Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα, ψαχνω για backpack διαστασεων 40x25x20 ωστε να μπορω να το παιρνω σε ταξιδια, ως  χειραποσκευη καμπινας. Έχω δει αυτό αλλα δεν ειμαι και τοσο σιγουρος για την ποιοτητα του, υπαρχει καποια αλλη προταση εως 30-35€ μαξ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα,

Ψάχνω πλυντήριο πιάτων,  οπωσδήποτε 45άρι και κατά προτίμηση σε ασημί χρώμα.  Αυτό είναι καλό https://www.skroutz.gr/s/14458162/Bosch-SPS46II07E.html;

 

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, malachaskos είπε

Καλησπέρα

Ψάχνω ένα USB hub ώστε να συνδέσω πάνω στο laptop έναν εκτυπωτή ένα φλασάκι μόνιμα το οποίο θα λειτουργεί σαν μίνι σκληρός δίσκος μία ζυγαριά ένα ποντίκι και να έχει τουλάχιστον άλλη μία θύρα κενή

Τώρα έχω το παρακάτω το οποίο λειτουργεί απλά έχει μόνο τέσσερις θύρες και αυτό που με ενοχλεί είναι ότι είναι πολύ ρηχές (δεν είναι σταθερό το βύσμα στη θύρα)

https://www.skroutz.gr/s/5676960/Powertech-PT-112.html

https://www.websupplies.gr/usb-hub-tp-link-uh700-7-port-usb-30

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Beorn είπε

καλησπερα, ψαχνω για backpack διαστασεων 40x25x20 ωστε να μπορω να το παιρνω σε ταξιδια, ως  χειραποσκευη καμπινας. Έχω δει αυτό αλλα δεν ειμαι και τοσο σιγουρος για την ποιοτητα του, υπαρχει καποια αλλη προταση εως 30-35€ μαξ?

Kοίτα εδώ: https://army-market.gr/el/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&bo_search_type=0&search_query=Assault+S&submit_search= τα Assault S...

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Beorn είπε

καλησπερα, ψαχνω για backpack διαστασεων 40x25x20 ωστε να μπορω να το παιρνω σε ταξιδια, ως  χειραποσκευη καμπινας. Έχω δει αυτό αλλα δεν ειμαι και τοσο σιγουρος για την ποιοτητα του, υπαρχει καποια αλλη προταση εως 30-35€ μαξ?

Καλησπερα,

Πηρα το ιδιο σε γκρι τον προηγουμενο μηνα για ενα ταξιδι που ηθελα κι εγω, πιστευω σε αυτη την τιμη δεν θα βρεις κατι αλλο. 

Απο πλευρας ποιοτητας σε αυτα τα λεφτα ειναι μια χαρα, εχει στον μεγαλο χωρο κι εσωτερικη θηκη οπου μπορεις πχ να βαλεις πορτοφολι για μεγαλυτερη ασφαλεια, εχει μαξιλαρακι στην πλατη και οι ιμαντες στους ωμους επισης μαλακοι, δε σε κοβουν.

Εγω θα στο προτεινα αν το θες καθαρα για χειραποσκευη σε ταξιδια, το θεωρω value for money.

(Αν και οφτοπικ απαραδεκτες οι διαστασεις που επιτρεπουν, θα δεις οτι σα σακιδιο ειναι σχετικα μικρο, για κανα ΣΚ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω και τους 2 για τις προτασεις!

@manzana κι εγω καποτε ετσι ελεγα, οτι τετοια τσαντακια ειναι πολυ μικρα αλλα προπερσι εκανα το τουρ Βιλνιους-Γκντανσκ-Βαρσοβια-Λβιβ-Κιεβο-Βιλνιους με ενα παρομοιο και αλλαξιες σε μπλουζες-καλτσες-εσωρουχα για 1 βδομαδα και καταλαβα οτι αν πρεπει, μπορεις να χωρεσεις σχεδον ολα τα απαραιτητα σε ενα σχετικα μικρο μπακπακ :P

γενικα αυτο με τις χρεωσεις και τις διαστασεις που ολο και μικραινουν τα τελευταια χρονια ειναι απαραδεκτο, συμφωνω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Beorn είπε

ευχαριστω και τους 2 για τις προτασεις!

@manzana κι εγω καποτε ετσι ελεγα, οτι τετοια τσαντακια ειναι πολυ μικρα αλλα προπερσι εκανα το τουρ Βιλνιους-Γκντανσκ-Βαρσοβια-Λβιβ-Κιεβο-Βιλνιους με ενα παρομοιο και αλλαξιες σε μπλουζες-καλτσες-εσωρουχα για 1 βδομαδα και καταλαβα οτι αν πρεπει, μπορεις να χωρεσεις σχεδον ολα τα απαραιτητα σε ενα σχετικα μικρο μπακπακ :P

γενικα αυτο με τις χρεωσεις και τις διαστασεις που ολο και μικραινουν τα τελευταια χρονια ειναι απαραδεκτο, συμφωνω

Εγώ πάντως, που ταξιδεύω συχνά, για backpack παίρνω την herschel τη μεγάλη, την οποία αρκετές φορές τη γεμίζω τόσο που φαίνεται μεγαλύτερη από την χειραποσκευή! Ούτε μία φορά δεν μου έχουν κάνει θέμα. Μην αγχώνεστε τόσο με τα μεγέθη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, andreasece είπε

Εγώ πάντως, που ταξιδεύω συχνά, για backpack παίρνω την herschel τη μεγάλη, την οποία αρκετές φορές τη γεμίζω τόσο που φαίνεται μεγαλύτερη από την χειραποσκευή! Ούτε μία φορά δεν μου έχουν κάνει θέμα. Μην αγχώνεστε τόσο με τα μεγέθη.

Super off topic, αλλά να επισημάνω ότι η Aegean έχει πλέον υπεραυστηρή γραμμή στις χειραποσκευές και τρέχει τα κορίτσια της επίγειας εξυπηρέτησης σε όλα τα αεροδρόμια.
Χαρακτηριστικά, έχει αγοράσει και θα βάλει σε όλα τα αεροδρόμια μετρητές όγκου αλλά και βάρους που θα σας παίρνουν τα μέτρα στην έξοδο και αν υπερβαίνετε τα όρια θα πληρώνετε επί τόπου.

σβήσε με @matrixxx

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, ekkli είπε

Super off topic, αλλά να επισημάνω ότι η Aegean έχει πλέον υπεραυστηρή γραμμή στις χειραποσκευές και τρέχει τα κορίτσια της επίγειας εξυπηρέτησης σε όλα τα αεροδρόμια.
Χαρακτηριστικά, έχει αγοράσει και θα βάλει σε όλα τα αεροδρόμια μετρητές όγκου αλλά και βάρους που θα σας παίρνουν τα μέτρα στην έξοδο και αν υπερβαίνετε τα όρια θα πληρώνετε επί τόπου.

σβήσε με @matrixxx

Φαντάζομαι ότι για να το λες κάτι θα ξέρεις, πάντως την προηγούμενη εβδομάδα που ταξίδεψα με aegean απο aia δεν είδα τίποτα τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να πάρω ένα ρολόι χειρός αυτές τις μέρες. Από τα μαγαζιά του σκρουτζ, έχει κάποιος να προτείνει κάποιο μαγαζί, που να ξέρει ότι είναι "κομπλέ" από άποψη γνησιότητας, εγγύησης, after sale κτλ (μάρκες θα κοιτάξω για Timex, Swatch, Casio ίσως Nautica) ; Αν ξέρει κάποιος και κανέναν κωδικό έκπτωσης από αυτά τα μαγαζιά, ακόμα καλύτερα 😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, volleyball είπε

Λέω να πάρω ένα ρολόι χειρός αυτές τις μέρες. Από τα μαγαζιά του σκρουτζ, έχει κάποιος να προτείνει κάποιο μαγαζί, που να ξέρει ότι είναι "κομπλέ" από άποψη γνησιότητας, εγγύησης, after sale κτλ (μάρκες θα κοιτάξω για Timex, Swatch, Casio ίσως Nautica) ; Αν ξέρει κάποιος και κανέναν κωδικό έκπτωσης από αυτά τα μαγαζιά, ακόμα καλύτερα 😀

Πόσα είσαι διατεθειμένος να επενδύσεις ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...