Προς το περιεχόμενο

Super deals Multirama ???


FatMan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ρθω αύριο στη δουλειά σου, θα σου βρίσω τη μάνα, εσύ θα μου ανοίξεις το κεφάλι στα δύο, εγώ θα σου κάνω μήνυση και θα σου πάρω και 10.000€

 

σε ποιο σημειο βγαινει ο μπατμαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

βρε παιδια ο ανθρωπος ανεφερε μια σκηνη απο την νεα σειρα-τηλεπαιχνιδι του αντ1 'οικογενεια της συμφορας'!

τι σας εχει πιασει πια?

 

http://www.youtube.com/watch?v=EnkC8zlH7eE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ρθω αύριο στη δουλειά σου, θα σου βρίσω τη μάνα, εσύ θα μου ανοίξεις το κεφάλι στα δύο, εγώ θα σου κάνω μήνυση και θα σου πάρω και 10.000€

 

Και υστερα χτυπας το κεφαλι σου στο κομοδινο ξυπνας και καταλαβαινεις σε ποια χωρα ζεις και οτι οχι μονο δεν προκειται να παρεις δεκαρα τσακιστη αλλα στην αντιμηνυση που θα σου υποβαλλω εγω για σεξουαλικη παρενοχληση και προσπαθεια εξαναγκασμου της μανας μου σε σεξουαλική πράξη χωρις τη θεληση της...απλα τον....ηπιες...αφου το καταλαβεις αυτο, ερχεται ο Μπατμαν σε σπαει στο ξυλο και ο Ρομπιν σε προειδοποιει οτι εαν ξαναασχοληθεις μαζι μου ή με την μανα μου θα σε θαψουν τοσο βαθεια στη γη οπου ουτε ο Σουπερμαν με τις ειδικες του δυναμεις δεν θα σε ανακαλυψει και εαν σε ανακαλυψει θα εχεις τοσο κρυπτονιτη γυρω σου που θα το σκεφτει τουλαχιστον 2 φορες πριν ερθει να σε σωσει...ΗΜΑΡΤΟΝ

 

 

βασικά το θέμα δεν ειναι προσωπικό και κακως το γυρνάς ετσι. παρά ταυτα εχεις πάλι αδικο. δηλαδή άμα βρω εστω καποιον στο δρόμο και αρχιζει και βρίζει τους στρατιωτικους...........................Η κοπελα δεν ειναι σωστα δασκαλεμενη, αν της αξιζε αυτο που της ειπαν ισως οχι αλλα απλως επισημαινω οτι ξεκινησε πρωτη τη βλακεια.

 

Αλλα λογια να αγαπιομαστε!!!

 

Μαλιστα....ΩΣΤΕ ξεκινησε και πρωτη την βλακεια...και δεν την ξεκινησε ο @@ που πηγε με υφακι απλα να Πει την @@ του!!! ΟΚ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...