Προς το περιεχόμενο

Αποκαλύφθηκε το λογότυπο των Windows 8


dimitris2006

  

427 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Σας αρέσει το νέο logo των Windows ;

    • Πολύ Καλό
    • Καθόλου
    • Ούτε κρύο ούτε ζέστη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

οριστε η προταση μου με βαση το προηγουμενο στο πνευμα του λογοτυπου της ms

 

δεν ειμαι γραφιστας το ξεκαθαριζω (επισης η μετατροπη του 8 σε 3d δεν μου εκατσε οπως θα ηθελα)

 

351ilox.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 227
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

την εμπορική ονομασία "Windows", δλδ ότι θα το αγοράσουν μόνο και μόνο επειδή είναι τα νέα Windows...

 

??

Τι λόγια είναι αυτά?

 

για αλλη μια φορα σχεδον κανεις δεν απαντα επι της ουσιας,σ'αρεσει οταν το βλεπεις;

 

οι περισσοτεροι απαντανε με βαση τα απωθημενα τους,τον φανμποισμο τους και δεν ξερω εγω τι αλλο βιτσιο

 

απλες κουβεντες,οι περισσοτεροι χρησιμοποιουμε win και θα χρησιμοποιουμε win γιατι ειμαστε αναγκασμενοι με βαση την συμβατοτητα τους με την πλειοψηφια των εφαρμογων και hardware εκει εξω,αυτο δεν σημαινει οτι τα θεωρουμε καλο λειτουργικο

 

οσο για το λογοτυπο προσωπικα θεωρω οτι του λειπει καποια τσαχπινια κατι δλδ που δεν θα το καθιστα βαρετο και αδιαφορο οπως το βλεπω τωρα

 

θα το συνηθισουμε και δεν θα ασχολουμαστε αλλα αυτο δεν το κανει πετυχημενο οπως ακριβως χρησιμοποιουμε τα win αλλα δεν τα λατρευουμε

 

Για ποιο λόγο μιλάς στο α πληθυντικό?

Εκπροσωπείς τον πανελλήνιο σύλλογο windows haters?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο λόγο μιλάς στο α πληθυντικό?

Εκπροσωπείς τον πανελλήνιο σύλλογο windows haters?

 

αφου αυτο θες να καταλαβεις τοτε ναι

 

αλλη ερωτηση εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι'αυτούς που παραπονιούνται, δείτε πόσο ωραίο και απλό φαίνεται το Logo στα metro-windows:

 

 

81eul.jpg

 

 

 

ελπιζω να υπαρχει τροπος να βγαινει αυτη η αθλιοτητα απο κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ακόμη άποψη...απο εμένα, είναι πως το νεο logo, δεν με πείθει! Χωρίς έμπνευση νομίζω, χωρίς δύναμη. Ίσως να εξυπηρετεί τις αλλαγές που έχει κατα νου η MS, αλλα πιστεύω πως και σε αυτόν τον τομέα βαδίζει λανθασμένα...

Όταν προσπαθείς να αλλάξεις γιατι ''πρεπει'', τοτε μάλλον το αποτέλεσμα δεν θα είναι καλο...

Κάθε νεο, ''επαναστατικό'' και καινούριο πρεπει να έχει πάθος και έμπνευση...και στο στάδιο αυτο δεν νομίζω ότι βρίσκεται η MS.

Κάποιοι σύμβουλοι έχουν πείσει, πως τώρα είναι ευκαιρία για ''επίθεση''...και το προσπαθούν με κάθε τροπο...

Η ιστορία θα δείξει! Επίσης θεωρώ λάθος τις μεγάλες αλλαγές απο το ένα λογότυπο στο άλλο...

Άλλο εξέλιξη και άλλο αλλαγή...και εδω περισσότερο για αλλαγή μου μοιάζει.

Αυτα τα ολίγα απο κάποιον "σχετικό" με design πλην όμως καταναλωτή όπως όλοι μας.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...