Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

27 λεπτά πριν, nickol-us είπε

Τα πιο καλά είναι εκτός των μαγαζιών που κοιτάς. Τα 550w σε καλύπτουν μην τρομάζεις αλλά αν πας σε 600+ θα είσαι πιο άνετος...

Αναβάθμιση δεν θα γίνει τουλάχιστον για τα επόμενα 2 χρονια..

Μεχρι στιγμής το μόνο που του δίνω παραπάνω πόντους ειναι το Corsair TX 550 γιατι ειναι και semi modular... Ειναι το καλύτερο ομως απο τα 5 που μου βάλατε ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλημερα,

 

Ψαχνω για φυσιτηρα ( Blower ) κυριως για χρηση σε αυτοκινητο για απομακρυνση των νερων απο αρκετα σημεια .

Εχει καποιος κατι υποψιν του ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, sstratos είπε

Αναβάθμιση δεν θα γίνει τουλάχιστον για τα επόμενα 2 χρονια..

Μεχρι στιγμής το μόνο που του δίνω παραπάνω πόντους ειναι το Corsair TX 550 γιατι ειναι και semi modular... Ειναι το καλύτερο ομως απο τα 5 που μου βάλατε ??

Είναι το μοναδικό gold και το μόνο που δίνει 7 χρόνια εγγύηση η Corsair, νομίζω αυτό απαντάει το ερώτημα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, nickol-us είπε

Είναι το μοναδικό gold και το μόνο που δίνει 7 χρόνια εγγύηση η Corsair, νομίζω αυτό απαντάει το ερώτημα σου.

Απο ολα τα μαγαζιά του σκρουτζ που το έχουν διαθέσιμο , ποιο θεωρείται "αξιόπιστο" ,με την έννοια να μην κλείσει μετα απο 6 μήνες και ψάχνομαι για τυχόν εγγυήσεις κτλ.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, sstratos είπε

Απο ολα τα μαγαζιά του σκρουτζ που το έχουν διαθέσιμο , ποιο θεωρείται "αξιόπιστο" ,με την έννοια να μην κλείσει μετα απο 6 μήνες και ψάχνομαι για τυχόν εγγυήσεις κτλ.... 

Μg , prive , cosmo . οποιο σε βολευει απο αυτα 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, tapouts είπε

Καλημερα,

 

Ψαχνω για φυσιτηρα ( Blower ) κυριως για χρηση σε αυτοκινητο για απομακρυνση των νερων απο αρκετα σημεια .

Εχει καποιος κατι υποψιν του ?

https://www.nbaxevanis.gr/el/ηλεκτρικα-εργαλεια-301/εργαλεια-μπαταριας-1161/αγροτικα-κηπος-1647/ronix-20v-φυσητηρασ-με-μπαταρια-και-φορτιστη-8302-10278

https://www.e-dructer.com/fisitiras-mpatarias-20-v-kraft-and-dele-kd-5142/

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sstratos είπε

Απο ολα τα μαγαζιά του σκρουτζ που το έχουν διαθέσιμο , ποιο θεωρείται "αξιόπιστο" ,με την έννοια να μην κλείσει μετα απο 6 μήνες και ψάχνομαι για τυχόν εγγυήσεις κτλ.... 

Τα περισσότερα μαγαζιά είναι με πολλές αξιολογήσεις και αρκετά με παρουσία χρόνων στον χώρο. Δεν υπάρχει λόγος να "διαφημίσω" ή και να υποτιμήσω κάποιο. Εύκολα μπορείς να βρεις ποιο σου κάνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω 43άρα tv 4κ με μέγιστο μπάτζετ τα 350 ή 400 ευρώ αν μιλάμε για καλύτερο vfm αρκετά. Κατά προτίμηση με σχετικά εύκολο μενού, είναι για ηλικίας 60+ τηλεθεατές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, qwertyuiop2 είπε

Ψάχνω 43άρα tv 4κ με μέγιστο μπάτζετ τα 350 ή 400 ευρώ αν μιλάμε για καλύτερο vfm αρκετά. Κατά προτίμηση με σχετικά εύκολο μενού, είναι για ηλικίας 60+ τηλεθεατές.

https://www.mediamarkt.gr/product/tileorasi-psuxagogia/tileoraseis/hisense-50a7300f/1610981

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, zacharis1955 είπε

Ψάχνω 43 ίντσες γιατί έχω συγκεκριμένο χώρο γι' αυτό περίπου το μέγεθος τηλεόρασης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, qwertyuiop2 είπε

Ψάχνω 43 ίντσες γιατί έχω συγκεκριμένο χώρο γι' αυτό περίπου το μέγεθος τηλεόρασης.

https://www.electroholic.gr/el/product/43A7100F

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, sstratos είπε

Απο ολα τα μαγαζιά του σκρουτζ που το έχουν διαθέσιμο , ποιο θεωρείται "αξιόπιστο" ,με την έννοια να μην κλείσει μετα απο 6 μήνες και ψάχνομαι για τυχόν εγγυήσεις κτλ.... 

Έχω θετική εμειρία σε εγγυήσεις με τα Websupplies και e-gate
TerrabyteNet και e-god επίσης έχω θετική after sales εμπειρία αλλά όχι όσον αφορά εγγυήσεις

Απ το Mg έχω χρόνια να αγοράσω λόγο των ακριβών μεταφορικών που έχει τελευταία και ενώ θα έλεγα ότι και εκεί πριν 3 χρόνια, τόσες αρνητικές κριτικές και πολλές αναφέρουν το θέμα της εγγύησης με κάνουν να σκέφτομαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tapouts είπε

Αυτό είναι μόνο ρεύματος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...