Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω για s3 κάτω από 200 ευρώ. Δύσκολα μεν για να δούμε δε...

 

Αποστολή από το Skate με τη χρήση Insomnia App

 

Σήμερα ανακοινώνεται το 5 οπότε όλο και κάτι θα κινηθεί προς τα κάτω μόλις βγεί.Θα έχουμε ξεστοκαρίσματα λογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για ηχεια για τηλεοραση οικονομικα, οχι για τρελες εντασεις, απλα ποιοτικοτερο ηχο.

http://www.e-shop.gr...t?id=PER.570052 αυτα τα εχει κανενας να μου πει αν αξιζουν?

Δεκτες και αλλες προτασεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνει φίλος μου για τηλεόραση και με ρώτησε αν μπορώ να του βρω, αλλά δεν ξέρω κάτι παραπάνω από τα απολύτως βασικά. Αν μπορούσατε να μου προτείνετε κατι καλό, θα το εκτιμούσα.

 

Διαθέτει 300-400 ευρώ μέγιστο και θέλει τουλάχιστον 40''. Και τέλος να αναπαράγει mkv αρχεία απο usb drive.

 

Του είπα να δει για αρχή την Samsung UE40EH6030 3D LED TV 40''  στα 379 που υπάρχει σε ήδη ανοικτό θεμα στο forum.

Καθε άλλη πρόταση ευπρόσδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ip camera με motion detection. Δηλαδή να είναι ασύρματα συνδεδεμένη στο router μου και μόλις ανιχνεύσει κίνηση να στέλνει live feed στο κινητό μου. Μπάτζετ δεν μπορώ να ορίσω, σχετικά φθηνά, δηλαδή γύρω στα 100 ευρώ...

 

http://www.groupon.gr/deals/special-deal/gg-we-can-make-it-5/34998232?p=1&nlp=&CID=GR_CRM_1_0_0_57&a=1656&utm_source=newsletter&utm_medium=email&sid=25f4debd-b254-4ae4-895a-ec5ec74d7d81&division=special-deal&uh=68dc2a92-e4f4-4f19-a75f-07fb423a3fa4&date=20142602&sender=rm&s=body&c=deal_button&d=deal-page&utm_campaign=gg-we-can-make-it-5-34998232

 

Δες αν σε βολεύει κουπονάκι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για s3 κάτω από 200 ευρώ. Δύσκολα μεν για να δούμε δε...

 

Αποστολή από το Skate με τη χρήση Insomnia App

 

Μονο μεταχειρισμενα προς το παρων στις αγγελιες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H ιδια

http://www.ebay.com/itm/NEW-Black-Wireless-IP-Webcam-Camera-Night-Vision-11-LED-WIFI-Cam-DR-/400506688569?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5d400f1439

 

Να ξερεις μονο οτι στο motion detection δεν προκειται να ξεχωρίσεις τιποτα με αυτην την καμερα

Μια χαρά ξεχωρίζει το motion detection και βλέπω (έβλεπα) όμορφη εικόνα από το κινητό, εξαρτάται βέβαια από το αν έχει ικανοποιητικό ίντερνετ το κινητό. Κάποιες φορές μπλοκάριζαν όμως (είχα 2) και ήθελαν επανεκίνηση και αναγκάστηκα να βάλω καταγραφικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ξεχωρίζει το motion detection και βλέπω (έβλεπα) όμορφη εικόνα από το κινητό, εξαρτάται βέβαια από το αν έχει ικανοποιητικό ίντερνετ το κινητό. Κάποιες φορές μπλοκάριζαν όμως (είχα 2) και ήθελαν επανεκίνηση και αναγκάστηκα να βάλω καταγραφικό.

 

Τωρα sorry αλλα τι σχέση εχει το motion detection με την σύνδεση, το κινητό κπλ.

 

Το motion detection είτε αποθηκεύει φωτο στο pc ειτε στην ιδια την κάμερα ειτε τις στέλνει με εμαιλ οταν ανιχνεύσει κινηση, αυτες λοιπον οι φωτο αυτής της κάμερας αλλα και τα βιντεακια της είναι για τα πανηγύρια

 

Οταν χρειαστείς δηλαδη αναγνώριση προσώπου, πινακιδας αυτοκινήτου κπλ ατύχησες, θελεις κάμερα  ΗD,  εκτος αν δεν κάνει δουλειά ασφαλείας οπότε οκ παρ' την

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο μεταχειρισμενα προς το παρων στις αγγελιες

 

Στιλ λουκινγκ anyway!

 

Κοίτα το s3 με 1 gb ram έχει πέσει στο 239 skroutz

Κάποιοι βέβαια επιμένουν να το πουλάνε μεταχειρισμένο 230 στις αγγελίες

 

Να πω ότι είναι το lte με τα 2 gb ram αντε να το καταπιώ

αλλά όχι κι έτσι αδερφε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...