Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω για καποιο καταστημα με φθηνα αρωματα. Θελω ομως να ειναι σίγουρα γνησια.

Τα σκρουτζομαγαζα δεν τα εμπιστεύομαι. Για ενα αρωμα που ενδιαφερομαι, ενω στα duty free το εχει στα 110€, στα σκρουτζομαγαζα ξεκιναει απο 70€, οποτε δεν ξερω κατα ποσο ειναι γνησια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
45 λεπτά πριν, koslol8 είπε

Ψάχνω για καποιο καταστημα με φθηνα αρωματα. Θελω ομως να ειναι σίγουρα γνησια.

Τα σκρουτζομαγαζα δεν τα εμπιστεύομαι. Για ενα αρωμα που ενδιαφερομαι, ενω στα duty free το εχει στα 110€, στα σκρουτζομαγαζα ξεκιναει απο 70€, οποτε δεν ξερω κατα ποσο ειναι γνησια. 

aromatown στην σαρανταπορου στο περιστερι .εχω παρει κατά καιρους από εκει και εχω μεινει ευχαριστημένος .δεν ξερω κατά ποσο εχει online shop ομως(εχει το εψαξα)

Επεξ/σία από Itsme.pit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για κάτι που δεν ξέρω αν υπάρχει. για ένα βραχίονα που να πιάνει με μέγγενη πάνω σε γραφείο και στο άλλο άκρο να έχει δαγκάνα(;) ,  τσιμπίδα(;) και να μπορώ να βάλω κινητό.
Σαν μία βάση κινητού για αυτοκίνητο αλλά για γραφείο.
Υπάρχει κάτι τέτοιο;

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, billomnia είπε

Ψάχνω για κάτι που δεν ξέρω αν υπάρχει. για ένα βραχίονα που να πιάνει με μέγγενη πάνω σε γραφείο και στο άλλο άκρο να έχει δαγκάνα(;) ,  τσιμπίδα(;) και να μπορώ να βάλω κινητό.
Σαν μία βάση κινητού για αυτοκίνητο αλλά για γραφείο.
Υπάρχει κάτι τέτοιο;

Ευχαριστώ.

Ετοιμοοοοοος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δυστυχώς δεν το εχει σε αποθεμα αυτο που με ενδιαφερει. Ευχαριστω παντως! 

Στοο αρωμα απο το aromatown αναφερομαι..

Επεξ/σία από koslol8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, carolosjk είπε

Καλησπέρα,

Ψάχνω για τηλεόραση 32αρα μέχρι 180-200ευρώ.

Πας σίγουρα για full HD και σμαρτ γιατί εντάξει 2019 μπαινει. Κάτω από τα 200 δεν έχει πολλές αλλά αυτή είναι αξιόπιστη. Ωστόσο αν δεν βιάζεσαι πολύ βγάζουν συχνά προσφορές, πρόσφατα νομίζω υπηρχε full hd smart 32 στα 140 η 150 αν θυμάμαι καλά. https://www.skroutz.gr/s/15238387/F-U-FLS32213H.html#specs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, fastnq2 είπε

Πας σίγουρα για full HD και σμαρτ γιατί εντάξει 2019 μπαινει. Κάτω από τα 200 δεν έχει πολλές αλλά αυτή είναι αξιόπιστη. Ωστόσο αν δεν βιάζεσαι πολύ βγάζουν συχνά προσφορές, πρόσφατα νομίζω υπηρχε full hd smart 32 στα 140 η 150 αν θυμάμαι καλά. https://www.skroutz.gr/s/15238387/F-U-FLS32213H.html#specs

Το smart κομμάτι δεν με ενδιαφέρει είναι η αλήθεια. Το Full HD μάλλον είναι must και η αλήθεια είναι πως όντως με περιορίζει σε ελάχιστες επιλογές. Ίσως περιμένω μήπως βγει κάποια προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, carolosjk είπε

Το smart κομμάτι δεν με ενδιαφέρει είναι η αλήθεια. Το Full HD μάλλον είναι must και η αλήθεια είναι πως όντως με περιορίζει σε ελάχιστες επιλογές. Ίσως περιμένω μήπως βγει κάποια προσφορά.

Σε καποια θεματα το σμαρτ ειναι αρκετα χρησιμο,πχ θελεις να βαλεις κατι να δεις κατευθειαν απο youtube η τετοιες μικροευκολιες.Σε τηλεορασεις και ειδικα 32ρες βγαινουν συχνα προσφορες παντως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/12/2018 στις 12:56 ΜΜ, mg444 είπε

Καλησπέρα ψάχνω για πληκτρολόγιο touch panel για smart tv και Kodi έχω δει κάποια τόπου rii 8+ αλλά δεν ξέρω τι παίζει.

Ευχαριστώ (δεν υπάρχει θέμα από εδώ η από έξω )

Δες εδώ:

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...