Προς το περιεχόμενο

Ποιές είναι οι καλύτερες εταιρείες hosting;


spiralas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 304
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσωπικά έχω αρκετά site στην Link.png Site: http://www.check-domains.gr">check-domains.gr και δεν είχα ποτέ πρόβλημα. Επίσης το σημαντικότερο είναι ότι έχουν αρκετά γρήγορο και φιλικό support.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήμουνα πολλά χρόνια στην BlueHost και στην JustHost.

παρα πολυ καλες και οι 2, στην JustHost μαλιστα εκανα παρα πολυ βαρια χρηση και δεν ειχα θεμα με το bandwidth (παντως ξεκαθαριζει οτι απαγορευεται να ξεπερνας τα όρια, αν και δεν αναφερει ποια ειναι αυτα).

σε καποια φαση ηθελα να φτιαξω δευτερο site και χρειαζομουνα εκδοση PHP που δεν υποστηριζανε τότε, και μου χάρισε έναν ολόκληρο χρόνο για να κάτσω σε αυτήν. τώρα είμαι στο ψάξιμο αν και βλέπω την Arvixe πολύ ψηλά στα διαφορα reviews.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσυπογράφω κι εγώ για την Cretaforce. Είχα στο παρελθόν αρκετά domain εκεί και σχεδόν ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Βάλτε καμιά προσφορά βρε παιδιά τώρα που θέλουμε ξανά hosting!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cretaforce απιστευτη υποστηριξη! Χιλια μπραβο!!!

 

 

Προσυπογράφω κι εγώ για την Cretaforce. Είχα στο παρελθόν αρκετά domain εκεί και σχεδόν ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Βάλτε καμιά προσφορά βρε παιδιά τώρα που θέλουμε ξανά hosting!

 

Eυχαριστώ για τα καλά λόγια :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσυπογράφω κι εγώ για την Cretaforce. Είχα στο παρελθόν αρκετά domain εκεί και σχεδόν ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Βάλτε καμιά προσφορά βρε παιδιά τώρα που θέλουμε ξανά hosting!

Άσχετο, έχω έναν server που δεν αξιοποιώ πλήρως atm και δεν έχω πρόβλημα να φιλοξενήσω μερικά ακόμα site. (γενικά όποιος θέλει)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσυπογράφω κι εγώ για την Cretaforce. Είχα στο παρελθόν αρκετά domain εκεί και σχεδόν ποτέ δεν είχα πρόβλημα. Βάλτε καμιά προσφορά βρε παιδιά τώρα που θέλουμε ξανά hosting!

 

Aν είχε και free site builder κατι σαν το zyro site builder η CretaForce πιστευω θα καλυπτε και τους αδαής πού θέλουν κατι ερασιτεχνικό,εμεις οι αδαής που θελουμε μια απλη προσωπικη ιστοσελιδα ψάχνουμε και ενα free site builder ,κατι σαν το zyro που ειναι ευκολο προγραμα μεσα στο cpannel.

 

Βλεπω οτι μερικοι Ελληνικοι hosting δινουν δωρεαν το RVSiteBuilder που κατά τήν γνώμη μου ειναι πολύ υποδεέστερο μην πω κατι χειροτερο απο το Zyro site builder που κανει τα παντα και ευκολα και δεν γνωρίζω τόν λόγο που κανενας Eλληνικος host δεν εχει το zyro site builder

 

Προσωπικα επειδη ειμαι αδαής και θελω να εχω μια προσωπικη ιστοσελιδα και να την φτιαχνω μονος μου προτιμησα host απο το εξωτερικο μονο και μονο επειδη δινει το zyro site builder δωρεάν σε κάθε πακέτο,και ας πληρωνω περισσοτερα απλα και μονο που εχει το zyro.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, με σουτάρανε απο το hosting24.com ,μετά απο 4 χρόνια ,λόγο capital control!!! 

Ψάχνω απεγνωσμένα ένα hosting το πολύ 5 ευρώ το μήνα ,για traffing 300 ατομα την ημερα, με 2 γίγα χώρο και απλά πράματα και cpanel μιας και το έχω μάθει.

Πληρωνα 5 $ μαζί με το domain σε com. Σε ελληνικό hoster  μου βγαίνει κοντα στα 40 ευρώ το εξάμηνο, μαζι με το domain και μου φαίνονται πολλαααααα. Άκουσα καλα λόγια για το http://jethost.gr/και το https://www.papaki.gr 

υπαρχει κατι αλλο φθηνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...