Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν 50gb σε Cloud για Android!


GeorgT.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οχι κι εγω το ιδιο θεμα εχω μην ανησυχεις..

 

αφου οτι ανεβαζουμε το φιλτραρουνε σιγουρα.. :-(

 

το χρησιμοποιω ομως για κειμενακια και καποια αρχειακια

που χρησιμοποιω και δεν με νοιαζει να τα δουνε ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά με αυτές τις εφαρμογές τι ακριβώς παίζει???

Δηλαδή μπορώ να ανεβάζω ένα pdf από το κινητό και να μου ελευθερώνει χώρο???

Και όταν θέλω να δω το pdf πρέπει να το ξανακατεβάσω ή μπορώ να το ανοίξω μέσω του προγράμματος???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε παιδιά με αυτές τις εφαρμογές τι ακριβώς παίζει???

Δηλαδή μπορώ να ανεβάζω ένα pdf από το κινητό και να μου ελευθερώνει χώρο???

Και όταν θέλω να δω το pdf πρέπει να το ξανακατεβάσω ή μπορώ να το ανοίξω μέσω του προγράμματος???

 

Το κατεβαζεις. Σκεψου το σαν την αποθηκη σου καπου στο internet.

Στην περιπτωση του dropbox, τα δεδομενα ειναι ταυτοχρονα και στο κινητο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατεβαζεις. Σκεψου το σαν την αποθηκη σου καπου στο internet.

Στην περιπτωση του dropbox, τα δεδομενα ειναι ταυτοχρονα και στο κινητο σου.

 

Γίνεται να το ανεβάσω δηλαδή από το pc μέσω dropbox και να το κατεβάσω στο κινητό όταν το χρειαστώ και είμαι εκτός σπιτιού???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γίνεται να το ανεβάσω δηλαδή από το pc μέσω dropbox και να το κατεβάσω στο κινητό όταν το χρειαστώ και είμαι εκτός σπιτιού???

Συγκεκριμενα το dropbox κανει synchronization. Δηλαδη οτι βρισκεται στη pc σου "περναει" και στο κινητο σου, δεν χρειαζεται να κατεβασεις κατι. Το οποιο σημαινει πως οτι κανεις στο pc "συμβαινει" και στο κινητο με το επομενο sync που θα κανει.

Για την περιπτωση που θελεις να το κατεβασεις μετα οπως λες, μπορεις να χρησιμοποιησεις το box, το οποιο ειναι καθαρα μια αποθηκη στο ιντερνετ και δεν περιλαμβανει καποιον synchronization client οπως το dropbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκεκριμενα το dropbox κανει synchronization. Δηλαδη οτι βρισκεται στη pc σου "περναει" και στο κινητο σου, δεν χρειαζεται να κατεβασεις κατι. Το οποιο σημαινει πως οτι κανεις στο pc "συμβαινει" και στο κινητο με το επομενο sync που θα κανει.

Για την περιπτωση που θελεις να το κατεβασεις μετα οπως λες, μπορεις να χρησιμοποιησεις το box, το οποιο ειναι καθαρα μια αποθηκη στο ιντερνετ και δεν περιλαμβανει καποιον synchronization client οπως το dropbox.

 

A κομπλέ...Ευχαριστώ πολύ για την πληροφόρηση!!!

Θα μου φανεί χρήσιμο για την εξεταστική devil.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το email που βάζεις για την δημιουργία νέου λογαριασμού δεν το ελέγχει;

έκανα ένα νέο λογαριασμό και κατα λάθος έβαλα @hormail και δημιούργησε κανονικά το λογαριασμό.

ξαναέφτιαξα και άλλον με σωστό το μαιλ αυτή τη φορά και είναι διαφορετικός λογαριασμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει δυστυχώς πολύ δουλειά για να φτάσει το dropbox, αλλά τα 50 γίγα είναι σίγουρα καλή αρχή! Ελπίζουμε σε βελτιώσεις και άρση περιορισμών τύπου 100mb/αρχείο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον topic starter. Το κατέβασα και μπήκα σε σκέψεις.

Δηλαδή, αν γραφτούν μερικές χιλιάδες κόσμος, μιλάμε για ασύλληπτα Tb. Τι στο καλό φάρμα δίσκων έχουν και την διαθέτουν δωρεάν; Εντάξει θα τσιμπήσουν και πελάτες αλλά μιλάμε για μεγάλη επένδυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ θέλω να περάσω κάποια pdf από τον υπολογιστή στο dropbox και έτσι να μπορώ να έχω πρόσβαση σε αυτά και από το κινητό.Το θέμα μου είναι όταν κάνω το sync στο κινητό και θελήσω να ανοίξω ένα pdf αυτό θα κατέβει και θα αποθηκευτεί στη μνήμη του κινητού, θα κατέβει με το που κάνω το sync ή θα μπορώ να το δω μέσω ίντερνετ και όταν κλείσω το αρχείο θα βρίσκετε μόνο στο dropbox και όχι στο κινητό μου???

Δηλαδή με λίγα λόγια θα μου πιάνει χώρο στη μνήμη ή θα μπορώ να τα βλέπω χωρίς να χρειάζεται να κατεβάσω και να αποθηκεύσω κάτι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δηλαδή με λίγα λόγια θα μου πιάνει χώρο στη μνήμη ή θα μπορώ να τα βλέπω χωρίς να χρειάζεται να κατεβάσω και να αποθηκεύσω κάτι???

Θα κατεβει στο κινητο σου απο τη στιγμη που εισαι με dropbox.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...