Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...

manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, SteliosTh είπε

Σε ευχαριστώ και πάλι! Και αντίστοιχα για αυτό θα ζητήσω όποιο έχει το κατάστημα ;

https://www.cosmodata.gr/compare?com_pro=222938.222934.222933.

38 λεπτά πριν, nikos032 είπε

Που μπορούμε να βρούμε τροφοδοτικό συμβατό για αυτόν τον εξωτερικό ρε παιδιά ? 

https://www.e-shop.gr/exoterikos-skliros-western-digital-wdbwlg0020hbk-elements-desktop-2tb-usb30-p-PER.303078

https://mobilecity.gr/el/φορτιστές-λοιπές-μάρκες/17134-30w-universal-ac-adapter-converter-3-45-6v-75v-9v-12v-power-supply-charger-3a-5713682578112.html

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 22,2k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Ιδέα: (μη βαρέσετε αν δεν είναι καλή). Πολλές φορές ψάχνουμε κάτι για αγορά το οποίο ίσως κάποιος συνφορουμίτης εντόπισε ή και αγόρασε πρόσφατα σε καλή τιμή. Τι θα λέγατε να το ζητούσαμε απο το παρό

Θέλω να πω ευχαριστώ στον φίλο @zacharis1955 γιατί κρατάει με φιλότιμο και διάθεση όχι μόνο αυτό αλλά 3-4 από τα νήματα που παρακολουθώ. Respect φίλε και ας μην σε ξέρω προσωπικά.      

Δημοσιευμένες Εικόνες

18 ώρες πριν, Ola150 είπε

saveonit.com.au μπαίνεις με vpn, αγοράζεις το kaspersky που βγαίνει σε καλή τιμή, με vpn ενεργοποιείς και το kaspersky και είσαι μετά έτοιμος.

https://www.saveonit.com.au/product/kaspersky-total-security-2020-1-device-1-yr-email-key με 10.99$ (Australian Dollars, δηλαδή 7 ευρώ) για 1 user 1 year (Total Security) ή με παραπάνω, περισσότερους χρήστες ή/και χρόνια.

Καταλαβα. Να βαλω Αυστραλια vpn? Θα με βόλευε αρκετους χρήστες για ενα χρονο ωστε να βαλω σε ολους τους υπολ. Και τα κινητα. Ειδα εχει 5 συσκευές για ενα χρονο με 15 ευρω. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, nebtios είπε

Καταλαβα. Να βαλω Αυστραλια vpn? Θα με βόλευε αρκετους χρήστες για ενα χρονο ωστε να βαλω σε ολους τους υπολ. Και τα κινητα. Ειδα εχει 5 συσκευές για ενα χρονο με 15 ευρω. 

Nαι, σε κάθε περίπτωση (ακόμη και σε κινητά) θα πρέπει να το κάνεις με VPN αυστραλίας για την ενεργοποίηση του.

Μετά από λούσιμο δικό μου, η kaspersky Greece μου άνοιξε το κλειδί από region locked-Αυστραλία σε Global αλλά καλό είναι να μην γίνεται :P

Επεξ/σία από Ola150
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 λεπτά πριν, Ola150 είπε

Nαι, σε κάθε περίπτωση (ακόμη και σε κινητά) θα πρέπει να το κάνεις με VPN αυστραλίας για την ενεργοποίηση του.

Μετά από λούσιμο δικό μου, η kaspersky Greece μου άνοιξε το κλειδί από region locked-Αυστραλία σε Global αλλά καλό είναι να μην γίνεται :P

Κατσε γιατι θα το εκανα αλλιώς. Θα μου δωσουν πχ 10 κλειδιά ή θα πρεπει σε καθε συσκευή να μπαινω με vpn για ενεργοποίηση? Καθε φορα με vpn? 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, nebtios είπε

Κατσε γιατι θα το εκανα αλλιώς. Θα μου δωσουν πχ 10 κλειδιά ή θα πρεπει σε καθε συσκευή να μπαινω με vpn για ενεργοποίηση? Καθε φορα με vpn? 

Αν είναι για 5 συσκευές, θα σου δώσουν 1 κλειδί! Απλά σε κάθε μια θα πρέπει να μπαίνεις με VPN Αυστραλίας, να κάνεις την ενεργοποίηση και μετά δεν το χρειάζεσαι ξανά.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
9 λεπτά πριν, Ola150 είπε

Αν είναι για 5 συσκευές, θα σου δώσουν 1 κλειδί! Απλά σε κάθε μια θα πρέπει να μπαίνεις με VPN Αυστραλίας, να κάνεις την ενεργοποίηση και μετά δεν το χρειάζεσαι ξανά.

Κατάλαβα. Σε ευχαριστώ! 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 28/4/2021 στις 3:24 ΜΜ, nebtios είπε

Καλησπέρα μιας και έληξε το antivirus υπάρχει κατι σε καλή τιμούλα ?

Eντελώς άχρηστα τα 3rd party Antivirus, μόνο προβλήματα δημιουργούν, το ενσωματωμένο στα Windows Microsoft Defender αρκεί και περισσεύει...

• Like 5
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
15 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Eντελώς άχρηστα τα 3rd party Antivirus, μόνο προβλήματα δημιουργούν, το ενσωματωμένο στα Windows Microsoft Defender αρκεί και περισσεύει...

Κοιτα ειχα το eset μεχρι πρίν λίγο καιρό, με το οποίο ήμουν ευχαριστήμένος.

Γιατι τα θεωρείς χάλια ? 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
21 λεπτά πριν, nebtios είπε

Κοιτα ειχα το eset μεχρι πρίν λίγο καιρό, με το οποίο ήμουν ευχαριστήμένος.

Γιατι τα θεωρείς χάλια ? 

Δεν σου προσφέρει απολύτως τίποτα παραπάνω από το ενσωματωμένο στα Windows Microsoft Defender...

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
10 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Δεν σου προσφέρει απολύτως τίποτα παραπάνω από το ενσωματωμένο στα Windows Microsoft Defender...

Οκ σε ευχαριστώ. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ψάχνω ένα voip wifi τηλέφωνο σαν το Grandstream WP810 αλλά πιο φτηνό.

Επεξ/σία από elpenor
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Θέλω μύλο καφέ. 

Για εσπρέσσο κυριως. 

Κάτι οικονομικό ψάχνω. Αγορά από οπουδήποτε

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Χρόνια πολλά!

Ψάχνω για κολλητηρι για να επισκευαζω απλά πράγματα σε πλακέτες , π.χ. ένα βύσμα με καλώδιο από ένα φανακι που ξεκόλλησα κατά λάθος , 

Θα χρειαστώ και κάτι σαν μικροσκόπιο για να βλέπω , σωστά ?

Υπάρχει κάτι βασικό για αρχαριο ?

Δεν θέλω να πάω σε σταθμό κόλλησης, 

Το απλό κολλητηρι που έχω χρόνια δεν κάνει δουλειά.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Τηλεόραση για καθημερινή χρήση 32'' smart και με Netflix. Από μια ματιά που έριξα είδα ότι γενικά έχουν ανέβει οι τιμές τους. Ιδέα μου είναι;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
5 λεπτά πριν, alfeios είπε

Τηλεόραση για καθημερινή χρήση 32'' smart και με Netflix. Από μια ματιά που έριξα είδα ότι γενικά έχουν ανέβει οι τιμές τους. Ιδέα μου είναι;

Πήρα μία Samsung για τη μητέρα μου του 2020 (το μοντέλο δεν το θυμάμαι, ή το UE32T5302 ή το UE32T5372) και είναι πολύ εντυπωσιακή, έχει καλύψει σε μεγάλο βαθμό τη χαώδη διαφορά που υπήρχε με τα μεγαλύτερα και ακριβότερα μοντέλα. Η εικόνα της είναι καλύτερη από την LG 32LM6300PLA που έχω στο υπνοδωμάτιο μου και ασύγκριτα καλύτερη από τις παλαιότερες Samsung που έχω στα ενοικιαζόμενα.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.