Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα παιδες. Ψαχνω για best vfm smartwatch με οξιμετρο. Οχι band και θα προτιμουσα να ειναι στρογγυλο. Εχω δει το Huawei Watch GT 2e που βγαινει κοντα στα 100 αλλα ελεγα μηπως μπορεσω να βρω κατι εξισου καλο σε χαμηλοτερη τιμη .
Υπαρχει καμια προταση?

Σε γειτονικο site μου ειπαν μονο huawei σε τετοιες μετρησεις αλλα ειπα να παρω και δευτερη αποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, ψάχνω για σίδερο ατμού κόστους (το πολύ)  έως 50 ευρώ (δώρο για τη μητέρα μου που παιδεύεται με ένα σαπάκι).

Έχω δει αρκετά  όμως θα προτιμούσα κάποια πρόταση από ανθρώπους που έχουν χρησιμοποιήσει ή χρησιμοποιούν ήδη. Ευχαριστώ!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, mpouzouki22 είπε

Γεια σας, ψάχνω για σίδερο ατμού κόστους (το πολύ)  έως 50 ευρώ (δώρο για τη μητέρα μου που παιδεύεται με ένα σαπάκι).

Έχω δει αρκετά  όμως θα προτιμούσα κάποια πρόταση από ανθρώπους που έχουν χρησιμοποιήσει ή χρησιμοποιούν ήδη. Ευχαριστώ!!!

https://www.skroutz.gr/s/14902841/Tefal-FV3960-Easygliss.html

Αυτό έχω, είναι πολύ καλό.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για Bluetooth mono headset  (bluetooth v5) με καλή ποιότητα ήχου (να με ακούν καλά).

Γενικά έχω αλλάξει αρκετά, το καλύτερο που είχα ήταν το Jabra Stealth αλλά δεν δίνω πλέον τόσα λεφτά, σε όλα άκουγα καλά αλλά σε όλα εκτός του Stealth, είχα παράπονα σε εξωτερικούς χώρους κλπ.

 

Thx a billion! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ntopas είπε

Ψάχνω για Bluetooth mono headset  (bluetooth v5) με καλή ποιότητα ήχου (να με ακούν καλά).

Γενικά έχω αλλάξει αρκετά, το καλύτερο που είχα ήταν το Jabra Stealth αλλά δεν δίνω πλέον τόσα λεφτά, σε όλα άκουγα καλά αλλά σε όλα εκτός του Stealth, είχα παράπονα σε εξωτερικούς χώρους κλπ.

Thx a billion! 

https://www.amazon.co.uk/Bluetooth-Wireless-Earpiece-Sweatproof-Cancelling-K6-Black/dp/B07FY14PXL

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για SSD, τουλαχιστον 480GB μεχρι και 1TB, υπαρχει αυτη τη στιγμη κατι καλυτερο απο αυτον του πλαισιο με 55Ε ; WD SSD Blue M2 SN550 NVMe 500GB 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, e-giannis είπε

καλησπέρα παιδιά, ψάχνω για οσο το δυνατόν πιο αναπαυτική καρέκλα γραφείου με μαξ 150€. εχετε να προτείνετε κατι?

Εγώ παρήγγειλα αυτή mfavour.

Εντάξει, δε περιμένω και εξαιρετική ποιότητα για ~ 150€ αλλά καλύτερη θα είναι από μια απλή που έχω τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπάρχει προσφορά laptop κάτω από 400€ για φίλο μου ?

Είδα μια με 213€ στο site της hp αλλά δε στέλνει Ελλάδα μάλλον. Γιατί το chat έλεγε availablu us only.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ribo7 είπε

Εγώ παρήγγειλα αυτή mfavour.

Εντάξει, δε περιμένω και εξαιρετική ποιότητα για ~ 150€ αλλά καλύτερη θα είναι από μια απλή που έχω τώρα.

με ποσα μεταφορικά ομως???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...