Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 ώρες πριν, drade είπε

Ψάχνω για υγρασιόμετρο-θερμόμετρο. Θέλω να μετράω (μόνιμα) σε 2 μέρη του σπιτιού, είναι κάποια συσκευή που κάνει για αυτήν την περίπτωση ή να πάρω 2 ξεχωριστές συσκευές;

Ευχαριστώ

Αν βαριέσαι να μπλέκεις με εξωτερικό κλπ εγώ έχω πάρει αυτό, και έχω τη μονάδα στο σαλόνι και τον σένσορα στο Υ/Δ μου

Θα το χαρακτήριζα σχετικά αξιόπιστο, είχε πολύ μικρή απόκλιση με ένα ακριβούτσικο που είχα δανειστεί για να το τεστάρω 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 27/12/2018 στις 5:22 ΜΜ, panagob είπε

το πρωτο εχω μια πιο βελτιωμενη εκδοση, μου εβγαλε προβλημα ο μετρητης υγρσιας, ενταξει θα επιβιωσω και ετσι.

Ευτυχως μου εκανα refund το 30%.

Το δευτερο το εχω στη καταψυξη, νομιζω οτι αυτα τα μηχανικα ειναι πιο αξιοπιστα σε βαθος χρονου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα,ψαχνω το συγκεκριμενο,ειναι το φλας που εχει στο φτερο το αμαξι οπως φαινεται εδω,ωστοσο δεν μπορω να το βρω για το μοντελο που θελω,δοκιμασα να ψαξω στο ebay αλλα δεν εχω ιδεα πως λεγετε στα αγγλικα η πως μπορω να το αναζητησω.Γνωριζει καποιος με τι ορο μπορω να το αναζητησω?Οπως και να το ψαξω βγαζει τα μπροστινα φλας διπλα στα φωτα.5981910_4_b.jpg

Επεξ/σία από fastnq2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/12/2018 στις 1:11 ΜΜ, AristidisZ είπε

Τηλεόραση για τη μάνα μου, 48-50"

Δε με νοιάζει το 4Κ, αλλά καλό θα ήταν να είχε κάνα netlfix επάνω...

Μάρκα καλύτερα από τις επώνυμες (LG, Samsung κλπ), με τιμή όσο πιο κάτω γίνεται 

Μερσί :)

Κανεις ; 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, AristidisZ είπε

Κανεις ; 😛

Εγω θα εβαζα σιγουρα προυποθεσεις smart,fullhd και πανω και DVB-T2.Η πιο φθηνη επωνυμη στα λεφτα αυτα ειναι αυτη που ειναι και lg που εχουν ευκολο μενου.Ωστοσο με μια αξιολογηση δεν μπορεις να εισαι σιγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fastnq2 είπε

Καλησπερα,ψαχνω το συγκεκριμενο,ειναι το φλας που εχει στο φτερο το αμαξι οπως φαινεται εδω,ωστοσο δεν μπορω να το βρω για το μοντελο που θελω,δοκιμασα να ψαξω στο ebay αλλα δεν εχω ιδεα πως λεγετε στα αγγλικα η πως μπορω να το αναζητησω.Γνωριζει καποιος με τι ορο μπορω να το αναζητησω?Οπως και να το ψαξω βγαζει τα μπροστινα φλας διπλα στα φωτα.5981910_4_b.jpg

Δοκίμασε side marker lights.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Lazorik είπε

Δοκίμασε side marker lights.

Thanks εψαξα και ετσι και μου εβγαλε και παραπλησια CLEAR SIDE LIGHT REPEATER INDICATORS.20 λιρες το ζευγαρι κανει συν 10 τα μεταφορικα δηλαδη παμε στο 40ευρω κοντα και θελω και μονο ενα :P Αν βρω κατι φθηνοτερο θα παρω,θενξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για mobile wifi 4g για επικείμενο ταξιδι στο εξωτερικο ωστε να βαλω τοπικη καρτα για ιντερνετ. Η αγορα μπορει να γινει απο οπουδηποτε (ελλαδα, ευρωπη, κινα κτλπ). Βασικα ψαχνω κατι αξιοπιστο και σχετικα οικονομικο, να μην ειναι usb αλλα αυτονομο. Ισως σαν κατι huawei που εχω δει. Οποιαδηποτε προταση ευπροσδεκτη. Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, bandit4 είπε

Ψαχνω για mobile wifi 4g για επικείμενο ταξιδι στο εξωτερικο ωστε να βαλω τοπικη καρτα για ιντερνετ. Η αγορα μπορει να γινει απο οπουδηποτε (ελλαδα, ευρωπη, κινα κτλπ). Βασικα ψαχνω κατι αξιοπιστο και σχετικα οικονομικο, να μην ειναι usb αλλα αυτονομο. Ισως σαν κατι huawei που εχω δει. Οποιαδηποτε προταση ευπροσδεκτη. Ευχαριστω

https://www.amazon.it/D-Link-DWR-932-Hotspot-Batteria-Ricaricabile/dp/B00OVJDCQ0

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.public.gr/product/perifereiaka/printers/multifuction-inkjet/polymihanima-hp-officejet-pro-6960-aio-eghromo-inkjet-a4/prod8232383pp/

 

Γνώμη; Υπάρχει κάτι καλύτερο στα παμπλικ ; Έχω κουπόνια 40 ευρώ, οπότε θα δώσω κάτι σαν 45€ και θέλω από εκεί. Αν υπάρχει κάτι πολύ καλύτερο και με οικονομικά μελάνια το συζητώ , αλλά από παμπλικ μην μου μείνουν τα κουπόνια . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω ροδελες επιπεδες για βιδες στερεωσης μητρικης σε κουτι, οπως οι παρακάτω για αγορα στη Θεσσαλονικη

https://m.banggood.com/10x-6_5mm-Brass-Standoff-6-32-M3-PC-Case-Motherboard-Riser-Screws-Washers-p-981784.html?rmmds=search

Έχω παει σε καταστήματα σιδηρικων, ηλεκτρολογικων ειδων, αλλα δεν εχω βρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, fastnq2 είπε

Καλησπερα,ψαχνω το συγκεκριμενο,ειναι το φλας που εχει στο φτερο το αμαξι οπως φαινεται εδω,ωστοσο δεν μπορω να το βρω για το μοντελο που θελω,δοκιμασα να ψαξω στο ebay αλλα δεν εχω ιδεα πως λεγετε στα αγγλικα η πως μπορω να το αναζητησω.Γνωριζει καποιος με τι ορο μπορω να το αναζητησω?Οπως και να το ψαξω βγαζει τα μπροστινα φλας διπλα στα φωτα.5981910_4_b.jpg

Δε ξέρω αν θα εφαρμόζουν αλλά είναι πολύ φθηνά.
https://www.ebay.com/itm/2PCS-Side-Marker-Light-Turn-Signal-Lamp-For-VW-Golf-Jetta-Bora-MK4-Passat/283083491223
https://www.ebay.com/itm/1-Pair-Side-Marker-Light-Turn-Signal-Lamp-For-VW-Golf-Jetta-Bora-MK4-Passat/123499947529
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vgiozo είπε

Ψαχνω ροδελες επιπεδες για βιδες στερεωσης μητρικης σε κουτι, οπως οι παρακάτω για αγορα στη Θεσσαλονικη

https://m.banggood.com/10x-6_5mm-Brass-Standoff-6-32-M3-PC-Case-Motherboard-Riser-Screws-Washers-p-981784.html?rmmds=search

Έχω παει σε καταστήματα σιδηρικων, ηλεκτρολογικων ειδων, αλλα δεν εχω βρει

Σε κομπιουτεραδικα  συνηθως εχουν σακουλακια με ολο το σετ για μια μητρικη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...