Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NICK1982 είπε

Κάνεις?

 

21 λεπτά πριν, zio10 είπε

Είχα ψάξει κι εγώ, ακόμα και στα 100€ να πας δεν παίρνεις κάτι της προκοπής.

Ψαχνω και εγω για να αλλαξω ενα λενοβο που εχω και λογω μικρης μνημης(8gb) και τα 7 να πιανει το λογισμικο,εχει γινει σχεδον αχρηστο,μονο chrome και yt ουτε εφαρμογες ουτε τιποτα.Ισχυει παντως οτι κατω απο 100ρικο ειναι σχεδον ολα σαπακια οσο βλεπω στο σκρουτζ.Κινα μερια  που βλεπω ειχα βρει δυο ενδιαφεροντα αυτο στα 70 ευρω με 2ραμ (οριακα επαρκης ραμ) 32ρα μνημη τετραπυρηνο,και αυτο στα 103 με 3 ραμ και 32 ρομ.Για τις οθονες εκει ψαχνω εγω κοντα στα 8,ισως καποιους δεν τους βολεψουν.Παντως επειδη δεν βιαζομαι λογικα οταν μπορεσω θα παρω το δευτερο.Δεν εχω δει αν παιζει και κανα κουπονι να πεσει η τιμη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, NICK1982 είπε

 

Αυτά τα δύο άχρηστα έχω δει μονο

διαβαζα τις προτασεις και λεω, τι λεει ο ανθρωπος?

μετα ειδα το ανωθεν και ισιωσα....

μην τα γραφεις στο τελος γιατι δεν αποφευγεται το σοκ!

Επεξ/σία από tornado
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, fastnq2 είπε

Ψαχνω και εγω για να αλλαξω ενα λενοβο που εχω και λογω μικρης μνημης(8gb) και τα 7 να πιανει το λογισμικο,εχει γινει σχεδον αχρηστο,μονο chrome και yt ουτε εφαρμογες ουτε τιποτα.Ισχυει παντως οτι κατω απο 100ρικο ειναι σχεδον ολα σαπακια οσο βλεπω στο σκρουτζ.Κινα μερια  που βλεπω ειχα βρει δυο ενδιαφεροντα αυτο στα 70 ευρω με 2ραμ (οριακα επαρκης ραμ) 32ρα μνημη τετραπυρηνο,και αυτο στα 103 με 3 ραμ και 32 ρομ.Για τις οθονες εκει ψαχνω εγω κοντα στα 8,ισως καποιους δεν τους βολεψουν.Παντως επειδη δεν βιαζομαι λογικα οταν μπορεσω θα παρω το δευτερο.Δεν εχω δει αν παιζει και κανα κουπονι να πεσει η τιμη.

Το δεύτερο καλό φαίνεται, αν και δεν τα έχω ψάξει και πολύ τα κινέζικα. Εγώ ήθελα από Ελλάδα για φίλο, τελικά πήραμε smartphone :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, NICK1982 είπε

Κάνεις?

Αυτό το σαπάκι αξίζει ένα 50€αρικο? Έχει κανείς εμπειρία από την μάρκα, είδα στην σελίδα τους ότι τα φέρνει φτιάχνει η infoqhest.

https://www.skroutz.gr/s/14462080/Bitmore-ColorΤab-816i-8-16GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, NICK1982 said:

Αυτό το σαπάκι αξίζει ένα 50€αρικο? Έχει κανείς εμπειρία από την μάρκα, είδα στην σελίδα τους ότι τα φέρνει φτιάχνει η infoqhest.

https://www.skroutz.gr/s/14462080/Bitmore-ColorΤab-816i-8-16GB.html

Οχι

Καλύτερα κάψε το πενηνταρικο παρά να το ξοδέψεις για το υποτιθέμενο tablet

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα ! Ψάχνω για κάψουλες Illy iperespresso 

https://www.skroutz.gr/s/3665523/Illy-Iperespresso-Normal-21caps.html

Δε με αφορά η γεύση απλά μου φαίνεται υπερβολική η τιμή τους . Αν γνωρίζει κάποιος ακόμα και από εξωτερικό αγορά με ενδιαφέρει. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, NICK1982 είπε

Αυτό το σαπάκι αξίζει ένα 50€αρικο? Έχει κανείς εμπειρία από την μάρκα, είδα στην σελίδα τους ότι τα φέρνει φτιάχνει η infoqhest.

https://www.skroutz.gr/s/14462080/Bitmore-ColorΤab-816i-8-16GB.html

Ούτε για δίσκος για να σερβίρουμε τον καφέ του angelwithyou κανει 😂

τι να τρέξει το φουκαριαρικο με 1gb ram. 2 όπως έγραψα πάνω είναι οριακά αρκετό, αλλά σε κάποιους μήνες θα σέρνεται οπότε πας τουλάχιστον σε 3 και τουλάχιστον σε 32ρα ρομ γιατί έτσι και αλλιώς τα 6-7 θα είναι λογισμικό. Τσέκαρε τα δύο που ανέβασα, με priority έρχονται ούτε τελωνεία τίποτα, και το priority αν θυμάμαι καλά κοστιζει Μαξ 5 ευρώ σε αυτά. Μπορεί η τιμή να φεύγει λίγο από το μπάτζετ σου αλλά αν δεις το σκρουτζ είναι γεμάτο κριτικές με 1 και 2 αστέρια σε ταμπλετ του 50ρικου για αυτό τον λόγο.. 

Επεξ/σία από fastnq2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, angelwithyou είπε

Καλημέρα ! Ψάχνω για κάψουλες Illy iperespresso 

https://www.skroutz.gr/s/3665523/Illy-Iperespresso-Normal-21caps.html

Δε με αφορά η γεύση απλά μου φαίνεται υπερβολική η τιμή τους . Αν γνωρίζει κάποιος ακόμα και από εξωτερικό αγορά με ενδιαφέρει. Ευχαριστώ

Παντού πανάκριβες είναι δυστυχώς... υπάρχει μια επανεγεμιζόμενη αν θες να δοκιμάσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 hours ago, zio10 said:

Παντού πανάκριβες είναι δυστυχώς... υπάρχει μια επανεγεμιζόμενη αν θες να δοκιμάσεις.

Τη δοκίμασα δυστυχώς την επαναγεμιζομενη και δεν κάνει καθόλου καλή δουλειά . Δοκίμασα αρκετές εταιρείες από Κίνα κτλ. Δυστυχώς . ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, angelwithyou είπε

Τη δοκίμασα δυστυχώς την επαναγεμιζομενη και δεν κάνει καθόλου καλή δουλειά . Δοκίμασα αρκετές εταιρείες από Κίνα κτλ. Δυστυχώς . ..

Είναι ο καλύτερος καφές από κάψουλα (και όχι μόνο) αλλά ένας διπλός εσπρέσσο κοστίζει όσο περίπου να τον πάρεις απ' έξω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...