Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο όνομά μας ή σε ψέυτικο όνομα μάγκες;

Μόνο βαριά αντικείμενα όμως...

Να σου ρθει μέχρι την πόρτα και να τον διώξεις.

 

 

Και ο φουκαρας που στο φερνει τι φταιει?Παραλληλα να ζητησεις να στο φερει στην πορτα σου ο μανατζαρεος αλλα αυτος καθεται και γελαει με αυτα που λετε εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Και ο φουκαρας που στο φερνει τι φταιει?Παραλληλα να ζητησεις να στο φερει στην πορτα σου ο μανατζαρεος αλλα αυτος καθεται και γελαει με αυτα που λετε εδω

 

Ε τότε να κλειδώσουμε το thread να του κοπεί το γέλιο :-P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link

να τι καλά κάνει το multirama πηρα μια ιδια απο το κατάστημα στο mall 10ευρω.. τοσο μάλλον την πήρε και ο τύπας στην αγγελία.. 40 ευρουλάκια στο ετσι.. καλά ειναι..

 

παντως βλέπω οτι η κρίση στην Ελλάδα καλά κρατει.. δινουν κάποιοι 8 κατοσταρικα για λαπτοπ και ειναι ευχαριστημένοι .. σε λίγο .. μπορεί και ηδη.. τα 8 κατοσταρικα ειναι 2 μηνιάτικα για κάποιους .. τεσπα.. αν τα έχετε μαγκιά σας.. αρκει να σας χρησιμεύει πιο πολυ απο ενα λάπτοπ των 199 ευρω που πήραν κάποιοι.. εγω αν τα είχα θα προτιμούσα ps3-- 245.50 € + Multirama-HQ Deluxe 8300 - Core 2 Duo T8300 2.4 GHz - 17.1" TFT -- 199 E +Sony KDL-40CX520 μαζι με Sony S380 - Blu-ray DVD player στα 400 ευρω.. κοντα στα ιδια λεφτά ολα μαζι..και εκει να δεις gaming.. surfing .. ταινιες και οχι μονο για εναν.. τεσπα οσοι παρέλαβαν καλορίζικα .. αλλα το μαυρο στα μουλτι μαύρο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι εχεις δικιο διοτι υπαρχει και 1 GB 128-bit GTX 460M και 1.5 GB 192-bit GTX 460M.

οποτε 1GB 460m<HD 6770M <1,5Gb 460M.

Συν στο Hp 2x usb3.0

Να δω τι αλλο αλλο θα γραψετε?

"1GB 460m<HD 6770M <1,5Gb 460M."

οπως επισης 460 1gb=460 1,5gb=460 3gb =460 xgb....!

Kαι τελος που καταληγουμε,εε?

 

Η ΗD 6770M συγκρίνεται με την 525M ή 540M.

Όπως καταλαβαίνεις υπάρχει μια διαφορά της τάξης τουλάχιστον 20% υπέρ της 460M έναντι της 6770M. ;)

Με την 550m&555m θες να πεις?!

 

Υπαρχει και ενα HP πανω κατω στα ιδια χαρακτηριστικα

 

M17X-9849

συν στον HDD που ειναι 7200rpm

 

DV6-6160EV

συν στην GPU που ειναι καλυτερη.

συν blue-ray.

συν 100 πιο κατω απο το Alienware.

Μιλαω μονο για το Hardware και οχι για το μεγεθος,Αναλυση ποιοτητα ή Desing.

 

Υπαρχει σε διαθεσιμότητα και το σκεφτομαι.

Μάλλον θες να πεις 1100 πιο κατω! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο φουκαρας που στο φερνει τι φταιει?Παραλληλα να ζητησεις να στο φερει στην πορτα σου ο μανατζαρεος αλλα αυτος καθεται και γελαει με αυτα που λετε εδω

Ο φουκαράς τα λεφτά του θα τα πάρει, η Multirama όμως θα χάσει 3-5€ για τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δω τι αλλο αλλο θα γραψετε?

"1GB 460m<HD 6770M <1,5Gb 460M."

οπως επισης 460 1gb=460 1,5gb=460 3gb =460 xgb....!

Kαι τελος που καταληγουμε,εε?

 

 

Με την 550m&555m θες να πεις?!

 

 

Μάλλον θες να πεις 1100 πιο κατω! :-D

 

 

Ότι η 460M του alienware είναι δυνατότερη της 6770M του HP.

Τι δεν κατάλαβες? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ιδια και σε μενα. Και μεχρι χτες ελεγε καταχωρημενη. Πλεον σταματησαν να μου απαντανε και στη σελιδα στο fb που τους τα χώνω... Γελιοι επιεικώς... :mad:

 

Και εμένα μου ακύρωσαν την παραγγελία. Δεν πειράζει κέρδισαν και από εμένα μια αρνητική αξιολόγηση στο Skroutz. (όχι τίποτε άλλο βαριέμαι να γράφω έκθεση στη Γενική Γραμματεία Καταναλωτή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0422251&catid=090200

 

Εχω τσεκάρει οτι υπάρχουν κομμάτια, σκεφτομουν να το πάρω για το netbook ωστε να εχω και εκει original αλλα απο τα enterprise σε standard δε λεεει... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι προϊόν αναβάθμισης... Πρέπει να έχεις και την προηγούμενη έκδοση...

 

δε μου ειπαν κατι τετοιο μου ειπαν υπάρχει (10 κομμάτια) ελατε να το πάρετε... Κανονικά η αληθεια ειναι οτι πάει με καινουργιο pc αλλα αυτο δεν το κοιταζαν στις καλες εποχές, τωρα θα το κανουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή για να καταλάβω αυτό είναι μία άδεια χρήσης για έναν υπολογιστή για office 2007?

 

εγω αυτο καταλαβαινω... Για καποιον που θέλει γνήσια word, excel, ppt & outlook ειναι μια χαρα νομίζω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή είμαι πολύ γκαντέμης ή με κοροϊδεύουν μπροστά στα μάτια μου...

 

Ακούστε ιστορία....

 

Βλέπω στο site απο Παρασκευή βράδυ προς Σάββατο μια φωτογραφική, το Σάββατο πρωί στις 9:00 ακριβώς παίρνω στα κεντρικά και ρώταω ποιό κατάστημα την έχει...

Ξεκινάει η τηλεφωνήτρια και λέει "υπάρχει ένα στη Λάρισα, εεεεεεεε, όχι όχι, δεν υπάρχει πουθενά".....

Λέω ευχαριστώ πολύ και κλείνω...

Ακριβώς μετά (9:10) παίρνω τηλέφωνο στη Λάρισα...

ΤΟυς ρωτάω αν έχουν το συγκεκριμένο μοντέλο, και μου λέει (ο υπεύθυνος παρακαλώ)πως την έχουν...

Ωραία, του δίνω τα στοιχεία μου και μου λέει, "τώρα τη στέλνω, Δευτέρα πρωί θα είναι σπίτι σας"...

Πολύ καλά μέχρι εδώ...

Δευτέρα βράδυ, αφού δεν μου είχε έρθει, πήρα να ρωτήσω τι έχει γίνει...

Μιλάω με μια κοπέλα, της εξηγώ, μου λέει εδώ είναι η φωτογραφική, τώρα τη στέλνω, αύριο (Τρίτη) θα είναι εκεί...

Μετά απο 10 λεπτά ξαναπαίρνω για να ρωτήσω κάτι άλλο και μου λέει καλά που πήρατε γιατί "υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τη φωτογραφική..."

-Τι? (της λεω)

-Είναι κρατημένη

-Κρατημένη;

-Ναι

-Μα πως γίνετε αυτό αφού πήρα Σάββατο πρωί και την έκλεισα. Πότε έγινε η κράτηση?

-Εμ, Παρασκευή...

-Μα δεν υπήρχε το μοντέλο αυτό στο site σας την Παρασκευή...!

_Εμ, θα σας πάρω σε λίγο...

Φυσικά δεν με πήραν, αλλά τους πήρα εγώ μετά απο λίγο...

Μιλάω πάλι με μια κοπέλα, και της τα χώνω με ωραίο και ευγενικό τρόπο...

Το καταλαβαίνει ένας υπάλληλος που ήτν δίπλα της και παίρνει το τηλέφωνο, τον αναγνωρίζω πως ήταν ο υπεύθυνος (ο ίδιος που είχα μιλήσει το Σάββατο το πρωί) και μου λέει ποιό είναι το πρόβλημα...

Του εξηγώ και εκείνου (και του τονίζω πως μιλήσαμε μαζί), μου λέει πάρτε με σε 5 λεπτάκια...

Παίρνω σε 10 λεπτά, το σηκώνει άλλος υπάλληλος, του λέω είχα μιλήσει κτλ κτλ...

Ξαναμιλάω τελικά με τον υπεύθυνο και μου λέει πως τελικά είχαν 2 κομμάτια, ένα κλειστό, και ένα εκθεσιακό.

Εμένα λέει θα μου έστελναν το κλειστό μιας και είχα πάρει πρωί πρωί, και κατά τις 10 το πρωί του Σαββάτου είχε πάει κάποιος και πήρε το εκθεσιακό...

Ωραία, του λέω, εμένα γιατί δε μου ήρθε ποτέ τότε το κλειστό...????

Αυτό θέλω να σας πω, μου λέει, ΜΑΣ ΤΟ ΕΚΛΕΨΑΝ.....

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

 

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ....

Τι άλλο να τους πω εκείνη τη στιγμή?

Κάποιος θα τη "μπάνισε" και θα τη πήρε για "πάρτη" του...

Μεγιές....

 

Τέτοια απάτη έχει πολύ καιρό να μου συμβεί...

Έχω τρελαθεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...