Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, zacharis1955 είπε

Δεν υπάρχει...

Εννοείς καλύτερη πρόταση από αυτό που έστειλα στα 320 που το είχε, σωστά; Το μετάνιωσα. Θα το παρακολουθώ μήπως το βγάλει bf. Προτείνεις κάτι άλλο; Χρήση για μαθητή, webex, libreoffice κλπ. Αυτό ήταν overkill βέβαια για την χρήση που ήθελα αλλά θα είχε διάρκεια στο χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, ep1 είπε

Εννοείς καλύτερη πρόταση από αυτό που έστειλα στα 320 που το είχε, σωστά; Το μετάνιωσα. Θα το παρακολουθώ μήπως το βγάλει bf. Προτείνεις κάτι άλλο; Χρήση για μαθητή, webex, libreoffice κλπ. Αυτό ήταν overkill βέβαια για την χρήση που ήθελα αλλά θα είχε διάρκεια στο χρόνο.

Αυτές οι προφορές μέσω κινητών, aplications κλπ συνήθως δεν ισχύουν για Ευρώπη!

https://www.banggood.com/Beelink-SER3-AMD-Ryzen-7-3750H-4GHz-4C-or-8T-DDR4-8GB-RAM-256GB-SSD-ROM-Windows-10-4K-UHD-Triple-Display-Mini-PC-bluetooth-4_0-5G-Wifi-1000M-LAN-Ethernet-USB3_0-Type-C-Office-Gaming-PC-Computer-p-1902882.html?cur_warehouse=GWTR&ID=47757 449.99 $ (389 €) δεν το στέλνει στην Ελλάδα (https://bit.ly/3w9jqXT)...

https://www.banggood.com/Beelink-SER3-AMD-Ryzen-7-3750H-4GHz-4C-or-8T-DDR4-8GB-RAM-256GB-SSD-ROM-Windows-10-4K-UHD-Triple-Display-Mini-PC-bluetooth-4_0-5G-Wifi-1000M-LAN-Ethernet-USB3_0-Type-C-Office-Gaming-PC-Computer-p-1902882.html?cur_warehouse=CN&ID=47184 620.99 $ (536 €) το στέλνει στην Ελλάδα...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα! Air-condition 12αρι 500-600 ευρώ που θα χρησιμοποιείται και χειμώνα και καλοκαίρι;

 

Επίσης τηλεόραση 65'' μέχρι 600-700 ευρο 

Επεξ/σία από Antonis3d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Antonis3d είπε

Καλησπέρα! Air-condition 12αρι 500-600 ευρώ που θα χρησιμοποιείται και χειμώνα και καλοκαίρι;

 

Επίσης τηλεόραση 65'' μέχρι 600-700 ευρο 

https://olastore.gr/product/κλιματιστικό-finlux-fdci-12lk46gfh-inverter-a/  /  https://airsam.gr/shop/tcl-miracle-ii-12chsa-ve/

https://www.beboo.gr/index.php?route=product/product&path=82_78_160_161&product_id=41614  https://www.e-oms.gr/58940-tcl-65p715-flat-lcd-smarttv.html

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά πρόταση για φούρνο μικροκυμάτων ? Οικιακή χρήση, όχι εντοιχισμένος. Δεν έχω την παραμικρή ιδέα τι προσφέρει το grill, αν χρειάζεται κτλ... Τιμή μέχρι 150 ευρώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, iparou είπε

Καμιά πρόταση για φούρνο μικροκυμάτων ? Οικιακή χρήση, όχι εντοιχισμένος. Δεν έχω την παραμικρή ιδέα τι προσφέρει το grill, αν χρειάζεται κτλ... Τιμή μέχρι 150 ευρώ. 

https://netsales.gr/proionta/koyzines-fournoi/fournoi-mikrokymaton/bosch-hmt84g451.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά.

Ψάχνω για gaming πληκτρολόγιο. Έχω ένα μηχανικό Motospeed αλλά τα κουμπιά του κάνουν νερά σε λιγότερο από 2 χρόνια. Δεν ξέρω αν πρέπει να πάω σε φθηνό μηχανικό πάλι ή σε ένα μεμβράνης.

Αν υπάρχουν οικονομικά μηχανικά αντοχής θα το προτιμούσα, αν όχι πάω σε μεμβράνης που υποτίθεται στα ίδια χρήματα είναι καλύτερα.

Ιδανικά μέχρι 40-50€. Αν υπάρχει κάτι και στο eshop που έχω ένα πιστωτικό ακόμα καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες!. 

Εδώ και μέρες, ψάχνω μια καλή τιμή σε Poco F3 8GB Ram 256GB Night Black η Arctic White χρώμα και δεν βρίσκω!, δεν θέλω το μπλε, που μάλιστα ήταν διαθέσιμο σε πολύ καλή τιμή για μέρες. Η καλύτερη τιμή στην έκδοση Night Black ήταν στα 313 ευρώ στις 6 με 10 Οκτωβρίου στο BestPrice, μάλιστα την είχα δει αλλά δεν είχα πληρωθεί ακόμα από την δουλεία μου και δυστιχώς δεν μπόρεσα να προχωρήσω σε παραγγελεία. Fast forward όταν πληρώθηκα η τιμές έχουν πάει 380+ ΠΑΝΤΟΥ που λογικά σημαίνει έλλειψη στα συγκικριμένα χρώματα (μάλλον έγινε ξεπούλημα γιαυτό είχε μειωθεί τόσο η τιμή) και δεν ξερώ τι να κάνω. Χρειάζομαι τηλεφώνο και δεν έχω τα extra 60-70 για να δώσω τώρα επειδή έχω αρκετά έξοδα κάθε μήνα και πρέπει να προσέχω.

Όποιος γνωρίζει αλλά ευρωπαικά Site και το βρούμε στα 320-340 παρακαλώ να βοηθήσει αν θέλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, XghosT7 είπε

Καλησπέρα παίδες!. 

Εδώ και μέρες, ψάχνω μια καλή τιμή σε Poco F3 8GB Ram 256GB Night Black η Arctic White χρώμα και δεν βρίσκω!, δεν θέλω το μπλε, που μάλιστα ήταν διαθέσιμο σε πολύ καλή τιμή για μέρες. Η καλύτερη τιμή στην έκδοση Night Black ήταν στα 313 ευρώ στις 6 με 10 Οκτωβρίου στο BestPrice, μάλιστα την είχα δει αλλά δεν είχα πληρωθεί ακόμα από την δουλεία μου και δυστιχώς δεν μπόρεσα να προχωρήσω σε παραγγελεία. Fast forward όταν πληρώθηκα η τιμές έχουν πάει 380+ ΠΑΝΤΟΥ που λογικά σημαίνει έλλειψη στα συγκικριμένα χρώματα (μάλλον έγινε ξεπούλημα γιαυτό είχε μειωθεί τόσο η τιμή) και δεν ξερώ τι να κάνω. Χρειάζομαι τηλεφώνο και δεν έχω τα extra 60-70 για να δώσω τώρα επειδή έχω αρκετά έξοδα κάθε μήνα και πρέπει να προσέχω.

Όποιος γνωρίζει αλλά ευρωπαικά Site και το βρούμε στα 320-340 παρακαλώ να βοηθήσει αν θέλει.

Yπομονή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, golden33 είπε

Καλημέρα παιδιά.

Ψάχνω για gaming πληκτρολόγιο. Έχω ένα μηχανικό Motospeed αλλά τα κουμπιά του κάνουν νερά σε λιγότερο από 2 χρόνια. Δεν ξέρω αν πρέπει να πάω σε φθηνό μηχανικό πάλι ή σε ένα μεμβράνης.

Αν υπάρχουν οικονομικά μηχανικά αντοχής θα το προτιμούσα, αν όχι πάω σε μεμβράνης που υποτίθεται στα ίδια χρήματα είναι καλύτερα.

Ιδανικά μέχρι 40-50€. Αν υπάρχει κάτι και στο eshop που έχω ένα πιστωτικό ακόμα καλύτερα.

banggood.com/GamaKay-K77-Mechanical-Keyboard-77-Keys-Hot-Swappable-Type-C-Wired-USB-3_1-NKRO-Translucent-Glass-Base-Gateron-Switch-RGB-Gaming-Keyboard-with-Numberpad-p-1852118.html

 

είναι γύρω στα 60 χωρίς μεταφορικά 

το πήρε πρόσφατα φίλος και είναι πολύ καλό

Επεξ/σία από st2
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!

Ψάχνω για πληκτρολόγιο (τώρα έχω ένα μηχανικό Genesis, αυτό που κατά καιρούς βγαίνει στα 29 ευρώ) με όσο πιο κλασική διάταξη γινεται (μεγάλο αριστερό SHIFT, 3 μόνο πλήκτρα αριστερά από spacebar - Ctrl, Win, Alt, επιθυμητο μεγαλο Enter), μέχρι 40-45 ευρώ που να πληροί τα παρακάτω:

1. Αθόρυβο

2. Να μην είναι πολύ ογκώδες

3. Low profile επιθυμητό

4. Φωτιζόμενο, αδιάφορο

Αυτό είναι καλή περίπτωση?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις προτάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Deathmace είπε

Καλησπέρα!

Ψάχνω για πληκτρολόγιο (τώρα έχω ένα μηχανικό Genesis, αυτό που κατά καιρούς βγαίνει στα 29 ευρώ) με όσο πιο κλασική διάταξη γινεται (μεγάλο αριστερό SHIFT, 3 μόνο πλήκτρα αριστερά από spacebar - Ctrl, Win, Alt, επιθυμητο μεγαλο Enter), μέχρι 40-45 ευρώ που να πληροί τα παρακάτω:

1. Αθόρυβο

2. Να μην είναι πολύ ογκώδες

3. Low profile επιθυμητό

4. Φωτιζόμενο, αδιάφορο

Αυτό είναι καλή περίπτωση?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις προτάσεις.

Τέλειο το Dell KB-522!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/10/2021 στις 11:16 ΜΜ, adminaros είπε

πορτοφολι, δερμάτινο,

μικρο μεγεθος, για 2-3 πιστωτικες καρτες,

και το διπλωμα οδηγησης

Κατι σαν αυτο στη φωτο. Μου το κανανε δωρο πριν πολλα χρονια,,,

 

pic(1).jpg

pic(2).jpg

 

 

Ρίξε μια ματιά σε αυτά τα ποστ

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλω να βρω ένα Gigabit Switch πάνω από 5 θέσεις (πχ 8 θέσεων) , το οποίο όμως να έχει τα led στην πρόσοψη και τις θύρες στην πίσω μεριά.POE δεν θέλω να έχει.Όσο το δυνατόν φτηνό.Τα πειρσσότερα που βρίσκω έχουν τα led μαζί με τις θύρες και δεν το θέλω αυτό.

-edit-

Βρήκα!

Επεξ/σία από tarantules
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, tarantules είπε

Θέλω να βρω ένα Gigabit Switch πάνω από 5 θέσεις (πχ 8 θέσεων) , το οποίο όμως να έχει τα led στην πρόσοψη και τις θύρες στην πίσω μεριά.POE δεν θέλω να έχει.Όσο το δυνατόν φτηνό.Τα πειρσσότερα που βρίσκω έχουν τα led μαζί με τις θύρες και δεν το θέλω αυτό.

-edit-

Βρήκα!

Προσοχή ειδικά στα tplink γιατί πολλές φορές πολλά καταστήματα τείνουν να δείχνουν ότι έχουν το μοντέλο TP-Link XXXX v3 και εν τέλει έχουν το v5 που τα έχει πίσω.

Επεξ/σία από manolis940
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...