Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, Kaboomzer είπε

Καλησπέρα,
Ψάχνω για 2 στικάκια usb τα οποία θα μπούνε σε ραδιο αυτοκινήτου και θα μείνουν εκεί ψιλομόνιμα για να παίζουν .mp3 .
Θέλω να είναι όσο το dυνατόν πιο μικρά σε μέγεθος. Δεν με απασχολεί η ταχύτητα, καθώς σπάνια θα γίνονται μεταφορές πέρα από την αρχική.
Να είναι τουλάχιστον 32GB , αλλά κυρίως συμβατά με τα ράδιο των αυτοκινήτων.
Με κάτι τέτοιο θα είμαι εντάξει, ή να πάω σε usb2.0 για καλύτερη συμβατότητα;

Έχει κανείς κανένα δοκιμασμένο; Επαναλαμβάνω να είναι μικρό σε διαστάσεις.

Ευχαριστώ.

https://www.e-shop.gr/hama-108044-smartly-flashpen-32gb-usb20-black-p-PER.754926

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Καλησπερα, θα ηθελα να μου προτεινεται μια tv 32'' δε με πειραζει να ειναι και λιγο παραπανω αλλα κυριως 32 λογω χωρου, τη θελω για το πατερα μου ο οποιος δεν εχει ιδαιτερες απαιτησεις, το μονο που τον νοιαζει ειναι να εχει πολυ καλη λειτουργεια smart γιατι ειναι πολυ συχνα ιντερνετ, android λειτουργικο να μπορει να μπαινει παντου οπως και απο pc, κατα τα αλλα βασικες λειτουργιες 1080p και ας εχει και καλουτσικη ποιοτητα εικονας εκει γυρω στο 200αρι το πολυ κατι οικονομικο τι θα προτεινατε? Υπαρχει κατι τωρα σε προσφορα που να αξιζει?

https://www.skroutz.gr/s/15151945/LG-32LK6200.html

Αυτή κοιτάζω εγώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Kaboomzer είπε

Καλησπέρα,
Ψάχνω για 2 στικάκια usb τα οποία θα μπούνε σε ραδιο αυτοκινήτου και θα μείνουν εκεί ψιλομόνιμα για να παίζουν .mp3 .
Θέλω να είναι όσο το dυνατόν πιο μικρά σε μέγεθος. Δεν με απασχολεί η ταχύτητα, καθώς σπάνια θα γίνονται μεταφορές πέρα από την αρχική.
Να είναι τουλάχιστον 32GB , αλλά κυρίως συμβατά με τα ράδιο των αυτοκινήτων.
Με κάτι τέτοιο θα είμαι εντάξει, ή να πάω σε usb2.0 για καλύτερη συμβατότητα;

Έχει κανείς κανένα δοκιμασμένο; Επαναλαμβάνω να είναι μικρό σε διαστάσεις.

Ευχαριστώ.

Στο αυτοκίνητο έχω αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, prefuse είπε

Καλησπέρα σε όλους!

ψάχνω για 55 TV για εξωχικό που κατα καιρούς γίνεται και airbnb αλλα επειδή πηγαίνουμε και εμεις, θα ήθελα κάτι καλύτερο απο οικονομικότερη 55 TV.

Budget: μέχρι 700 ευρώ για LED, μέχρι 1000ευρώ για OLED

Χρήση: γενική.. κανάλια, gaming, ποδόσφαιρο, ταινίες... (στο χώρο υπάρχει Playstation, οποτε το burn in απο κανένα πιτσιρικά που θα αφήσει την tv ανοιχτή σε game και θα πεταχτεί για καμια βουτιά, ειναι αρκετά πιθανό)

καλο θα ήταν να μην έχει αλλοιώσεις σε υπο γωνία θέαση, καθως ο χωρος ειναι μικρός και καθόμαστε κυκλικά απο την TV.

το κομμάτι media player, smart tv δεν μας απασχολεί καθόλου, καθως στον χώρο υπάρχει και media player.

O χωρος ειναι τυπικά φωτεινός, χωρίς να ειναι τα παράθυρα σε άμεση επαφή με τον ήλιο.

πριν λιγο πηγα τσιμπησα αυτην απο το πλαισιο στα 430+ 40 5χρονια εγγυηση αριστη για τα χρηματα τα της

 

https://www.plaisio.gr/catalog?location=categories%3dΤηλεοράσεις%2ctvs%3binches+range%3d55+έως+60+inches%3btv_definition%3d4Κ+ultra+hd%3bproductstatusdescr%3dblackfriday%3bbrand%3dlg%3bproduct%3d3178471

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ,

Ψαχνω για πλυντήριο-στεγνωτήριο γύρω στα 500 ευρώ και με λειτουργία ατμού . Έχω βρει αυτό https://basket.kotsovolos.gr/site/household-appliances/washing-machines/washing-machines-dryers/195891-candy-bwd596ph3/5s-bianca?gclid=EAIaIQobChMIy7qk44WL5gIVCM93Ch1cFQClEAsYASABEgLUlfD_BwE

εχετε να προτείνετε κάτι καλύτερο ;

ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, handsomegamer είπε

ψαχνω για SSD 1 TB αν βρειτε καποια προσφορα κατι εκει στα 60-70-80 ευρω, μη διστασετε, στειλτε

Νομίζω μέχρι στιγμής στα 960gb , η καλύτερη προσφορά είναι αυτή

Αναμένουμε και αύριο-μεθαυριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, juve11 είπε

Νομίζω μέχρι στιγμής στα 960gb , η καλύτερη προσφορά είναι αυτή

Αναμένουμε και αύριο-μεθαυριο

το ειδα και το χω βαλει σελιδοδεικτη. αλλα περιμενω μεχρι τη παρασκευη μηπως και βρεθει κατι καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, handsomegamer είπε

το ειδα και το χω βαλει σελιδοδεικτη. αλλα περιμενω μεχρι τη παρασκευη μηπως και βρεθει κατι καλυτερο

Ναι κι εγώ θα περιμένω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδες

επειδη στηνω ενα πισι για φιλο ψαχνω μητρικη

εχουμε παρει cpu ryzen 3600x  gpu 

Sapphire VGA Radeon RX 590 8GB Special Edition  kai ram εχουμε Crucial Desktop RAM Ballistix 16GB Kit 3000MHz DDR4

μπηκα στο πλαισιο και εχει black friday μητρικη πια μου κανει μεχρι 100-120 ευρω μαξ?

https://www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi-pc/mitrikes-kartes/amd?location=categories%3dΑναβάθμιση+%26+Δίκτυα%2cΑναβάθμιση+pc%2cΜητρικές+κάρτες%3bcpu_manufacturer%3damd%3bsocket%3dam4

ευχαριστω!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Kaboomzer είπε

Καλησπέρα,
Ψάχνω για 2 στικάκια usb τα οποία θα μπούνε σε ραδιο αυτοκινήτου και θα μείνουν εκεί ψιλομόνιμα για να παίζουν .mp3 .
Θέλω να είναι όσο το dυνατόν πιο μικρά σε μέγεθος. Δεν με απασχολεί η ταχύτητα, καθώς σπάνια θα γίνονται μεταφορές πέρα από την αρχική.
Να είναι τουλάχιστον 32GB , αλλά κυρίως συμβατά με τα ράδιο των αυτοκινήτων.
Με κάτι τέτοιο θα είμαι εντάξει, ή να πάω σε usb2.0 για καλύτερη συμβατότητα;

Έχει κανείς κανένα δοκιμασμένο; Επαναλαμβάνω να είναι μικρό σε διαστάσεις.

Ευχαριστώ.

Εγώ στο αυτοκίνητο έχω αυτό 

https://www.skroutz.gr/s/17362397/Sandisk-Cruzer-Fit-32GB-USB-2-0.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...