Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενδιαφέρομαι για 4K monitor, τουλάχιστον 27".

Βλακωδώς δεν αγόρασα αυτό εδώ όταν είχα ακόμα την ευκαιρία: https://www.plaisio.gr/desktop-laptop/periferiaka/othones/LG-Monitor-27-27uk600-w.htm

Παραδόξως καμιά άλλη από τις γνωστές εταιρείες (Κωτσόβολος, Mediamarkt, Public) δεν έχουν βγάλει κάποια αντίστοιχη προσφορά έως τώρα (price match κ.λπ.).

 

Πιστεύετε πως μπορώ να περιμένω βάσιμα κάποια καλή προσφορά μετά τα μεσάνυχτα;

 

Επίσης, έχετε υπόψη κάποια ιστοσελίδα για αγορά από το εξωτερικό; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας ψαχνω action camera εως 100ευρω με την αδιαβροχη  θηκη με χειριστηριο και αντικραδασμικο.

Τη θελω για τη μηχανη.

Καμια αποψη επι του θεματος απο τους γνωστες??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψαχνω να παρω ενα Xaomi mi band 3 απο το gearbest

Ολα οσα βρισκω γραφουν την παρακατω σημειωση: 

Αναφορά σε κείμενο

Notice:
The App cannot be updated at present. New App will be available soon.
The Chinese smart bracelet displays Chinese and digits, while the language of the App is the same as the system language of your phone.
Because Xiaomi Mi Band 3 uses two different heart rate sensors, there will exist slight differences in the appearance. However, this will not affect usage. 
There are new and previous two types of external packing sent by random.

Αυτο σημενει οτι εμφανιζουν μονο κινεζικα : Επειδη εγω δεν μπορω να το καταλαβω, δειτε το εδω και εξηγειστε μου σας παρακαλώ

Επεξ/σία από alfeios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/11/2018 στις 10:55 ΜΜ, Αλεξανδρος A.92 είπε

υπαρχε συρταρι απο κατω δυστηχως και μας τρωει 30 ποντους. Το μονο που βρηκα και χωραει ειναι το εξης: https://www.skroutz.gr/s/2337801/Carad-DW3247.html

Σχετικά με το Carad που έβαλες το σύνδεσμο: Έχω δει σε χρήση ίδιο ή παρόμοιο μοντέλο της εταιρείας, είναι καλό (με πολύ μικρή χωρητικότητα  βέβαια - σε σχέση με τα κανονικού μεγέθους) αλλά προσοχή: Είναι για τοποθέτηση σε πάγκο.  Μόλις τελειώσει το πρόγραμμα ανοίγει αυτόματα το πορτάκι και βγάζει πάρα πολλούς υδρατμούς, θα σου σαπίσει τα ντουλάπια!

Λίγο καθυστερημένη απάντηση αλλά τώρα είδα το μήνυμά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενδιαφέρει ένας τρόπος να επεκτείνω κυρίως το ενσύρματο δίκτυο του σπιτιού μου.

Αυτήν τη στιγμή το modem βρίσκεται στο σαλόνι, δίπλα από την τηλεόραση και τις υπόλοιπες συσκευές (PS4, Raspberry Pi 3B+, Nvidia Shield). Οπότε όλες αυτές συνδέονται ενσύρματα.

Δυστυχώς, ο υπολογιστής είναι σε κοντινό μεν δωμάτιο αλλά και με extender, η ταχύτητα πέφτει υπερβολικά. 

Επίσης δυστυχώς, είναι μόνο μία η πρίζα που υπάρχει, οπότε το passthrough είναι απαραίτητη προϋπόθεση. 

Θα βόλευε επίσης, αν μπορεί να γίνει και WiFi extender, καθώς το υπνοδωμάτιο που είναι δίπλα από το δωμάτιο του υπολογιστή, πιάνει οριακά από το router σήμα.

Άλλο ένα κρίσιμο σημείο είναι πως θα ήθελα να μπορώ να χρησιμοποιώ το δίκτυο για 4k ταινίες με αρκετά υψηλό bitrate.

Το budget μου μπορεί να ανέβει λίγο για να γίνει κάπως future proof το όλο σύστημα αλλά δε θα ήθελα να ξεφύγει τελείως. Γύρω στα 70-80€, χωρίς να αποκλείω και λίγο παραπάνω. 

Ευχαριστώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, tsaftsif είπε

ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΠΑΡΕΙΓΓΕΙΛΑ ΜΕ 5 ΕΥΡΩ εξοδα μεταφορας...ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, alfeios είπε

Ψαχνω να παρω ενα Xaomi mi band 3 απο το gearbest

Ολα οσα βρισκω γραφουν την παρακατω σημειωση: Notice:
The App cannot be updated at present. New App will be available soon.
The Chinese smart bracelet displays Chinese and digits, while the language of the App is the same as the system language of your phone.
Because Xiaomi Mi Band 3 uses two different heart rate sensors, there will exist slight differences in the appearance. However, this will not affect usage. 
There are new and previous two types of external packing sent by random.

Αυτο σημενει οτι εμφανιζουν μονο κινεζικα : Επειδη εγω δεν μπορω να το καταλαβω, δειτε το εδω και εξηγειστε μου σας παρακαλώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...