Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα έχει 2 κεφαλές για ίσιο και τετράγωνο αλλά υπάρχουν αρκετά B&D με πολλές κεφαλές.

 

Έχω και ηλεκτρικό δράπανο με άλλες κεφαλές και δε με έχει πολυ-απασχολήσει το θέμα κεφαλών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

42αρα TV σε καμία προσφορά ξέρει κανείς? οχι smart etc... μια οικονομική 

 

δεν πρόλαβα την προσφορά που είχε ο γερμανός στα 300ε (Link.png Site: 42αρα γερμανος αν υπήρχε τελικά...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τις κεφαλές τι συμβαίνει; Αγοράζεις extra για τους διάφορους τύπους;

 

Βλέπω το lidl έχει αρκετά πράγματα αυτή την εβδομάδα!

αν ρωτάς για του lidl εχει 2 bitakia μεσα . Ισιο και του στραβοκατσάβιδου τη μύτη.

Οτι μύτη θέλεις βάζεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ψάχνω για κουρευτικη/ ξυριστικη μηχανή, για τριμαρισμα σε μούσι και μουστάκι κυρίως. Θέλω να ναι καλή και να κρατήσει, να μην σκαλώνει και τραβάει τρίχες ( δεν είμαι άλλωστε και αρκούδα! :-) ) Και ει δυνατόν αδιάβροχη. Ως περίπου πενήντα ευρώ.

 

Ακριβως αυτην. Την εχω εδω και σχεδον δυο χρονια, δεν το μετανιωσα ουτε δευτερολεπτο. Πριν λιγες ημερες ξαναβγηκε σε προσφορα στο Αμαζον (την ειχα παρει απο Ελλαδα παντως) και σκεφτηκα να αγορασω ενα ακομα κομματι, μηπως και το εχω για το μελλον :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντιστατική ταινία τέτοιου τύπου http://www.ebay.com/itm/10mm-Kapton-Tape-High-Temperature-Anti-Static-PCB-SMT-/271003663321?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3f1913bbd9

 

βρίσκουμε Ελλάδα ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψαχνω μπαταρια νιπτηρα, any ideas;

Εχω βαλει τη Ideal Ceramix Blue μπορει να τη βρεις και φτηνοτερα με μειωτηρα

 

Μην πας σε noname ειδικα αν ειναι δικο σου το σπιτι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι πιο προς αυτο ψαχνω αν εχει δοκιμαση καποιος .δλδ με ψηφιακο ρολοι κλπhttp://www.skroutz.gr/s/4608796/Daewoo-KOR-6L5K.html

Aπέφυγε τα ψηφιακά, καίγεται γρήγορα η πλακέτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42αρα TV σε καμία προσφορά ξέρει κανείς? οχι smart etc... μια οικονομική

 

δεν πρόλαβα την προσφορά που είχε ο γερμανός στα 300ε (Link.png Site: http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=70434&selectedCategoryId=2142&banner=12406">42αρα γερμανος αν υπήρχε τελικά...)

σε μεγαλα καταστηματα όπως κωτσοβολος μπορείς να ζητησεις να σου κάνουν αυτή την τιμή υποδεικνύοντας την προσφορά του γερμανού
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Ψάχνω για v4m τηλεόραση να βλέπω στα 2.5 μέτρα. Υπολογίζω τουλάχιστον 40 κι αν βρω κανένα κελεπούρι ως και 50 ίντσες μέχρι 500 ευρώ (κι όσο δυνατό λιγότερα).

 

Υπάρχει από τον Γερμανό η παρόμοια(?) με την 50AS520 PANASONIC TX-50AS500E στα 399 με την αντίστοιχη 42 στα 299.

Είναι η ίδια τηλεόραση πάνω κάτω ή μπα... Βλέπω μεγάλη διαφορά από σκρουτζ αλλά σε ξένα site αναφορές για "γκρι" μαύρο λόγω IPS και λίγο blur ενώ απ όσο θυμάμαι είναι 50Hz.

Από την άλλη υπάρχει από Κώτσο η "παλιά" Samsung UE40H5500 που είναι "περισσότερο" smar ενώ είναι 100Hz (νομίζω).

 

Εγώ προτιμώ ταινίες και ντοκιμαντέρ νόβα, η γυναίκα βλέπει και κάποιες σαβούρες "ελεύθερης" τηλεόρασης οπότε μετράει και το τηλεοπτικό... Το μπάτζετ ξέρω ότι είναι μικρό οπότε πρέπει να θυσιάσω ποιότητα μάυρου ή ίντσες.

Το 3d δεν με πολυκαίει, το σμαρτ επιθυμητό, στην ποιότητα απεικόνισης-απουσία ατελειών δίνω έμφαση.

Με γοήτευσαν και τα χαρακτηριστικά LG lb450v αλλά IPS κι αυτή (αν και στο διπλανό νήμα την 32 σχεδόν την εκθειάζουν για τα λεφτά της  και λένε καλά λόγια και για το IPS μαύρο της!)
 
Μπέρδεμα!

:unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...