Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Ψάχνω για gpu για ένα καινούργιο pc. Για 1680x1050 αξιζει τα λεφτά της www.plaisio.gr/anavathmisi-diktia/anavathmisi-pc/kartes-grafikon/sapphire-vga-radeon-rx560-pulse-4gb_2755491/ ?

Επεξ/σία από LivingBreathingDownfall
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 14/1/2020 στις 1:07 ΠΜ, besddimo είπε

Καλησπέρα,

Ψάχνω για ασύρματο τηλέφωνο με 2 βάσεις. Η 2η/βοηθητική συσκευή θα τοποθετηθεί σε σημείο που δεν υπάρχει πρίζα τηλεφώνου και σε περίπου 6-7 μέτρα απόσταση από την κύρια ενώ θα παρεμβάλλονται και δυο τοίχοι. Ξέρει κανείς κάτι δοκιμασμένο που θα δουλέψει καλά σε αυτές τις συνθήκες;

Ευχαριστώ.

Δε πήρα καμία απάντηση οπότε ίσως κάποιος έχει εμπειρία από κάποια από αυτά που από τις κριτικές στο σκρούτζ φαίνεται να μου κάνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα  σας. Θέλω έναν εκτυπωτή που να βάζω εγώ το μελάνι μέσα, καθώς δεν θα παίρνει κανονικά μελάνια αλλά βρωσιμα. Έχω βρει τον Canon Pixma G2411. Θεωρείται ότι γίνεται αυτό που λέω σε αυτόν τον εκτυπωτή? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Ψάχνω για aircondition για το χωριό. Θα καλύπτει επιφάνεια περίπου 80 τμ. Με ενδιαφέρει η αξιοπιστία γιατί δεν θα είναι εύκολο να φέρουμε τεχνικό εκεί αν κάτι χαλάσει. Όλες οι (λογικές) προτάσεις δεκτές.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

20 ώρες πριν, lefman07 είπε

Καλησπέρα  σας. Θέλω έναν εκτυπωτή που να βάζω εγώ το μελάνι μέσα, καθώς δεν θα παίρνει κανονικά μελάνια αλλά βρωσιμα. Έχω βρει τον Canon Pixma G2411. Θεωρείται ότι γίνεται αυτό που λέω σε αυτόν τον εκτυπωτή? 

https://www.jmsolutions.gr/Εκτυπωτές-and-Φωτοτυπικά-106/Εκτυπωτές-110/Εκτυπωτές-111/-5638-3109C006

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Stonedreamer είπε

Καλημέρα,

Ψάχνω για aircondition για το χωριό. Θα καλύπτει επιφάνεια περίπου 80 τμ. Με ενδιαφέρει η αξιοπιστία γιατί δεν θα είναι εύκολο να φέρουμε τεχνικό εκεί αν κάτι χαλάσει. Όλες οι (λογικές) προτάσεις δεκτές.

Ευχαριστώ

 

1 ώρα πριν, NikosKallithea είπε

Ενα μηχάνημα για τα 80τμ;

2 x https://www.e-expert.gr/fdc-12l-46gf.html

8 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

12000 btu για 80 τμ, θα αστευεσαι μάλλον

Βάζεις δύο με ενεργειακή κλάση Ψύξης A+++ & Θέρμανσης τουλάχιστον Α++, έχω βάλει εγώ σε 100 τμ Αθήνα κέντρο...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι αναλογως τι κουφώματα έχεις, τι απώλειες στο σπίτι σου γενικά, ποσα τμ είναι ο χωρος σου, και πολλά ακόμα. 

+ να πω ότι δεν βάζουμε κλιματιστικό ίσα ίσα στα btu που μας καλύπτουν  αλλά το αμέσως επόμενο. 

Πχ είμαστε οριακά με ένα 12000,δεν βάζουμε 12αρι αλλά 18αρι.

Επεξ/σία από stelios18120
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα χάλασε η κουζίνα. Αυτή που έχω είναι εντοιχιζόμενη αλλά  επειδή το σπίτι είναι προσωρινό σκεφτόμουν να πάρω ξεχωριστό σετ φούρνο – μάτια ώστε να μπορώ να το βάλω σε οποιαδήποτε κουζίνα αργότερα.

Θέλω ο φούρνος να είναι μεγάλος και να ψήνει γρήγορα γιατί τρώμε πολύ! Μπάτζετ 500 ευρώ μαξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, stelios18120 είπε

Είναι αναλογως τι κουφώματα έχεις, τι απώλειες στο σπίτι σου γενικά, ποσα τμ είναι ο χωρος σου, και πολλά ακόμα. 

+ να πω ότι δεν βάζουμε κλιματιστικό ίσα ίσα στα btu που μας καλύπτουν  αλλά το αμέσως επόμενο. 

Πχ είμαστε οριακά με ένα 12000,δεν βάζουμε 12αρι αλλά 18αρι.

Αθήνα κέντρο, 100 τμ, 1ος όροφος, πολυκατοικία του 1953, έχω βάλει 2 12άρια και είμαι 100% κομπλέ για τις ανάγκες τις δικές μου φυσικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Αθήνα κέντρο, 100 τμ, 1ος όροφος, πολυκατοικία του 1953, έχω βάλει 2 12άρια και είμαι 100% κομπλέ για τις ανάγκες τις δικές μου φυσικά...

Εννοείται ο καθένας με τις ανάγκες του βάζει τα ανάλογα btu που θεωρεί ότι τον καλύπτουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, stelios18120 είπε

Εννοείται ο καθένας με τις ανάγκες του βάζει τα ανάλογα btu που θεωρεί ότι τον καλύπτουν. 

Δεν θεωρώ ότι με καλύπτουν, αλλά σίγουρα με καλύπτουν και επιπλέον ελάχιστες φορές και τα δύο σε λειτουργία ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...