Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...

manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε ολους.

Ψάχνω οικονομικό εκτυπωτή για μέτρια  οικιακή χρήση με WiFi(σχολικά φυλλάδια, καμία ασφάλεια αυτοκινήτου κτλ.) χωρίς να χρειάζεται ένα κάρο χρήματα σε μελάνια και με διάρκεια (δεν θα εκτυπώνει κάθε μέρα!) Δεν είχα ποτε  laser αλλά νομίζω είναι η καλύτερη επιλογή, διορθώσετε με αν κάνω λαθος.Ευχαριστώ

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 21,6k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Ιδέα: (μη βαρέσετε αν δεν είναι καλή). Πολλές φορές ψάχνουμε κάτι για αγορά το οποίο ίσως κάποιος συνφορουμίτης εντόπισε ή και αγόρασε πρόσφατα σε καλή τιμή. Τι θα λέγατε να το ζητούσαμε απο το παρό

Θέλω να πω ευχαριστώ στον φίλο @zacharis1955 γιατί κρατάει με φιλότιμο και διάθεση όχι μόνο αυτό αλλά 3-4 από τα νήματα που παρακολουθώ. Respect φίλε και ας μην σε ξέρω προσωπικά.      

Δημοσιευμένες Εικόνες

10 hours ago, ozric said:

Καλημέρα, 

ψάχνω για μπαγκαζιέρα και μπάρες οροφής thule.

Γνωρίζετε κάποιο site με καλές τιμές;

Η κάποιο κατάστημα στη Θεσσαλονίκη;;

Ευχαριστώ

Με ενδιαφέρει και εμένα.

Αν θέλεις ρίξε μια ματιά στο carshop (ανατολικά είναι, κάπου στο mega outlet)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
5 ώρες πριν, ZaxasK είπε

Καλησπέρα σε ολους.

Ψάχνω οικονομικό εκτυπωτή για μέτρια  οικιακή χρήση με WiFi(σχολικά φυλλάδια, καμία ασφάλεια αυτοκινήτου κτλ.) χωρίς να χρειάζεται ένα κάρο χρήματα σε μελάνια και με διάρκεια (δεν θα εκτυπώνει κάθε μέρα!) Δεν είχα ποτε  laser αλλά νομίζω είναι η καλύτερη επιλογή, διορθώσετε με αν κάνω λαθος.Ευχαριστώ

https://euromall.gr/technology/ektypotes-kai-aksesouar/epson-expression-home-xp-3100-inkjet-33-ppm-5760-x-1440-dpi-a4-wi-fi-c11cg32403/

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα, ψηνόμαι για το Lenovo Yoga Smart Tab 10.1" (64GB). Είναι καινούργιο γρήγορο 10αρι με Android 9 με 4gb μνήμη 64gb χωρητικότητα καλό ήχο τεράστια μπαταρία  type C  κτλπ.... 

Παίζει κάτι άλλο σε value for money με παρόμοια χαρακτηριστικά?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα. Τους προηγούμενους μήνες είχε αναφερθεί εδώ κάποια προσφορά για microsoft office, που ήταν αγορά κωδικού και ίσχυε για πάντα. Επειδή έχουν γραφτεί αρκετές σελίδες και δεν το βρίσκω, υπάρχει κάτι αυτόν τον καιρό ;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 15/2/2020 στις 11:50 ΜΜ, zacharis1955 είπε

Ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
8 ώρες πριν, volleyball είπε

Καλησπέρα. Τους προηγούμενους μήνες είχε αναφερθεί εδώ κάποια προσφορά για microsoft office, που ήταν αγορά κωδικού και ίσχυε για πάντα. Επειδή έχουν γραφτεί αρκετές σελίδες και δεν το βρίσκω, υπάρχει κάτι αυτόν τον καιρό ;

https://www.hrkgame.com/en/games/products/?search=Microsoft+Office

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, somade είπε

Ψαχνω laptop σε προσφορα για χρηση γραφειου με ssd

ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑ ΦΟΡΗΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ (part 2)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα, ψάχνουμε στην δουλειά την οποία είμαι, σταθερό τηλέφωνο που να μπορεί να συνδεθεί bluetooth ακουστικό έτσι ώστε να μπορείς να απαντάς και μιλάς μέσω αυτού, τιμή max 100€

Επεξ/σία από Phoenix7
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
17 λεπτά πριν, Phoenix7 είπε

Καλησπέρα, ψάχνουμε στην δουλειά την οποία είμαι, σταθερό τηλέφωνο που να μπορεί να συνδεθεί bluetooth ακουστικό έτσι ώστε να μπορείς να απαντάς και μιλάς μέσω αυτού, τιμή max 100€

https://www.vnp.gr/eidi-grafeiou/asurmata-tilefona/gigaset-s850-hx.html

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψάχνω για mouse , χρήση από παιχνίδια μονο LoL και σερφαρισμα... Κάποιο entry level gaming ισως ή οχι; Μέχρι τα 30 με 35 ευρώ αγορά απο Ελλάδα... Ευχαριστώ !!

Επεξ/σία από panosno1com
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
27 λεπτά πριν, panosno1com είπε

Ψάχνω για mouse , χρήση από παιχνίδια μονο LoL και σερφαρισμα... Κάποιο entry level gaming ισως ή οχι; Μέχρι τα 30 με 35 ευρώ αγορά απο Ελλάδα... Ευχαριστώ !!

Το G102 είναι απίστευτο mouse, φοβερός sensor, γρήγορη κίνηση, ελαφρύ, αξιόπιστο. Όμως επειδή είναι gaming mouse για claw / fingertip grip είναι αρκετά κουραστικό στις πολλές ώρες και ακατάλληλο αν έχεις μεγάλα χέρια.

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
11 λεπτά πριν, elpenor είπε

Το G102 είναι απίστευτο mouse, φοβερός sensor, γρήγορη κίνηση, ελαφρύ, αξιόπιστο. Όμως επειδή είναι gaming mouse για claw / fingertip grip είναι αρκετά κουραστικό στις πολλές ώρες και ακατάλληλο αν έχεις μεγάλα χέρια.

Το ατομο που προοριζεται δεν εχει μεγαλα χερια! Δεν κανει για LoL δηλαδη?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.