Προς το περιεχόμενο
Ψάχνω για...

manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 ώρες πριν, snb είπε

Για μυρμήγκια έχω δοκιμάσει το Bayer Gel Maxforce Quantum και έμεινα ευχαριστημένος.

https://www.skroutz.gr/s/6522468/Bayer-Gel-Maxforce-Quantum-4gr.html

2 ώρες πριν, nullindex είπε

Αυτό ακριβώς, ήταν το μόνο που δούλεψε και στην δική μου περίπτωση.

Το αγοράσατε από το ίντερνετ; Δυσκολεύομαι να το βρω σε καταστήματα στην Θεσσαλονίκη, αν γνωρίζετε κάτι παρακαλώ ενημερώσε. Ευχαριστώ

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 22,7k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Ιδέα: (μη βαρέσετε αν δεν είναι καλή). Πολλές φορές ψάχνουμε κάτι για αγορά το οποίο ίσως κάποιος συνφορουμίτης εντόπισε ή και αγόρασε πρόσφατα σε καλή τιμή. Τι θα λέγατε να το ζητούσαμε απο το παρό

Θέλω να πω ευχαριστώ στον φίλο @zacharis1955 γιατί κρατάει με φιλότιμο και διάθεση όχι μόνο αυτό αλλά 3-4 από τα νήματα που παρακολουθώ. Respect φίλε και ας μην σε ξέρω προσωπικά.      

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, prefuse είπε

Το αγοράσατε από το ίντερνετ; Δυσκολεύομαι να το βρω σε καταστήματα στην Θεσσαλονίκη, αν γνωρίζετε κάτι παρακαλώ ενημερώσε. Ευχαριστώ

Το είχα δει στο internet, αλλά πήγα σε τοπικό κατάστημα με γεωπονικά ήδη όπου και το είχε και το αγόρασα από εκεί. Το συγκεκριμένο δεν έχει eshop για να στο έστελνα σε pm.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 30/6/2021 στις 9:10 ΜΜ, POUARO είπε

Θελω να παρακολουθω wimpledon .To free εχει 500 mb . Αρκει?

Δεν θα αρκεί. Θες κάποιο mod. 

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ψάχνω ομπρέλα θαλάσσης. Μέχρι 2 μέτρα άνοιγμα και να χωράει σε Πορτ μπαγκαζ μεσαίου αυτοκινήτου.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλημέρα σε όλους,

Είμαι σε αναζήτηση κάποιον πραγμάτων.

1. Βαφλιέρα για 3 μελη οικογένεια.
  2. Πηγη αυτοκινήτου 2 din με 4gb ram πραγματικά, όχι όπως η προηγούμενη που έλεγε 4 αλλα ήρθε με 2 (απο κίνα κατα προτίμηση)
  3. Σίδερο όρθιου σιδερώματος

Για όλα είναι κριτήριο το vfm και η διάρκεια όχι απόλυτα η τιμή.

Σας ευχαριστώ πολύ.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
23 ώρες πριν, prefuse είπε

Μου το είχε δώσει ένας γεωπόνος. Φαντάζομαι το βρίσκεις σε μαγαζιά με φυτοφάρμακα κτλ. 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 30/6/2021 στις 3:55 ΜΜ, pntzamilis είπε

Ψάχνω σκηνή 3 ατόμων (ώστε να χωρά 2 άτομα με τους σάκους άνετα), 4 εποχών, μέχρι 100 ευρώ, με έμφαση στο χαμηλό βάρος και να είναι δροσερή το καλοκαίρι...

έχεις κάποιος κάποια δοκιμασμένη πρόταση;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
5 ώρες πριν, defbond είπε

Μου το είχε δώσει ένας γεωπόνος. Φαντάζομαι το βρίσκεις σε μαγαζιά με φυτοφάρμακα κτλ. 

Εγώ το είχα πάρει από φαρμακείο (επαρχία ) , τυχαία , και τώρα που το είδα το θυμήθηκα .

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, argonaut82 είπε

Καλημέρα σε όλους,

Είμαι σε αναζήτηση κάποιον πραγμάτων.

1. Βαφλιέρα για 3 μελη οικογένεια.
  2. Πηγη αυτοκινήτου 2 din με 4gb ram πραγματικά, όχι όπως η προηγούμενη που έλεγε 4 αλλα ήρθε με 2 (απο κίνα κατα προτίμηση)
  3. Σίδερο όρθιου σιδερώματος

Για όλα είναι κριτήριο το vfm και η διάρκεια όχι απόλυτα η τιμή.

Σας ευχαριστώ πολύ.

Καποιος?🤗🤗😜

Επεξ/σία από argonaut82
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
7 ώρες πριν, pntzamilis είπε

έχεις κάποιος κάποια δοκιμασμένη πρόταση;

Αναλογως τι θες, εxei campus - Havana  με ~100Ε για 4 άτομα με προεξοχη μικρη (ειναι σουπερ για 2 ατομα) - την ειχα 3 ετη με καλή συντήρηση κρατάει,  εχει 2πλο πανι / στα 100 θα πηγαινα σε μια quechua - arpernaz 4.1 (decathlon) - την εχω 2 χρονια , εχει 2πλο πανι ειναι ανετα 4 άτομα. Και οι 2 ειναι οκ αλλα η quechua ειναι πιο ζεστη - η αλλη ανοιγει και τις 2 μεριές .  Για απλα 2, 3ημερα μπορεις να σε βολευει με ενα πανι σκηνη (κλασικες panda, campus), για παραπανω καιρο προτεινω 2πλο πανι  (το μεσημερι το ανοιγω απο πισω για δροσισει αλλιως κοβει η quechua οπως και μια coleman που εχω). Γενικα και οι 2 που σου ειπα εχουν υψος >1.7μ , αν θες σε μικροτερο υψος και διάσταση εχει πολλες επιλογες. 

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλημέρα,

Ψάχνω δώρο για κοπέλα (αδερφη μου) 35 χρ. για τα γενεθλια της μέχρι 50 - 60 ευρω. Οποιαδήποτε πρόταση ευπρόσδεκτη. Πχ Προϊόντα ομορφιάς, γκατζετακια κτλπ φαντάζομαι ειναι καλη αρχη, καπνιζει iqos κ εχει παιδια αμα βοηθαει. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
59 λεπτά πριν, greekpro είπε

Ψάχνω κινητό γύρω στα 300-350 ευρώ . Κυριωσ με ενδιαφέρει η οθόνη και η ταχύτητα 

Poco f3 μονόδρομος 

7 λεπτά πριν, Tormentor_ είπε

Καλημέρα,

Ψάχνω δώρο για κοπέλα (αδερφη μου) 35 χρ. για τα γενεθλια της μέχρι 50 - 60 ευρω. Οποιαδήποτε πρόταση ευπρόσδεκτη. Πχ Προϊόντα ομορφιάς, γκατζετακια κτλπ φαντάζομαι ειναι καλη αρχη, καπνιζει iqos κ εχει παιδια αμα βοηθαει. 

Τρέχει προσφορά στον Γερμανό για iqos με δώρο αν δεν κάνω λάθος. Τσέκαρε το. 

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.