Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, kormos είπε

Με το Πλαίσιο έχεις μιλήσει να μάθεις τιμή?

Μα δεν θέλω να πάρω τον ίδιο φορτιστή, ψάχνω λύση δύο σε ένα με τα ίδια λ7.

Εξάλλου κινεζικός είναι και αυτός του πλαίσιου.

Θέλω Φορτιστή 220ν και αυτοκινήτου 12ν.

Αυτός που αναφερα βγάζει και έξοδο 5ν για να φορτίζει και σμαρτφον.! Και δίνει μαζί και καμιά δεκαριά βύσματα για να ταιριάζει με πολλά λάπτοπ.

Υπάρχει κάτι δοκιμασμένο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 27,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, kormos είπε

Καλημέρα σας,

Είμαι σε αναζήτηση αφυγραντήρα...

Κάποια πρόταση για άμεση διαθεσιμότητα?

.

Ευχαριστώ

 

5 ώρες πριν, kormos είπε

Αν και μια "τυχαία" έρευνα έχω κάνει, υπολογίζω με βάση αυτά που απλά έχω δει 150-250

Τετραγωνικά το ένα μεγάλο κομμάτι είναι ~40 αλλά συνήθως θα γίνεται χρήση σε κάποιο δωμάτιο που είναι πολύ λιγότερα...

Επαρχία, Κόρινθος

https://electrogatos.gr/index.php?route=product/product&product_id=7444

https://raba.gr/el/klimatismos-epochiaka/afygranthres/3970-afygranthras-tde-20dti-zen-toyotomi.html

https://www.kingmarket.gr/morris-mdp-23i-2l-me-ionisth-kai-xeiristhrio-afygranthras

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για UPS που να προστατεύει από πτώση τάσης και να προλάβω να σώσω τυχόν εργασία / παιχνίδι ή ότι κάνω εκείνη την ώρα στον υπολογιστή. 

Έως 100-150€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας! Ψάχνω μαγαζιά (με eshop) που να μην είναι σκρουτζομαγαζα ή γνωστά (τύπου πλαίσιο, public κλπ) που να πουλάει gadgets και περιφερειακά υπολογιστών - laptop.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, AngieN11 είπε

Καλημέρα σας! Ψάχνω μαγαζιά (με eshop) που να μην είναι σκρουτζομαγαζα ή γνωστά (τύπου πλαίσιο, public κλπ) που να πουλάει gadgets και περιφερειακά υπολογιστών - laptop.. 

καλημέρα εάν σε ενδιαφέρει από εξωτερικό  ,  μπορείς να κοιτάξεις  amazon ebay .    και εδώ υπάρχουν    όπως πχ το cosmodata κτλπ  μια αναζήτηση στο google θα βοηθούσε πιστεύω.  

το skroutz προσωπικά  το θεωρώ αξιόπιστο , έχει αξιολογήσεις για   το κάθε κατάστημα.            είναι αξιόπιστο!  βρίσκεις προϊόντα σε   καλές τιμές. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα 

Ψάχνω για vfm webcam για σύνδεση σε σταθερό υπολογιστή.  Αυτό που με ενδιαφέρει πιο πολύ να είναι λειτουργική για χρήση skype,webex χωρίς προβλήματα και δεν ζητάω την ποιότητα τόσο μιας c920.

Ψάχνοντας  λιγο βρήκα αυτήν 

https://www.amazon.de/-/en/Microphone-Recording-Compatible-Windows-Android-black/dp/B0721MKXQ2/ref=sr_1_2?dchild=1#aplPreloadName_1606117702838

Αξιζει σε σχέση με μια των 35-40 ευρω από Ελλάδα;

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Tasosp22 είπε

Καλημέρα 

Ψάχνω για vfm webcam για σύνδεση σε σταθερό υπολογιστή.  Αυτό που με ενδιαφέρει πιο πολύ να είναι λειτουργική για χρήση skype,webex χωρίς προβλήματα και δεν ζητάω την ποιότητα τόσο μιας c920.

Ψάχνοντας  λιγο βρήκα αυτήν 

https://www.amazon.de/-/en/Microphone-Recording-Compatible-Windows-Android-black/dp/B0721MKXQ2/ref=sr_1_2?dchild=1#aplPreloadName_1606117702838

Αξιζει σε σχέση με μια των 35-40 ευρω από Ελλάδα;

Ευχαριστώ 

Εγώ έχω αγοράσει αυτήν (20€ από το Public).. Δεν είχα τη δυνατότητα για πολλά χρήματα... Είναι πολύ καλή και έχει και ροδέλα που θολώνει - ξεθολώσει.. Η σύνδεση της είναι usb+Jack.. 

Screenshot_2020-11-23-10-27-06-618_com.niobiumlabs.android.apps.skroutz.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, AngieN11 είπε

Εγώ έχω αγοράσει αυτήν (20€ από το Public).. Δεν είχα τη δυνατότητα για πολλά χρήματα... Είναι πολύ καλή και έχει και ροδέλα που θολώνει - ξεθολώσει.. Η σύνδεση της είναι usb+Jack.. 

Screenshot_2020-11-23-10-27-06-618_com.niobiumlabs.android.apps.skroutz.jpg

Η ανάλυση είναι σίγουρα καλη ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Tasosp22 είπε

Η ανάλυση είναι σίγουρα καλη ; 

Εγώ έχω μείνει ευχαριστημένη... Φαίνεται λίγο πιο φωτεινή η εικόνα σου (από ότι είναι κανονικά).. Την ήθελα απλά για online μαθήματα και δεν με έχει απογοητεύσει.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Tasosp22 είπε

Καλημέρα 

Ψάχνω για vfm webcam για σύνδεση σε σταθερό υπολογιστή.  Αυτό που με ενδιαφέρει πιο πολύ να είναι λειτουργική για χρήση skype,webex χωρίς προβλήματα και δεν ζητάω την ποιότητα τόσο μιας c920.

Ψάχνοντας  λιγο βρήκα αυτήν 

https://www.amazon.de/-/en/Microphone-Recording-Compatible-Windows-Android-black/dp/B0721MKXQ2/ref=sr_1_2?dchild=1#aplPreloadName_1606117702838

Αξιζει σε σχέση με μια των 35-40 ευρω από Ελλάδα;

Ευχαριστώ 

Τάσο σε περίπτωση που δεν το γνωρίζεις, μπορείς να μετατρέψεις το κινητό σου σε webcam μέσω της εφαρμογής Droidcam (για android), σχετικά εύκολα και με πολύ ανώτερη ποιότητα από τις φθηνές webcams.

Επεξ/σία από vpanagopou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, vpanagopou είπε

Τάσο σε περίπτωση που δεν το γνωρίζεις, μπορείς να μετατρέψεις το κινητό σου σε webcan μέσω της εφαρμογής Droidcam (για android), σχετικά εύκολα και με πολύ ανώτερη ποιότητα από τις φθηνές webcams.

Θα το τσεκάρω και αυτο πρωτα αφου εχω ένα κινητό στην άκρη που κάθεται.  Χρειάζεται κάποια έξτρα ρύθμιση από τα windows ώστε να το διαβάσουν σαν εξωτερική κάμερα;

Βρήκα και κάποιες από gearbest κοντά στα 20 ευρω με priority αποστολή. 

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Tasosp22 είπε

Θα το τσεκάρω και αυτο πρωτα αφου εχω ένα κινητό στην άκρη που κάθεται.  Χρειάζεται κάποια έξτρα ρύθμιση από τα windows ώστε να το διαβάσουν σαν εξωτερική κάμερα;

Πρέπει να κατεβάσεις και στον υπολογιστή το droidcam client, θα έχει οδηγίες στην εφαρμογή στο κινητό για το πως θα το συνδέσεις. Θα εκπλαγείς από την ποιότητά του!

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει σε αυτα τα λεφτά ή μήπως έχετε βρει καμία καλύτερη προφορά σε τέτοιας χωρητικότητας ssd; 

https://www.e-shop.gr/ssd-kingston-sa400s37-480g-ssdnow-a400-480gb-25-sata3-p-PER.346081?lkws_11754=5c92a1ea-1b2d-3fbc-6bf3-da0f2e15ded8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/11/2020 στις 6:57 ΜΜ, loofas είπε

Ψάχνω για τηλεόραση έως 50 ίντσες μέχρι 400. Μάλλον θα περιμένω Γερμανό που θα έχει και επιστροφή. Αλλά έχει βγει ήδη κάτι; 

Εξαιρετικό μοντέλο για τα λεφτά που στοιχίζει. Αν δεν σε πειράζει που είναι 58".
 

Στις 20/11/2020 στις 8:23 ΠΜ, giorgosiraklio είπε

Καλημερα παιδιά! 

Ψάχνω για τηλεοραση, αυστηρά 55 ίντσες και ταβάνι τα 600. Αγορα απο Ελλάδα και θα προτιμούσα οχι απο Σκρουτζ.

Τυχερός είσαι, αυτή η 55άρα qled έπεσε σήμερα στα 600€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...