Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

55 ιντσες για να βλεπεις σε αποσταση 2,5 μετρων ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΗ.Δηλαδή μας λες πως η 32ιντσών κάνει για αποσταση 1 μέτρο? Οσοι εχουν 32αρα θα κάθονται η αγκαλιά με την τηλεόραση ή θα την κάνουν οθόνη υπολογιστή?

Αν θεωρεις πως ειναι υπερβολη παρε 32αρα.

η κοπελα επεμενε πως αυτη ειναι η σωστη αναλογια.

Η κοπελα καλυτερα θα ηταν να κατσει σπιτι να φτιαξει καμια πιτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα 2,5m αν βλέπεις απλά κανάλια και όχι nova hd ή blu ray και η 46" φαίνεται ψιλοχάλια, φαντάσου η 55". Οπότε είναι ανάλογα τι βλέπει ο καθένας. Για τα απλά κανάλια 40-42 είναι μια χαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

55 ιντσες για να βλεπεις σε αποσταση 2,5 μετρων ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΗ.Δηλαδή μας λες πως η 32ιντσών κάνει για αποσταση 1 μέτρο? Οσοι εχουν 32αρα θα κάθονται η αγκαλιά με την τηλεόραση ή θα την κάνουν οθόνη υπολογιστή?

Συμφωνω. Πριν ενα χρονο πηραμε καινουργια,ο καναπες ειναι σε αποσταση 5 μετρων και η τηλεοραση ειναι 46'.

Και βασικα εμεις για 42 θα πηγαιναμε αλλά η κοπελα επεμενε πως αυτη ειναι η σωστη αναλογια.

προφανώς παίζει ρόλο η ανάλυση του περιεχομένου που θα βλέπεις...

 

μια ματιά στο guide http://www.flatpanelshd.com/focus.php?subaction=showfull&id=1229341535

 

 

καλώς ή κακώς, ισχύει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ραδιόφωνο αυτοκινήτου, γιατί το δικό μου χάλασε, με θύρα usb και cd player στα 60-70 ευρώ.

Αν κάποιος γνωρίζει κάποιο καλό μηχάνημα σε αυτή την τιμή ας απαντήσει, γιατί δεν έχω γνώση επί του θέματος.

Ευχαριστώ πολύ!

Έχει κάποιος κάτι να μου προτείνει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 2,5m αν βλέπεις απλά κανάλια και όχι nova hd ή blu ray και η 46" φαίνεται ψιλοχάλια, φαντάσου η 55". Οπότε είναι ανάλογα τι βλέπει ο καθένας. Για τα απλά κανάλια 40-42 είναι μια χαρά

Διαβασε τι γραφω στο post 1840.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβασε τι γραφω στο post 1840.

Οκ συμφωνούμε, αλλά αν θέλει κάποιος να βλέπει και "κάτω παρτάλι" και όχι αποκλειστικά hd η 46" και πάνω είναι πολύ κουραστική και ενοχλητική. Προσωπικά, προτιμώ να βλέπω hd σε 42" στα 2,5m παρά "κάτω παρτάλι" στις 55" επίσης στα 2,5m. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω antivirus ( αν υπάρχει κάτι σε προσφορά , ο 1 χρόνος θα βόλευε αλλά μπορώ να περιοριστώ και σε 6μήνο αρκεί να είναι καλό!) σαφώς και μιλάω για δωρεάν έχει κάτι κατά νου κάποιος ?

 

edit

έχω κάποιο κλειδί για το avg ΙNT.SEC. 2014 από παλιότερη προσφορά που είχε βγει αλλά λέω μήπως υπάρχει κάτι καλύτερο ( π.χ. κανένα Bitdefender ή κάποιο ανάλογο. )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεταδίδει στη συχνότητα που του ορίζεις (νομίζω) στα fm.

Το πρόβλημα είναι πως μέσα στην πόλη, με τόσους σταθμούς να παίζουν μόνο παράσιτα θα έχεις.... Για Αθήνα μιλάω πάντα... και μετά από δική μου δοκιμή...

 

 

Κατά τα άλλα:

μόλις έχασα το sony mw600 που με είχε καταβολέψει απίστευτα...

ψάχνω κάτι με ίδια χαρακτηριστικά και με την κάτωθι σειρά προτίμησης: 

1.bluetooth hands free

2.με καλώδια στερεοφωνικά

3.και να έχει και ράδιο...

4.αξιόπιστο

5.όσο πιο χαμηλά πάει σε τιμή

κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...