Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, fastnq2 είπε

ψαχνω για ηλεκτρικη κουζινα με εμαγιε εστιες,στις οικονομικες που ψαχνω(κοντα στο 300ρι) ειδα καποιες united(που δεν εχω καλη εμπειρια σε μικρο φουρνακι-κακη ποιοτητα κατασκευης) λιγες πιτσος(καλουτσικη εμπειρια) καποιες τελειως ασημες μαρκες και καποιες beko που νομιζω ειναι ψιλογνωστη μαρκα.Εχει καποιος αποψη?

Εδώ είσαι ... Δυσκολα να βρεις οικονομικότερη επώνυμη από αυτήν. electrolux = aeg

Αν θες πιο οικονομική ,κοίταξε πάλι κάποιο "όνομα" .. πχ αυτήν

 

Επεξ/σία από juve11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, juve11 είπε

Εδώ είσαι ... Δυσκολα να βρεις οικονομικότερη επώνυμη από αυτήν. electrolux = aeg

Αν θες πιο οικονομική ,κοίταξε πάλι κάποιο "όνομα" .. πχ αυτήν

δεν την γνωριζα την electrolux-aeg ειναι αξιοπιστη?η zanussi δεν μου κανει ξεχασα να πω οτι θελω πλατος 60cm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, fastnq2 είπε

δεν την γνωριζα την electrolux-aeg ειναι αξιοπιστη?η zanussi δεν μου κανει ξεχασα να πω οτι θελω πλατος 60cm

γι αυτο στην προτεινα , ειναι απ τις πιο γνωστες ευρωπαικες εταιριες..

στο brand name aeg συνηθως ειναι πιο ακριβες οι συσκευες, οι electrolux συνηθως ειναι οικονομικοτερες.

https://el.wikipedia.org/wiki/AEG

κι εγω κοιταω για μια electrolux τωρα.. οχι ομως εμαγιε..

εσυ αποφασιζεις, εγω απλα σου προτεινα μια αξιοπιστη εταιρια, δεν την εχω την συγκεκριμενη για να ξερω.

αν παρεις απο κωτσοβολο , δες την απο κοντα (αν την εχουν στο καταστημα) και παρτην απο ιντερνετ, καθως εχουν δωρεαν μεταφορικα..

σ'ενα ψυγειο που πηρα πριν κανενα 3μηνο απο το καταστημα , με χρεωσαν 18 μεταφορικα...

ενω απο ιντερνετ για ενα πλυντηριο πιατων , δεν μου χρεωσαν μεταφορικα.

Επεξ/σία από juve11
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, juve11 είπε

κι εγω κοιταω για μια electrolux τωρα.. οχι ομως εμαγιε..

τι κοιτάς γιατί είμαι και εγώ σε μία αναζήτηση, λες από παρασκευή να βγει τίποτα καλύτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, savazios είπε

Για 65αρα τηλεόραση μεχρι 800€ , υπαρχει καποια καλη προσφορά bf

https://basket.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/202093-lg-65um7100-65?cmicc=skroutz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,
Ψάχνω για 2 στικάκια usb τα οποία θα μπούνε σε ραδιο αυτοκινήτου και θα μείνουν εκεί ψιλομόνιμα για να παίζουν .mp3 .
Θέλω να είναι όσο το dυνατόν πιο μικρά σε μέγεθος. Δεν με απασχολεί η ταχύτητα, καθώς σπάνια θα γίνονται μεταφορές πέρα από την αρχική.
Να είναι τουλάχιστον 32GB , αλλά κυρίως συμβατά με τα ράδιο των αυτοκινήτων.
Με κάτι τέτοιο θα είμαι εντάξει, ή να πάω σε usb2.0 για καλύτερη συμβατότητα;

Έχει κανείς κανένα δοκιμασμένο; Επαναλαμβάνω να είναι μικρό σε διαστάσεις.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω παρασκευη περιμενω , μηπως γινει κανενα θαυμα! 😀

κοιταω εντοιχιζομενη εγω, ανω παγκου με πυρολυση (προγραμα που καιει τα λυπη και δεν θα τριβει η γυναικα 😀)

κοιτουσα αυτην  , χθες την ειχε 415, οποτε μαλλον θα την τσιμπησω και δεν θα περιμενω αλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ψάχνω για εσωτερικό δίσκο (όχι ssd) 3ΤΒ. Έχει πέσει καμία καλή προσφορά στην αντίληψή σας;

Τον Toshiba που κοιτούσα δεν είδα να τον ρίχνουν σε τιμή.

https://www.skroutz.gr/s/11871310/Toshiba-P300-3TB-Bulk.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα, θα ηθελα να μου προτεινεται μια tv 32'' δε με πειραζει να ειναι και λιγο παραπανω αλλα κυριως 32 λογω χωρου, τη θελω για το πατερα μου ο οποιος δεν εχει ιδαιτερες απαιτησεις, το μονο που τον νοιαζει ειναι να εχει πολυ καλη λειτουργεια smart γιατι ειναι πολυ συχνα ιντερνετ, android λειτουργικο να μπορει να μπαινει παντου οπως και απο pc, κατα τα αλλα βασικες λειτουργιες 1080p και ας εχει και καλουτσικη ποιοτητα εικονας εκει γυρω στο 200αρι το πολυ κατι οικονομικο τι θα προτεινατε? Υπαρχει κατι τωρα σε προσφορα που να αξιζει?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!

ψάχνω για 55 TV για εξωχικό που κατα καιρούς γίνεται και airbnb αλλα επειδή πηγαίνουμε και εμεις, θα ήθελα κάτι καλύτερο απο οικονομικότερη 55 TV.

Budget: μέχρι 700 ευρώ για LED, μέχρι 1000ευρώ για OLED

Χρήση: γενική.. κανάλια, gaming, ποδόσφαιρο, ταινίες... (στο χώρο υπάρχει Playstation, οποτε το burn in απο κανένα πιτσιρικά που θα αφήσει την tv ανοιχτή σε game και θα πεταχτεί για καμια βουτιά, ειναι αρκετά πιθανό)

καλο θα ήταν να μην έχει αλλοιώσεις σε υπο γωνία θέαση, καθως ο χωρος ειναι μικρός και καθόμαστε κυκλικά απο την TV.

το κομμάτι media player, smart tv δεν μας απασχολεί καθόλου, καθως στον χώρο υπάρχει και media player.

O χωρος ειναι τυπικά φωτεινός, χωρίς να ειναι τα παράθυρα σε άμεση επαφή με τον ήλιο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 3d printer έχουμε  καμία καλή προσφορά τώρα στην μπλακ? Και αν ναι οι γνωστές προτείνεται κάποιον για τυπική χρήση αλλά θα τον έχω σε εξωτερικό χώρο οπότε βολεύει να είναι κλειστός η να έχει κάποια βασικά καλύμματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...