Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

Ψάχνω για φίλο ένα value for money tablet, ιδανικά στις 8 ίντσες (πιο κάτω πάει, αλλά το 10 είναι πολύ μεγάλο για το ταξί που το θέλει), με GPS και 4G. 

Πολύ minor απαιτήσεις, να τρέχει χάρτες και την εφαρμογή του ταξί θέλει, απλά να είναι όσο πιο ποιοτικό και ανθεκτικό γίνεται σε μια τιμή που ιδανικά να μην ξεπερνά τα 150 ευρώ (μικρές πιθανότητες να πάμε πιο πάνω, μόνο αν βρεθεί κάτι εξαιρετικό).

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 27,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Thanasis159 είπε

Καλησπέρα.

Ψάχνω για φίλο ένα value for money tablet, ιδανικά στις 8 ίντσες (πιο κάτω πάει, αλλά το 10 είναι πολύ μεγάλο για το ταξί που το θέλει), με GPS και 4G. 

Πολύ minor απαιτήσεις, να τρέχει χάρτες και την εφαρμογή του ταξί θέλει, απλά να είναι όσο πιο ποιοτικό και ανθεκτικό γίνεται σε μια τιμή που ιδανικά να μην ξεπερνά τα 150 ευρώ (μικρές πιθανότητες να πάμε πιο πάνω, μόνο αν βρεθεί κάτι εξαιρετικό).

Ευχαριστώ!

https://www.banggood.com/Original-Box-Alldocube-M8-32GB-MT6797X-Helio-X27-Deca-Core-8-Inch-Android-8_0-Dual-4G-Tablet-p-1392842.html?rmmds=search&cur_warehouse=CZ, 82.87 € μαζί με τα μεταφορικά από Τσεχία

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ηχομπαρα μέχρι ~100€ για δώρο σε φίλο για την TV του ωστε να βελτιωθεί λιγο ο σάπιος ηχος που βγάζει. Είμαι αναμεσα σε Creative Stage 2.1 ή Crystal Audio Casb240, ξέρετε ποια ειναι ιδανικοτερη με ταινίες απο Netflix? Η Crystal ειναι βολικό νομίζω που σπαει και γίνεται 2 ηχεια αλλα θέλω να εχει και οσο ειναι εφικτη καλη ποιότητα σε αυτα τα λεφτα πάντα. Τι θα προτεινατε? Ευχαριστώ προκαταβολικά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Prospector8 είπε

Ψάχνω για ηχομπαρα μέχρι ~100€ για δώρο σε φίλο για την TV του ωστε να βελτιωθεί λιγο ο σάπιος ηχος που βγάζει. Είμαι αναμεσα σε Creative Stage 2.1 ή Crystal Audio Casb240, ξέρετε ποια ειναι ιδανικοτερη με ταινίες απο Netflix? Η Crystal ειναι βολικό νομίζω που σπαει και γίνεται 2 ηχεια αλλα θέλω να εχει και οσο ειναι εφικτη καλη ποιότητα σε αυτα τα λεφτα πάντα. Τι θα προτεινατε? Ευχαριστώ προκαταβολικά. 

Επειδη εχω την crystal audio casb 240 θα σου την προτεινα ανεπιφυλακτα ωραιος ηχος χωρις παραμορφωσεις τρεμει ο καναπες αμα βαλω την ενταση της τηλεορασης στο 21-23

Την εχω κανει κι εγω δωρο σε εναν φιλο μου οταν ειχε παιξει στα 79 ευρω

Επεξ/σία από czarjuly
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Prospector8 είπε

Ψάχνω για ηχομπαρα μέχρι ~100€ για δώρο σε φίλο για την TV του ωστε να βελτιωθεί λιγο ο σάπιος ηχος που βγάζει. Είμαι αναμεσα σε Creative Stage 2.1 ή Crystal Audio Casb240, ξέρετε ποια ειναι ιδανικοτερη με ταινίες απο Netflix? Η Crystal ειναι βολικό νομίζω που σπαει και γίνεται 2 ηχεια αλλα θέλω να εχει και οσο ειναι εφικτη καλη ποιότητα σε αυτα τα λεφτα πάντα. Τι θα προτεινατε? Ευχαριστώ προκαταβολικά. 

Σαφώς και με μεγάλη διαφορά Crystal Audio CASB240!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φουρνάκι-πολυμάγειρα ρομπότ με αντίσταση .

Ατμομάγειρα όχι με πλαστικά δοχεία/μπολ μαγειρέματος  αλλά  κάτι υγιεινότερο από το πλαστικό π.χ. μεταλικά  e.t.c.

 

Μέχρι 70-80 ευρώ και λίγο παραπάνω αρκεί να αξίζει τον κόπο .

 

Ευχαριστώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Numerobis είπε

Φουρνάκι-πολυμάγειρα ρομπότ με αντίσταση .

Ατμομάγειρα όχι με πλαστικά δοχεία/μπολ μαγειρέματος  αλλά  κάτι υγιεινότερο από το πλαστικό π.χ. μεταλικά  e.t.c.

Μέχρι 70-80 ευρώ και λίγο παραπάνω αρκεί να αξίζει τον κόπο .

Ευχαριστώ.

https://www.skroutz.gr/mp/56668188/HOME-PLUS-Polymageiras-13L-1400W.html

https://www.plus4u.gr/showitem.php?ID=102087525

https://www.mediamarkt.gr/product/eidi-spitiou-mikrosuskeues/suskeues-kouzinas/russell-hobbs-cookhome-multi-cooker-21850/1378854

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, aleks123 είπε

καλώδιο φόρτισης ipad 1 - 1,5 μετρο.

ιμιατιον με 10-15 ευρώ μαξ αλλά να το αναγνωρίζει, γιατί το ορίτζιναλ κάνει 40 ευρώ (θα μας τρελάνει η apple)

https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-MF11-3x3ft-Data-Cable-Set-2_4A-Lightning-Compatible-Fast-Charging-For-iPhone-X-XR-XS-Max-iPad-Mini-Pro-p-1460943.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tornado είπε

Ψάχνω κάπου στην Αθήνα να πουλάνε φτηνές μοκέτες η και ρετάλια γιατί θέλω μικρό κομμάτι. 

Αφοι Κλαουδάτου, Ευριπίδου 6, Αθήνα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, tornado είπε

Ψάχνω κάπου στην Αθήνα να πουλάνε φτηνές μοκέτες η και ρετάλια γιατί θέλω μικρό κομμάτι. 

Αχαρνων 453 Νεοκαρπετ

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξανα για ηχομπαρα αυτη τη φορα για μενα για χρηση πολλων ταινιων, netflix και φλασακι σε TV, PS5 μελλοντικα και λιγοτερο για μουσικη, ποια θα προτεινατε μεχρι 300Ε? Σημαντικο ειναι επισης να ακουγονται καθαρα οι φωνες απο τις ταινιες και να μην αλλοιώνονται σε μεγαλους θορυβους πχ.  Εχω κουπονι απο Public και Κωτσοβολο οποτε δεν μπορω να παρω απο αλλο καταστημα. Μετα απο πολυ ψαξιμο ειμαι αναμεσα σε JBL 2.1 που ειναι ωμή δυναμη ή την Sony 8500 που εχει atmos και dts:x και φαινεται πιο future proof ειδικα για οταν βγει το PS5. Υπαρχει καποια καλυτερη που εχει διαφυγει σε αυτα τα μαγαζια στα 300+- ? Να αναφερω οτι το σαλονι δεν ειναι πολυ μεγαλο ουτε ο χωρος γενικα, 3Χ3 ειναι το δωματιο που υπαρχει η TV οποτε καπως ναι δεν εχει και νοημα να εδινα πολλα λεφτα παραπανω πιστευω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...