Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποντίκι για laptop. 

Συνδεση με bluetooth (χωρίς usb ανταπτορα δηλαδή) 

Η χρηση θα είναι απλή, οποτε δεξι αριστερό κλικ και ροδέλα ειναι οτι πρέπει. 

Κάτι οικονομικο θέλω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, d_gkal είπε

Ποντίκι για laptop. 

Συνδεση με bluetooth (χωρίς usb ανταπτορα δηλαδή) 

Η χρηση θα είναι απλή, οποτε δεξι αριστερό κλικ και ροδέλα ειναι οτι πρέπει. 

Κάτι οικονομικο θέλω. 

https://www.websupplies.gr/filterSearch?cid=0&q=Xiaomi+Mi+Dual+Mode+Wireless+Mouse+Silent+Edition&sid=True&isc=true&adv=true

https://orizonstore.gr/index.php?route=product/compare

https://www.websupplies.gr/filterSearch?cid=0&q=HP+Z5000&sid=True&isc=true&adv=true

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 ώρες πριν, user12 είπε

Επειδη στις τηλεορασεις δεν απαντησε κανεις, τηλεοραση με budget 500 αλλα αμα αξιζει μεχρι 700,  

Καλύτερα να δοκιμάσεις εδώ: https://www.insomnia.gr/forums/forum/64-τηλεoράσεις/ και αν δεν πάρεις αρκετές απαντήσεις, μπορείς να δοκιμάσεις και εδώ: https://www.avsite.gr/forum/forums/ΤΗΛΕΟΡΑΣΕΙΣ.44/

Επεξ/σία από drade
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Ψάχνω ασύρματο τηλέφωνο για ηλικιωμένο με πρόβλημα ακοής, αξιόπιστο, με δυνατή ένταση κουδουνίσματος και ήχου, σε λογική τιμή. Τι προτείνετε; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/11/2020 στις 11:35 ΠΜ, MikeG είπε

Μηχανικό Πληκτρολόγιο, φωτιζόμενο, για αρκετές ώρες δουλειάς. 

Έχετε δει κάτι;

Πριν καιρό είχα πάρει ένα motospeed ck104 το οποίο δε μου βγήκε καλό (προβληματικοί διακόπτες, πατούσες ένα Τ και έβγαζε πέντε) και το αντικατέστησα με ένα hyperx alloy fps elite (με κόκκινους διακόπτες, δε βρήκα διαθέσιμο για να σου δώσω λινκ). Είναι εξαιρετικό πληκτρολόγιο και δεν το αλλάζω για κανένα λόγο. Αν όμως θέλεις κάτι οικονομικό, ένα VFM που έχω στο γραφείο και χρησιμοποιώ καθημερινά, είναι το Philips SPK8614. Το μόνο μειονέκτημα, είναι οτι τα χρώματα είναι σταθερά, αλλάζουν μόνο τα εφέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 13/11/2020 στις 11:35 ΠΜ, MikeG είπε

Μηχανικό Πληκτρολόγιο, φωτιζόμενο, για αρκετές ώρες δουλειάς. 

Έχετε δει κάτι;

Και εγώ θα πρότεινα το Coolermaster Masterkeys pro L, αλλά το είχα πάρει από τον Κωτσό στα €55, δεν μπορώ να καταλάβω πώς έχει φτάσει να κοστίζει τα τριπλά χρήματα. Είναι εξαιρετικό all around, δύο χρόνια τώρα δεν έχει παρουσιάσει το παραμικρό, είναι εμφανισιακά διακριτικό και πολύ βολικό, αλλά η τωρινή του τιμή μου μοιάζει αδιανόητη.

To Logitech G413  το βρίσκω ακόμη πιο ευχάριστο στην πληκτρολόγηση, πολύ ποιοτικό και εμφανισιακά επίσης πολύ διακριτικό, αλλά το software του δεν είναι πολύ καλό και υπάρχουν παράπονα για την αντοχή των πλήκτρων του, εγώ δύο μήνες τώρα δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα. Και η τιμή του στα €72 θεωρώ ότι είναι στα όρια της λογικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, kostasSTi είπε

Πριν καιρό είχα πάρει ένα motospeed ck104 το οποίο δε μου βγήκε καλό (προβληματικοί διακόπτες, πατούσες ένα Τ και έβγαζε πέντε) και το αντικατέστησα με ένα hyperx alloy fps elite (με κόκκινους διακόπτες, δε βρήκα διαθέσιμο για να σου δώσω λινκ). Είναι εξαιρετικό πληκτρολόγιο και δεν το αλλάζω για κανένα λόγο. Αν όμως θέλεις κάτι οικονομικό, ένα VFM που έχω στο γραφείο και χρησιμοποιώ καθημερινά, είναι το Philips SPK8614. Το μόνο μειονέκτημα, είναι οτι τα χρώματα είναι σταθερά, αλλάζουν μόνο τα εφέ.

 

3 ώρες πριν, Voodooman είπε

Και εγώ θα πρότεινα το Coolermaster Masterkeys pro L, αλλά το είχα πάρει από τον Κωτσό στα €55, δεν μπορώ να καταλάβω πώς έχει φτάσει να κοστίζει τα τριπλά χρήματα. Είναι εξαιρετικό all around, δύο χρόνια τώρα δεν έχει παρουσιάσει το παραμικρό, είναι εμφανισιακά διακριτικό και πολύ βολικό, αλλά η τωρινή του τιμή μου μοιάζει αδιανόητη.

To Logitech G413  το βρίσκω ακόμη πιο ευχάριστο στην πληκτρολόγηση, πολύ ποιοτικό και εμφανισιακά επίσης πολύ διακριτικό, αλλά το software του δεν είναι πολύ καλό και υπάρχουν παράπονα για την αντοχή των πλήκτρων του, εγώ δύο μήνες τώρα δεν βλέπω κάποιο πρόβλημα. Και η τιμή του στα €72 θεωρώ ότι είναι στα όρια της λογικής.

 

Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Προσπαθώ να μη ξεφύγει το budget αν και σήμερα βλέπω ότι το eshop.gr έβγαλε αυτό σε προσφορά. https://www.e-shop.gr/pliktrologio-hyperx-hkbe2x-1x-us-g-alloy-elite-2-rgb-mechanical-gaming-keyboard-hx-red-switches-us-p-PER.575428 , το οποίο είναι η καλύτερη τιμή που παίζει. Είμαι οριακά να το χτυπήσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, MikeG είπε

Ευχαριστώ πολύ παιδιά. Προσπαθώ να μη ξεφύγει το budget αν και σήμερα βλέπω ότι το eshop.gr έβγαλε αυτό σε προσφορά. https://www.e-shop.gr/pliktrologio-hyperx-hkbe2x-1x-us-g-alloy-elite-2-rgb-mechanical-gaming-keyboard-hx-red-switches-us-p-PER.575428 , το οποίο είναι η καλύτερη τιμή που παίζει. Είμαι οριακά να το χτυπήσω..

Επειδή έτυχε να το δω κι αυτό, είναι εξαιρετική επιλογή. Αν σου το επιτρέπουν τα οικονομικά σου, μην το σκέφτεσαι, δε θα το μετανιώσεις. Μάλιστα οι red διακόπτες δεν κάνουν πολύ θόρυβο, οπότε είναι ότι πρέπει για τη δουλειά.

 

Επεξ/σία από kostasSTi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, kostasSTi είπε

Επειδή έτυχε να το δω κι αυτό, είναι εξαιρετική επιλογή. Αν σου το επιτρέπουν τα οικονομικά σου, μην το σκέφτεσαι, δε θα το μετανιώσεις. Μάλιστα οι red διακόπτες δεν κάνουν πολύ θόρυβο, οπότε είναι ότι πρέπει για τη δουλειά.

Μόλις το παρήγγειλα.. Για να δούμε :)

Σε ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας,

Είμαι σε αναζήτηση κλιματιστικού...

12000btu καλύπτει το χώρο...

Όχι τόσο μεγάλης σημασίας, αλλά αν υπάρχει και wifi ευπρόσδεκτο 🙂

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, gr234567 είπε

Καλημέρα. Ψάχνω ασύρματο τηλέφωνο για ηλικιωμένο με πρόβλημα ακοής, αξιόπιστο, με δυνατή ένταση κουδουνίσματος και ήχου, σε λογική τιμή. Τι προτείνετε; Ευχαριστώ

Καμία απάντηση;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην ομαδα

Εχω μπει στη διαδικασια να χτισω το πρωτο μου pc. Θελω να ρωτησω αν εξαρτηματα οπως επεξεργαστης, μητρικη, μνημες, ssd και τροφοδοτικο κατεβαινουν σημαντικα σε τιμη την black friday ωστε να παρω απο σκρουτζομαγαζο η αν καλυτερα πρεπει να κινηθω σε μεταχειρισμενα

Μεχρι στιγμης εχω ενα καλο κουτι, μια καρτα γραφικων 1060 6gb και μια οθονη/τηλεοραση 23' στα 75 Hz.

Σκολευω να ολοκληρωσω το built με r5 2600, b450a m pro, ram 2*8gb στα 3200Mhz (λογικα ripjawsV) ssd 1t και τροφοδοτικο καλο στα 600-650 ειναι υπεραρκετο για το assetto corsa competizione που θα παιζω κυριως

Επαναφερω το ερωτημα: Για τα συγκεκριμενα εξαρτηματα αξιζει ψαγμενο σκρουτζομαγαζο την black friday η μεταχειρισμενο σε λογικη τιμη;

Ευχαριστω για το χρονο σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
2 ώρες πριν, Billkotsinis είπε

Καλησπερα στην ομαδα

Εχω μπει στη διαδικασια να χτισω το πρωτο μου pc. Θελω να ρωτησω αν εξαρτηματα οπως επεξεργαστης, μητρικη, μνημες, ssd και τροφοδοτικο κατεβαινουν σημαντικα σε τιμη την black friday ωστε να παρω απο σκρουτζομαγαζο η αν καλυτερα πρεπει να κινηθω σε μεταχειρισμενα

Μεχρι στιγμης εχω ενα καλο κουτι, μια καρτα γραφικων 1060 6gb και μια οθονη/τηλεοραση 23' στα 75 Hz.

Σκολευω να ολοκληρωσω το built με r5 2600, b450a m pro, ram 2*8gb στα 3200Mhz (λογικα ripjawsV) ssd 1t και τροφοδοτικο καλο στα 600-650 ειναι υπεραρκετο για το assetto corsa competizione που θα παιζω κυριως

Επαναφερω το ερωτημα: Για τα συγκεκριμενα εξαρτηματα αξιζει ψαγμενο σκρουτζομαγαζο την black friday η μεταχειρισμενο σε λογικη τιμη;

Ευχαριστω για το χρονο σας

Καλημερα. Να περιμενεις, δεν εχεις τιποτα να χασεις, εκτος αν βιαζεσαι.

Μπορεις να ρωτησεις στο https://www.insomnia.gr/forums/forum/49-νέα-συστήματα-αναβαθμίσεις/ , μιας και εδω η αναρτηση σου ειναι λιγο ασχετη με το θεμα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...