Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

70236632.jpg

 

42293131.jpg

 

Επικοινώνησα με το 801 11 15000 πριν από λίγο και Ω ΤΙ ΕΚΠΛΗΞΗ !, δυστυχώς εξαντλήθηκαν όλα τα προιόντα που παρήγγειλα... τώρα πως γίνεται να εξαντληθούν ενώ όταν έγινε η online αγορά έγραφε Κατόπιν Παραγγελίας μόνο οι ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ των Multirama το ξέρουν. Απο εμένα μαύρο απο εδώ και πέρα στo μικρομάγαζό τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάμερα,ηχεία και mp3 είχα παραγγείλει και δεν τα έχω ξαναδεί από την Πέμπτη.

Με ανησυχεί που μένει στο καταχωρήθηκε από την Πέμπτη και ούτε αλλαγή στο status δεν έχει.

 

το λαπτοπ ειναι διπλα μου και στο λογαριασμο μου ειναι ακομα σαν 'καταχωρημενο'. Παρτους τηλεφωνο ΑΜΕΣΑ! Ισως να υπαρχει προοπτικη στην περιπτωση σου! :-D

 

70236632.jpg

 

42293131.jpg

 

Επικοινώνησα με το 801 11 15000 πριν από λίγο και Ω ΤΙ ΕΚΠΛΗΞΗ !, δυστυχώς εξαντλήθηκαν όλα τα προιόντα που παρήγγειλα... τώρα πως γίνεται να εξαντληθούν ενώ όταν έγινε η online αγορά έγραφε Κατόπιν Παραγγελίας μόνο οι ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ των Multirama το ξέρουν. Απο εμένα μαύρο απο εδώ και πέρα στo μικρομάγαζό τους...

 

Ωστε και εσυ εβαλες την 47αρα? φαγωθηκαμε μεταξυ μας :-D :-D :-D ! Το θεμα με το κατοπιν παραγγελιας ειναι το μονο που έχει βαση για μια αγωγη, αλλα μεχρι να βρεθει ακρη θα εχουν κλεισει ή θα εχουν μετονομαστει σε publicrama (οπως παιζει να γινει) οποτε μαλλον ακρη δεν θα βρεθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το λαπτοπ ειναι διπλα μου και στο λογαριασμο μου ειναι ακομα σαν 'καταχωρημενο'. Παρτους τηλεφωνο ΑΜΕΣΑ! Ισως να υπαρχει προοπτικη στην περιπτωση σου! :-D

 

 

Πες ότι δεν το έχεις παραλάβει για να πάρεις και δεύτερο :P

 

θα το αφήσω άλλη μια μέρα και μετά θα τους πάρω. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω για εσας παιδια αλλα εγω μολις παρελαβα 2x protools keystudio και 3 δεκαδες DVD DL

 

Ενα μεγαλο ευχαριστω στον topic starter

 

Ειχε βγαλει προσφορα και DVD DL ? Ποια ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να μας πεις ποιά από τα Super Deals που αγόρασες μέσω του ηλεκτρονικού καταστήματος των Multirama τελικά σου παραδόθηκαν;..

Αγαπητέ φίλε μου, αν διαβάσεις όλο το κείμενό μου θα δεις πως ΔΕΝ έχω παραλάβει ΤΙΠΟΤΑ ακόμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

.......και πως η αγορά μπορεί να γίνει είτε με φυσική παρουσία στο κατάστημα είτε τηλεφωνικά. Αν ο πελάτης δεν μπορεί ή βαριέται να πάει μέχρι το κατάστημα (ή έστω να τηλεφωνήσει), τότε ας κάθετε μετά να γκρινιάζει για την "απάτη", την "παραπληροφόρηση", την "παραπλάνηση" κλπ.......

 

 

 

 

εγω γκρινιαζω γιατι τηλεφωνικες παραγγελιες μου ειπαν οτι δεν κανουν, συσκευες που απο το κεντρικο τις εβλεπαν στο συστημα το συγκεκριμενο καταστημα ελεγε οτι δεν υπαρχουν (βαζω και στοιχημα οτι εκεινη την ωρα το επαιρναν χαμπαρι τι εχουν στην αποθηκη και το κρατουσαν για παρτυ τους) και οταν πηγα απο τη μια ακρη της πολης στην αλλη γιατι υποτιθεται ειχαν ΠΟΛΛΕΣ απο τις προσφορες και επρεπε να παω απο κοντα για να τις κλεισω, οταν εφτασα δεν υπηρχαν παρολο που στο καταστημα υπηρχαν ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ (2-3) πελατες και την ωρα που εφτασα, και την μια ωρα που εφαγα ψαχνοντας. να προσθεσω και δυο ακυρωσεις που εφαγα για παραγγελιες απο το σαιτ τους (και ενω μου ελεγαν οτι τελειωσε το προιον την αλλη μερα το ξαναεμφανιζαν στο σαιτ)

καλα κανεις και γραφεις την αποψη σου αλλα συμπερασματα του στυλ "βαριεται να παει" κλπ μην βιαζεσαι να βγαλεις αν δεν ξερεις τι εχει συμβει στον καθενα.

Υ.Γ. οταν λεω γκρινιαξα εννοω στην τηλεφωνητρια που μου ακυρωνε, εδω απλως ανεφερα το ακυρωτικο τηλεφωνημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ φίλε μου, αν διαβάσεις όλο το κείμενό μου θα δεις πως ΔΕΝ έχω παραλάβει ΤΙΠΟΤΑ ακόμα....

 

 

Συγνώμη, κατάλαβα λάθος ότι τα μισά σου ακύρωσαν και τα άλλα μισα στα παρέδωσαν..

Άρα επιβεβαιώνομαι ότι είναι απατεώνες. Γιατί δεν παίρνεις ένα τηλέφωνο και εσυ να ρωτήσεις για την εξέλιξη της παραγγελίας;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

70236632.jpg

 

42293131.jpg

 

Επικοινώνησα με το 801 11 15000 πριν από λίγο και Ω ΤΙ ΕΚΠΛΗΞΗ !, δυστυχώς εξαντλήθηκαν όλα τα προιόντα που παρήγγειλα... τώρα πως γίνεται να εξαντληθούν ενώ όταν έγινε η online αγορά έγραφε Κατόπιν Παραγγελίας μόνο οι ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ των Multirama το ξέρουν. Απο εμένα μαύρο απο εδώ και πέρα στo μικρομάγαζό τους...

 

 

τα ιδια και σε μενα. Και μεχρι χτες ελεγε καταχωρημενη. Πλεον σταματησαν να μου απαντανε και στη σελιδα στο fb που τους τα χώνω... Γελιοι επιεικώς... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα το πολυμηχάνημα OKI B 2500 MFP.

Το παρήγγειλα τηλεφωνικά και που το στείλανε από το κατάστημα Ρόδου. Όπως μου είχαν πει και στο τηλ. είχε τελειώσει το toner. Φαινόταν ότι είχε χρησιμοποιηθεί καθώς είχε μέσα στο tray και καμιά 200αριά σελίδες Α4.

Όλα καλά πάντως. Για τα 30€ + 7€ τα μεταφορικά μια χαρά είναι, αν σκεφτείς ότι το πουλάνε καινούργιο 150€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα το πολυμηχάνημα OKI B 2500 MFP.

Το παρήγγειλα τηλεφωνικά και που το στείλανε από το κατάστημα Ρόδου. Όπως μου είχαν πει και στο τηλ. είχε τελειώσει το toner. Φαινόταν ότι είχε χρησιμοποιηθεί καθώς είχε μέσα στο tray και καμιά 200αριά σελίδες Α4.

Όλα καλά πάντως. Για τα 30€ + 7€ τα μεταφορικά μια χαρά είναι, αν σκεφτείς ότι το πουλάνε καινούργιο 150€

 

Και πόσο κάνει το αυθεντικό toner αγαπητέ μου; Μήπως καμία 100αριά ευρώ;

Link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πόσο κάνει το αυθεντικό toner αγαπητέ μου; Μήπως καμία 100αριά ευρώ;

Link

 

εχει με 50 ανακατασκευασμένα εξαιρετικά... http://www.epilyein.gr/gr/cartridges.php?cid=187

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται ότι δεν υπάρχει περίπτωση να πάρω γνήσιο toner. Για το γραφείο που το θέλω μια χαρά είναι το αναγομωμένο στα 55 ευρώ. Και στους 15 εκτυπωτές που έχουμε εκεί, μόνο ανακυκλωμένα χρησιμοποιούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα παρέλαβα το πολυμηχάνημα OKI B 2500 MFP.

Το παρήγγειλα τηλεφωνικά και που το στείλανε από το κατάστημα Ρόδου. Όπως μου είχαν πει και στο τηλ. είχε τελειώσει το toner. Φαινόταν ότι είχε χρησιμοποιηθεί καθώς είχε μέσα στο tray και καμιά 200αριά σελίδες Α4.

Όλα καλά πάντως. Για τα 30€ + 7€ τα μεταφορικά μια χαρά είναι, αν σκεφτείς ότι το πουλάνε καινούργιο 150€

 

Χα, χα. Πως δεν σου χρέωσαν και τα φύλλα!A4!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...