Προς το περιεχόμενο
Ψάχνω για...

manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα , υπάρχει θήκη 2,5'' σκληρού με on/off πλήκτρο (ή άλλη λύση , πχ καλώδιο usb  με διακόπτη (;)) γιατί ο σκληρός που είναι μόνιμα στην TV  δεν απενεργοποιείται με το κλείσιμo της τηλεόρασης ;

Επεξ/σία από katcos
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 22,7k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Ιδέα: (μη βαρέσετε αν δεν είναι καλή). Πολλές φορές ψάχνουμε κάτι για αγορά το οποίο ίσως κάποιος συνφορουμίτης εντόπισε ή και αγόρασε πρόσφατα σε καλή τιμή. Τι θα λέγατε να το ζητούσαμε απο το παρό

Θέλω να πω ευχαριστώ στον φίλο @zacharis1955 γιατί κρατάει με φιλότιμο και διάθεση όχι μόνο αυτό αλλά 3-4 από τα νήματα που παρακολουθώ. Respect φίλε και ας μην σε ξέρω προσωπικά.      

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, katcos είπε

Καλημέρα , υπάρχει θήκη 2,5'' σκληρού με on/off πλήκτρο (ή άλλη λύση , πχ καλώδιο usb  με διακόπτη (;)) γιατί ο σκληρός που είναι μόνιμα στην TV  δεν απενεργοποιείται με το κλείσιμo της τηλεόρασης ;

https://www.banggood.com/4-Ports-USB-3_0-5Gbs-HUB-with-Switch-1-to-4-USB3_0-Splitter-for-Laptop-Ultrabook-Macbook-Tablet-PC-Camera-Video-Surveillance-Cameras-Camcorder-p-1765217.html

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τώρα με το voucher των 200 ευρώ (έως 250)κανένα καλό ταμπλετακι 10αρι με 4g εχουμε 

Επεξ/σία από taxidriver109
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, taxidriver109 είπε

Τώρα με το voucher των 200 ευρώ (έως 250)κανένα καλό ταμπλετακι 10αρι με 4g εχουμε 

Πρέπει να κοιτάξεις τι προσφέρουν τα -λίγα- καταστήματα που συμμετέχουν στην Ψηφιακή Μέριμνα...

Επεξ/σία από zacharis1955
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Βλέπω οι μεγάλες αλυσίδες συμμετέχουν όπως και το κατάστημα της lenovo,οποτέ το ερώτημα είναι Lenovo TAB M10 Plus 2ndGen η SAMSUNG Galaxy Tab Α7 10.4''

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
7 ώρες πριν, taxidriver109 είπε

Βλέπω οι μεγάλες αλυσίδες συμμετέχουν όπως και το κατάστημα της lenovo,οποτέ το ερώτημα είναι Lenovo TAB M10 Plus 2ndGen η SAMSUNG Galaxy Tab Α7 10.4''

Δες ποια tablets έχουν σηματάκι με αναφορά Ψηφιακή Μέριμνα στα καταστήματα που συμμετέχουν...

5 ώρες πριν, christosmax είπε

Voucher 3x200€= 600€ από την ψηφιακή μέριμνα. Τι λάπτοπ και από ποιο κατάστημα με 600€;;

Βοήθεια για αγορά φορητού υπολογιστή (part 2)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
9 ώρες πριν, taxidriver109 είπε

Είμαι και εγώ στο ίδιο ακριβώς δίλημμα και πιστεύω μετά από αρκετό ψάξιμο ότι προτιμώ τον ισχυρότερο επεξεργαστή του Samsung από το 1GB περισσότερης ram του Lenovo.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
4 ώρες πριν, ASTOU είπε

Είμαι και εγώ στο ίδιο ακριβώς δίλημμα και πιστεύω μετά από αρκετό ψάξιμο ότι προτιμώ τον ισχυρότερο επεξεργαστή του Samsung από το 1GB περισσότερης ram του Lenovo.

Και τα δύο είναι εξ ίσου σημαντικά σε Android tablets & κινητά...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Hello, ψαχνω gamepad για pc, δε με νοιαζει ενσυρματο ή οχι.
Δεν προοριζεται για πολλες ωρες και απαιτητικο gaming και γιαυτο μου φαινονται πολλα τα 50+ για xbox controller.
Υπαρχει κατι αλλο αξιοπιστο ή αδικος κοπος και να παω κατευθειαν σε xbox;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
58 λεπτά πριν, actorius είπε

Hello, ψαχνω gamepad για pc, δε με νοιαζει ενσυρματο ή οχι.
Δεν προοριζεται για πολλες ωρες και απαιτητικο gaming και γιαυτο μου φαινονται πολλα τα 50+ για xbox controller.
Υπαρχει κατι αλλο αξιοπιστο ή αδικος κοπος και να παω κατευθειαν σε xbox;

https://www.banggood.com/2_4GHz-Wireless-Game-Controller-Gamepad-Joystick-For-Android-TV-Box-PC--p-1143410.html

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καμμια άποψη για πλυστικό/πιεστικό μηχάνημα??

Για τα κλασσικά , αμάξι , βεράντα πατζουρια κ.ο.κ

100-120 ευρώ παιρνω κατι αξιόπιστο ??

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, mAs_81 είπε

Καμμια άποψη για πλυστικό/πιεστικό μηχάνημα??

Για τα κλασσικά , αμάξι , βεράντα πατζουρια κ.ο.κ

100-120 ευρώ παιρνω κατι αξιόπιστο ??

https://ergalio.com/πλυστικά-μηχανήματα/9459-hyundai-ηpw165b-56301πλυστικο-165-bar.html / https://www.kampragos.com/-/3182--hpw165b-22kw-hyundai.html

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
39 λεπτά πριν, Anonlpatron είπε

Καλησπερα παιδια!!Καποιο μονιτορ 144hz,32'',2k,1ms,curved  εχετε να προτεινετε κατι?

https://techitnow.shop/index.php?id_product=27161&rewrite=aoc-cq32g1-curved-315&controller=product&id_lang=2

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.