Προς το περιεχόμενο
Ψάχνω για...

manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα. Ψάχνω τηλεόραση Samsung 55' έως 600€.

Έχει τόσα μοντέλα στο skroutz που δεν καταλαβαίνω τις διαφορές τους.

Την θέλω για σειρές και μπάλα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 22,9k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Ιδέα: (μη βαρέσετε αν δεν είναι καλή). Πολλές φορές ψάχνουμε κάτι για αγορά το οποίο ίσως κάποιος συνφορουμίτης εντόπισε ή και αγόρασε πρόσφατα σε καλή τιμή. Τι θα λέγατε να το ζητούσαμε απο το παρό

Θέλω να πω ευχαριστώ στον φίλο @zacharis1955 γιατί κρατάει με φιλότιμο και διάθεση όχι μόνο αυτό αλλά 3-4 από τα νήματα που παρακολουθώ. Respect φίλε και ας μην σε ξέρω προσωπικά.      

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 29/6/2021 στις 7:29 ΠΜ, Silenzio είπε

έχω πάρει πριν κανα χρόνο αυτόν και είμαι πολύ ικανοποιημένος.

https://www.skroutz.gr/s/11414185/Teka-C-6420-60cm-Inox.html

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ !
Χαίρομαι που το λες γιατι και εγώ αυτόν παρήγγειλα τελικά !

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ψάχνω σκηνή 3 ατόμων (ώστε να χωρά 2 άτομα με τους σάκους άνετα), 4 εποχών, μέχρι 100 ευρώ, με έμφαση στο χαμηλό βάρος και να είναι δροσερή το καλοκαίρι...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλησπέρα, αναζητώ μια λύση για μυρμήγκια. 

Αν υπάρχει κάποιος τρόπος να τα "δελεασω" και να βγουν με τις χειραποσκευες τους έξω από το σπίτι θα ήταν το ιδανικό.

Αλλά δυστυχώς μάλλον αυτό δεν γίνεται και αναγκάστηκα θα πρέπει να αφήσουν τον μάταιο τούτο κόσμο.

Τι λύσεις υπάρχουν; Στα σούπερ μάρκετ υπάρχουν διάφορα προϊόντα άλλα δεν ξέρω ποια είναι αποτελεσματικά.

Για κατσαρίδες πάντως σε μαγαζί εστίασης είδα ότι χρησιμοποιούσαν μια υπερκαφριλα τζελ που κάνει τις κατσαρίδες κανίβαλους και κανιβαλιζει η μία στην άλλη. Και οι κατσαρίδες εξαφανίζονται για 3-4 χρόνια. Αυτό χρησιμοποιούν και οι επαγγελματίες. Τι κάνουμε εμείς οι άνθρωποι.. και να ήταν μόνο οι κατσαρίδες..

Παρόλαυτα και εγώ θα γίνω δολοφόνος μικρών μυρμηγκιών ή μάλλον όπως κάνουν τα σωστά αφεντικά, θα βάλω άλλον να εκτελέσει την εντολή μου απαλλάσσοντας με από οποιαδήποτε τύψη.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
7 λεπτά πριν, prefuse είπε

Για κατσαρίδες πάντως σε μαγαζί εστίασης είδα ότι χρησιμοποιούσαν μια υπερκαφριλα τζελ που κάνει τις κατσαρίδες κανίβαλους και κανιβαλιζει η μία στην άλλη. Και οι κατσαρίδες εξαφανίζονται για 3-4 χρόνια. Αυτό χρησιμοποιούν και οι επαγγελματίες. Τι κάνουμε εμείς οι άνθρωποι.. και να ήταν μόνο οι κατσαρίδες..

περαν της πλάκας, κάνει όντως δουλειά...και τις εξαφάνισε για τουλάχιστον 9 χρόνια....και φτου φτου σκόρδα, να τα 100στησει

στο θέμα μας, πήγαινε σε μαγαζί με λιπάσματα κ αγροτικά προϊόντα κ ρώτα....εγώ το κατσαριδοκτόνο τζελ από κει το πήρα, όταν πήρα κ ηρέμησα.....

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
12 λεπτά πριν, Kthulhou είπε

περαν της πλάκας, κάνει όντως δουλειά...και τις εξαφάνισε για τουλάχιστον 9 χρόνια....και φτου φτου σκόρδα, να τα 100στησει

στο θέμα μας, πήγαινε σε μαγαζί με λιπάσματα κ αγροτικά προϊόντα κ ρώτα....εγώ το κατσαριδοκτόνο τζελ από κει το πήρα, όταν πήρα κ ηρέμησα.....

Δεν θελω για κατσαρίδες αλλα για μυρμήγκια. Για κατσαρίδες λέγεται GOLIATH

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

εννοούσα να ρωτήσεις εκεί για μυρμηγκοδιώχτη κλπ

από κει κ πέρα, δοκίμασε να σφουγγαρίσεις με θαλασσινό νερό , ή πολύ αλμυρό νερό, την περιοχή που κινούνται....

έχω ακούσει πως δουλεύει, δεν ξέρω όμως από 1ο χέρι

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
49 λεπτά πριν, prefuse είπε

Δεν θελω για κατσαρίδες αλλα για μυρμήγκια. Για κατσαρίδες λέγεται GOLIATH

Για μυρμήγκια έχω δοκιμάσει το Bayer Gel Maxforce Quantum και έμεινα ευχαριστημένος.

https://www.skroutz.gr/s/6522468/Bayer-Gel-Maxforce-Quantum-4gr.html

• Like 2
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
13 ώρες πριν, snb είπε

Για μυρμήγκια έχω δοκιμάσει το Bayer Gel Maxforce Quantum και έμεινα ευχαριστημένος.

επιβεβαιώνω και εγώ οτι είναι αποτελεσματικό. Μετα από άκαρπες προσπάθειες με διάφορες βιο λύσεις, τελικά η χημεία της μπαγερ έκανε την διαφορά.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
14 ώρες πριν, snb είπε

Αυτό ακριβώς, ήταν το μόνο που δούλεψε και στην δική μου περίπτωση.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Θέλω να βάψω ένα σημείο κάτω από την θήκη του υγρού του πλυντηρίου που σκούριασε. Είδα κάποιες οδηγίες καθαρισμού της σκουριάς με οδοντόβουρτσα και στη συνέχεια απαιτείται βάψιμο της επιφάνειας με σπρέι. Βρήκα σπρέι λευκά ακρυλικά και σπρέι σμάλτου. Τι νομίζετε ότι είναι καταλληλότερο για βάψιμο ηλεκτρικών συσκευών;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλημέρα ψάχνω ψυγείο που να έχει την κατάψυξη κάτω, μέχρι 350 ευρω. 

Επίσης έχω όριο στο ύψος δυστηχως μέχρι 1.70.

Τελος θα ήθελα με δωρεάν μεταφορικά οπότε από Θεσσαλονίκη κάποιο μαγαζί. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.