Προς το περιεχόμενο

Αποκαλύφθηκε το λογότυπο των Windows 8


dimitris2006

  

427 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Σας αρέσει το νέο logo των Windows ;

    • Πολύ Καλό
    • Καθόλου
    • Ούτε κρύο ούτε ζέστη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 227
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εντωμεταξυ το τοπικ μου θυμιζει εντονα το αλλο τοπικ με τον κλεμενο πινακα του Πικασο και για το ποσο ηταν πραγματικο εργο τεχνης η οχι.

 

Yπάρχει και λέγετε ''δεν βάζω win8.''

 

η απλως αλλαζω wallpaper.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί δεν αρέσει σε ορισμένους. Το απλό δεν είναι πάντα και άσχημο. Πρέπει δηλαδή να κάνει κανείς παπάδες για ένα λογότυπο? Μην τρελαθούμε ρε παιδιά. Εμένα προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ και ανυπομονώ για την Release Candidate.

έχω βαρεθεί να κάνω search για wallpapers και το μόνο που βρίσκω να είναι σκουπίδια, κακό είναι να ζητάω κάτι ξεχωριστό; έχω βαρεθεί να πληρώνω designers για να φτιάξουν κάτι ιδιαίτερο. (από 3 μέχρι 20Ευρώ, μπορεί και παραπάνω)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια οσοι θελουν πολυ ωρα για να βαλουν τα vista/7/xp η λυση ειναι μια και λεγεται macrium reflect.

 

ΑΦΟΥ εχεις εγκαταστησει τα παντα στο PC σου, τραβας ενα image ολου του σκληρου που ειναι εγκατεστημενα τα πραγματα σου σε εναν αλλο σκληρο, "καις" το ειδικο bootable dvd που σου δινει το macrium reflect.

 

Οταν σου τη βαρεσει και θες παλι clean install, bootareis με το dvd και σε 30 λεπτα εχεις καθαρο συστημα επαναφεροντας το image.

 

Τελος με το offtopic, μας κουρασατε.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα.

 

Έτσι,Ελληναράδες...Οι σχεδιαστές της microsoft ξέρουν πολύ λιγότερα από εσάς...Θέλετε μήπως να κανονίσω κανένα ιδιαίτερο να τους μάθετε τουλάχιστον τα βασικά; Λυπηθείτε τους λίγο...

 

Ps.η προβλεψιμότητα χτύπησε 140%(σαν τις ψήφους της ρωσίας)

Αυτή η λέξη «Ελληναράδες» στο στομάχι μου κάθεται, τη θεωρώ μέγιστη προσβολή και δυστυχώς δε περιορίζεται σε υποσύνολο. Απευθύνεται σε όλους.

 

 

Ελπίζω το 56 στο ψευδώνυμο να μη σχετίζεται με ηλικία γιατί τα συμπεράσματα μου θα είναι άκρως απαξιωτικά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον δεν κάνουμε την ίδια δουλειά... Δεν καταλαβαίνω γιατί σου κάνει εντύπωση.

 

 

Ακριβώς . Μόνο ένα VST για πιανα που έχω κάνει τουλάχιστον 6 ώρες να κάνει εγκατάσταση. Δεν τρέχουμε όλοι word/chrome.

 

 

 

 

ΟΚ, εισαι η εξαιρεση. Θα σου φαει ενα σαββατοκυριακο για το 90%. Τα utilities με το που συνειδητοποιεις οτι τα θες μπαινουν αμεσως αρα δε μετραει το οτι επειδη το θυμηθηκες σε 3 βδομαδες οτι λειπει κατι σου πηρε 3 βδομαδες να φτιαξεις το συστημα σου. Σε τετοια περιπτωση μπορει να παρει και μηνες.

 

Ισως ο λογος που δεν σου δουλευει η αναβαθμιση λειτουργικου ειναι τα ασυνηθιστα προγραμματα σου. Οι περισσοτεροι δεν εχουν τετοια προβληματα. Μπορει να το θεωρεις λαθος της MS αλλα ειναι αδυνατον να εχουν ελεγξει τα παντα, ειδικα οσον αφορα σπανια προγραματα τριτων.

Σε αλλα λειτουργικα με αυτα τα προγραμματα εχεις δοκιμασει αναβαθμιση και ολα δουλευαν τελεια? Η μηπως απλως αυτα τα προγραμματα δε υπηρχαν καθολου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελησαν να το κανουν ποιο απλο απο το προιγουμενο σημα, που ηταν πολυχρωμο

για να μπορουν να το βαζουν στα νεα windows tablets και κινητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αλάνια ένα λογότυπο είναι.19 σελίδες αντιπαραθέσεων για πιο λόγο?Ας είναι καλά τα Windows 8 και πιο ελαφριά απο τα 7 και ας μας δείξουν και μαύρη οθόνη με ένα 8 στη μέση για λογότυπο.Ποιός αγοράζει λειτουργικό με βάση το λογότυπο?Κανείς θέλω να πιστεύω.Αναμένουμε την beta σε λίγες μέρες και αφήστε τα λογότυπα δεν παίζει ούτε 0.0000001% το πόσο καλό είναι το λογότυπο στο να αγοράσει κάποιος ένα λειτουργικό αν είναι χάλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βαθύτερο νόημα..

 

Το κάναν ελαφρύ το λογότυπο για να μην βαραίνει το σύστημα!

 

Κυκλοφορεί φήμη πως αν το αλλάξεις, χάνεται η εγγύηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα logo δε θα έλεγα οτι είναι να φτιαχτούν ώστε να αρέσουν με τη μία σε όλους. Το σήμα της apple ας πούμε είναι απίστευτο(για εμένα) τώρα των windows 8 δε τρελένομαι και όλας. Πάντως η microsoft έχει βγάλει αρκετά καλά logos βλέπε xbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...