Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιος έχει εμπειρία να μου προτείνει ηλιακό θερμοσίφωνα 2πλης ενέργειας, 160λτ με μονό συλλέκτη 2,3-2,5μ2? Κάποια μάρκα να προτιμήσω; υπάρχουν άπειρες ρε παιδιά.. Η μία φασον του άλλου.. Ευκολία πληρωμής με άτοκες δόσεις είναι επιθυμητό και φυσικά κάθε παρατήρηση σας δεκτή. Budget 500€ για την αγορά του ηλιακού. Πρόκειται για εξοχική κατοικία εάν παίζει κάποιο ρόλο αυτό.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 λεπτά πριν, cmour79 είπε

Ποιος έχει εμπειρία να μου προτείνει ηλιακό θερμοσίφωνα 2πλης ενέργειας, 160λτ με μονό συλλέκτη 2,3-2,5μ2? Κάποια μάρκα να προτιμήσω; υπάρχουν άπειρες ρε παιδιά.. Η μία φασον του άλλου.. Ευκολία πληρωμής με άτοκες δόσεις είναι επιθυμητό και φυσικά κάθε παρατήρηση σας δεκτή. Budget 500€ για την αγορά του ηλιακού. Πρόκειται για εξοχική κατοικία εάν παίζει κάποιο ρόλο αυτό.. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 27/5/2021 στις 8:08 ΜΜ, fiwi είπε

Ψάχνω  Μπλέντερ  (και για Smoothies) για φοιτητή στην Γερμανία από Amazon.de ως 60€.

https://www.amazon.de/-/en/Smoothie-Performance-Function-Container-Stainless/dp/B093WSTCB6

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

Mια χαρά υπάρχει!

Δηλαδή εμένα με κοροϊδεύουν; Σε ποιο κατάστημα τον βρήκες εσύ γιατί εγώ πήρα τηλέφωνο και αλλού όχι μόνο σε αυτά που λες. Εκτός αν εννοείς ότι υπάρχει στις ιστοσελίδες τους που έχουν να τις ενημερώσουν από το 1821!!!! Με συγχωρείς για το ύφος μου αλλά το "μια χαρά υπάρχει" δεν μου λέει τίποτα και θα ήταν προτιμότερο να μην απαντήσεις καθόλου...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, BigJim34 είπε

 

https://www.stathisnet.gr/dektis-mpeg-4-dvb-t-dvb-t2-epigeios-psifiakos-hd7-legent, Αναμένεται Σύντομα, και 'γω τον περίμενα 20 μέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, defbond είπε

Ψάχνω gimbal για κινητό, στα 50-60 ευρώ αν υπάρχει κάτι αξιόλογο που θα αντέξει στο χρόνο.

Ευχαριστώ.

https://gatoshop.gr/index.php?route=product/product&product_id=140583 / https://www.adophoto.gr/video/gimbal-stabilizers/gimbal-accessories/zhiyun-handheld-mini-tripod-for-smooth-x-gimbal-gray-br1a10

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

https://www.stathisnet.gr/dektis-mpeg-4-dvb-t-dvb-t2-epigeios-psifiakos-hd7-legent, Αναμένεται Σύντομα, και 'γω τον περίμενα 20 μέρες...

Είναι το κατάστημα στα Γιάννενα...αν θυμάμαι καλά μου είπε πως θα τον ξαναφέρει τον Ιούνιο. Άρα δεν υπάρχει και πασάρουν τον HD8 που δεν αξίζει.

Καλύτερα να περιμένω τον Στάθη.

Σ' ευχαριστώ για τον κόπο σου!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

thanks. ωραίο φαίνεται, και παίζει και πολύ αξεσουάρ βλέπω, ενδιαφέρον.

Αναρωτιέμαι αν θα έχω θέμα με το xiaomi 10t pro μιας και δεν το έχει στην λίστα με τα κινητά (όπως και κανένα άλλο xiaomi).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, defbond είπε

thanks. ωραίο φαίνεται, και παίζει και πολύ αξεσουάρ βλέπω, ενδιαφέρον.

Αναρωτιέμαι αν θα έχω θέμα με το xiaomi 10t pro μιας και δεν το έχει στην λίστα με τα κινητά (όπως και κανένα άλλο xiaomi).

Είναι συμβατό με όλα τα smartphone κάτω των 7 ιντσών...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, ψάχνω για λογαριασμό φίλου μια κάρτα γραφικών GeForce 3070, σε τιμή κάτω από 1000 ευρώ. Κάνοντας μια ρεύμα σε ευρωπαϊκά μαγαζιά, δεν βλέπω φως, οπότε σκεφτόμουν αν υπάρχει δυνατότητα παραγγελίας από το αμερικανικό Amazon, με προπληρωμενα τέλη τελωνείου. Έχω ακούσει ότι σε άλλα προϊόντα αυτό γίνεται, αλλά δεν ξέρω πως ακριβώς να το κάνω. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

Ευχαριστώ πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, enteacher04 είπε

Καλημέρα, ψάχνω για λογαριασμό φίλου μια κάρτα γραφικών GeForce 3070, σε τιμή κάτω από 1000 ευρώ. Κάνοντας μια ρεύμα σε ευρωπαϊκά μαγαζιά, δεν βλέπω φως, οπότε σκεφτόμουν αν υπάρχει δυνατότητα παραγγελίας από το αμερικανικό Amazon, με προπληρωμενα τέλη τελωνείου. Έχω ακούσει ότι σε άλλα προϊόντα αυτό γίνεται, αλλά δεν ξέρω πως ακριβώς να το κάνω. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

Ευχαριστώ πολύ

Ξέχνα το...

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, enteacher04 είπε

Καλημέρα, ψάχνω για λογαριασμό φίλου μια κάρτα γραφικών GeForce 3070, σε τιμή κάτω από 1000 ευρώ. Κάνοντας μια ρεύμα σε ευρωπαϊκά μαγαζιά, δεν βλέπω φως, οπότε σκεφτόμουν αν υπάρχει δυνατότητα παραγγελίας από το αμερικανικό Amazon, με προπληρωμενα τέλη τελωνείου. Έχω ακούσει ότι σε άλλα προϊόντα αυτό γίνεται, αλλά δεν ξέρω πως ακριβώς να το κάνω. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

Ευχαριστώ πολύ

Κι αν υπάρξει η ελάχιστη πιθανότητα να τα βρεις ολα τούτα που ζητάς, θα γίνει πράξη η παραλαβή της κάρτας σε κανένα 6μηνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα , μας ξέμεινε ένα voucher , ψάχνω το πιο φθηνό Desktop που μπορώ να πάρω με αυτό (+ότι χρειαστέι) ή το πιο VFM tablet (για το tablet να μην ξεφύγω από τα 200) Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Sacurtele είπε

Καλησπέρα , μας ξέμεινε ένα voucher , ψάχνω το πιο φθηνό Desktop που μπορώ να πάρω με αυτό (+ότι χρειαστέι) ή το πιο VFM tablet (για το tablet να μην ξεφύγω από τα 200) Ευχαριστώ.

Σε desktop, μόνο πύργο, για να πάρεις κάτι αξιόλογο ξεκινάς στα 430, που σημαίνει +230 minimum συμπλήρωμα από την τσέπη σου. Λογικότερη για μένα επιλογή, εφόσον λες οτι "ξέμεινε" το voucher είναι το Samsung Galaxy Tab A7 με μόλις 9ευρώ συμπλήρωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...