημα?

 

σε παραγγελία που έκανα επέλεξα αποστολή με κούριερ (από πέμπτη βράδυ) αλλά ούτε με έχουν ειδοποιήσει αλλά και ούτε έχει αλλάξει το status της παραγγελίας από καταχωρημένη σε κάτι άλλο.

Μια από τα ίδια :(

Έλαβα κι εγω email που έγραφε ότι προσπάθησαν να επικοινωνήσουν μαζί μου τηλεφωνικως και δεν τα κατάφεραν (πόση προσπάθεια θέλει άραγε κάτι τέτοιο;) και μου ζητούν να τους καλέσω εγω σε ένα συγκεκριμένο νούμερο. Έχει λάβει κανένας άλλος τέτοιο email;

Λέω να τους γράψω κανονικά και να περιμένω να με πάρουν αυτοί. Σε τελική ανάλυση , δεν έχω καμία εκκρεμότητα εγω για να αρχίσω τα τηλέφωνα.

Να σημειώσω ότι η παραγγελία μου έγινε Κυριακή ξημερώματα κατα τις 2 και αφορούσε μια ψηφιακή μηχανή,μια κάμερα, ένα blue ray player , μια κάμερα ασφαλείας , κάτι πολυμπριζα και ένα mp3 player. Όλα για αποστολή στο σπίτι.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Εγώ, δες εδώ:#453

Μάλλον εννοείς Παρασκευή ξημερώματα?

Και δεν παρέλαβα τίποτα σήμερα, χώρια ότι η κατάσταση στο status είναι ακόμα στο "Καταχωρήθηκε" και μιλάμε για 2 παραγγελίες (συν 3 που ακυρώθηκαν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα προχθες μνήμη Λαπτοπ ddr2 2gb στα 15 (25 σκρουτζ) απο κατάστημα (σφραγισμένη συσκευασια) και με πήραν να επιβεβαιώσουν κάρτα Pcmcia>usb στα 5 (σκρουτζ 15) αλλά ακύρωσαν τη ddr1 512mb που ήταν για μένα, τα άλλα τα πήρα για φίλους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι παίδες όπιοιος προλάβει τον κύριο είδε.

Επίσης όπως αναφέρθηκε τα καλά κομμάτια (mac, smartphone κλπ)

τα παίρνουνε οι ίδιοι οι πωλητές.

 

Δεν είναι πάντος άποψη για μένα να μην κυνηγάς αυτές τις προσφορές, αν είσαι

έξυπνος καταναλωτής και δεν τους αφήνεις να σε παρασείρουνε βγαίνεις κερδισμένος.

 

Εγώ πήρα ένα σκληρό wd 500gb με 29 ευρουλάκια.

 

Από ποιο κατάστημα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα την Nikon Coolpix P7000 αμεσως μετα την καταχωριση αφου τηλεφωνησα στον Πειραια οπου ηταν διαθεσιμη (ενα κομματι)με παραλαβη απο καταστημα.Η συσκευασια ηταν ανοιχτη αλλα το προϊον φαινοταν αψογο.Ιδωμεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

καλύτερα να βάλεις λίγα ακόμα και να πάρεις Ultrabook, όσο κι αν μου άρεσε το Adamo XPS όταν κυκλοφόρησε τόσο δεν αξίζει πλέον να το πάρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή η κατάσταση πάει μάλλον για ομαδική καταγγελία για παραπλανητική κατά συρροή τακτική και συνεχίζει ακόμη και τώρα να υφίσταται με παραπληροφόρηση και ψευδείς καταχωρήσεις στο site κι επειδή κράτος δεν υπάρχει άρα ούτε κι ελεγκτικοί μηχανισμοί αφού όλα καταρρέουν σαν χαρτινος πύργος ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ να υπερασπιστούμε και να διασφαλίσουμε τα δικαιώματά μας σαν καταναλωτές μόνοι μας.

 

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ

 

Όσοι έχετε παραλάβει κάτι αξίας από τα Super Deals ή "Πτώση Τιμών" ή όπως αλλιώς βαπτίζονται να το ποστάρετε εδώ με την ακριβή περιγραφή προιόντος, τον κωδικό προιόντος, την ώρα που έγινε η παραγγελία (εμφανίζεται και στο email επιβεβαίωσης), πότε κατοχυρώθηκε.

 

Π.Χ:

Asus G53JW-IX209V - Laptop - Μαύρο

0601386

2:00 π.μ Παρασκευή, 17 Φεβρουαρίου 2012

13:00 μ.μ Παρασκευή, 17 Φεβρουαρίου 2012.

 

Μη βάζετε τον "Αριθμό Παραγγελίας" γιατί σας ταυτοποιεί με τα στοιχεία που δηλώσατε στο site και θα αποφύγουμε φαινόμενα παρεμβατισμού εκ των υστέρων (αυτά μόνο μεσω PM για τους ενδιαφερόμενους).

Ώστε να βοηθήσετε να μπορέσουν να ελέγξουν και οι υπόλοιποι που τυχόν έχουν παραγγείλει τα ΑΚΡΙΒΩΣ ίδια και πιθανώς δεν τα πήρανε ποτέ για τον άλφα ή βήτα λόγο, τα κρίσιμα στοιχεία και κατ' επέκταση να βγάλουμε και πιο ασφαλή συμπεράσματα για το αν τηρήθηκαν ή όχι οι κανόνες του υγειούς ανταγωνισμού και του νομικού πλαισίου που διέπει την εξ αποστάσεως αγοροπωλησιών αγαθών.

Σημειωτέων ότι όσοι έχουν φροντίσει να πάρουν screenshots από τα διάφορα στάδια πριν, κατά και μετά την ολοκλήρωση της διαδικασίας της παραγγελίας κρατούν ένα ΜΕΓΑΛΟ ΟΠΛΟ στα χέρια τους (κυρίως αν εμφανίζεται η κατάσταση διαθεσιμότητας του προιόντος).

Αν κρατούμε την τύχη στα χέρια μας τότε ορίζουμε και τη μοίρα μας, αλλιώς κλάφτα Χαράλαμπε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...