Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι παιδια, καλη η ιδεα σας, οχι οτι θα πιασει βεβαια, (ποιος νομιζετε θα νοιαστει για την αναγκη καποιου αλλου?) αλλα αυτα να γινει σε ενα νεο topic οχι σε αυτο των προσφορων. Αν οι mods θελουν ας ανοιξουν ενα και να postαρουμε αυτα που ψαχνουμε εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας εγκαινιάσω και εγώ το τοπικ.. λοιπον .. ψαχνω μελαχρινή.. στήθος 90, μέση 60, γοφοί 90 .. και να δέχεται paypal.. αν την βαρεθώ σε μια βδομάδα ή ειναι DOA να μπορώ να ανοίξω case και να μου κάνει το paypal refund.. πέρα από την πλάκα ψάχνω converter για hdmi(ps3) σε vga (projector) :)

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρήσιμο το ψάχνω για.. εγώ ψάχνω για Corsair Flash Disk 32GB Flash Voyager GT USB 3.0 σε τιμή κάτω από 52,37 που έχει στο http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=26068&cat=135&sub=0&pmanuf=1137&sort=undefined&step=undefined για το pixmania δεν ενδιαφέρομε λόγω ότι δεν έχει τραπεζική κατάθεση. επίσης όχι paypal και πιστωτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρήσιμο το ψάχνω για.. εγώ ψάχνω για Corsair Flash Disk 32GB Flash Voyager GT USB 3.0 σε τιμή κάτω από 52,37 που έχει στο http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=26068&cat=135&sub=0&pmanuf=1137&sort=undefined&step=undefined για το pixmania δεν ενδιαφέρομε λόγω ότι δεν έχει τραπεζική κατάθεση. επίσης όχι paypal και πιστωτική.

Αυτο εδω Link δεν ειναι ή κανω λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι παιδια' date=' καλη η ιδεα σας, οχι οτι θα πιασει βεβαια, (ποιος νομιζετε θα νοιαστει για την αναγκη καποιου αλλου?) αλλα αυτα να γινει σε ενα νεο topic οχι σε αυτο των προσφορων. Αν οι mods θελουν ας ανοιξουν ενα και να postαρουμε αυτα που ψαχνουμε εκει.[/quote']

 

Προσωπικά θα γούσταρα στον ελεύθερο χρόνο μου να βοηθήσω κάποιο φίλο.

Επίσης μπορεί να ψάχνει κάποιος για κάτι που άλλος αγόρασε πρόσφατα. Είδατε απήχηση που είχε η έρευνα του φίλου matrixxx για τον φορτιστή;

 

Έτσι εκμεταλλευόμαστε την έρευνα αγοράς των άλλων!

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε μήπως και σταθούμε τυχεροι...

 

ψάχνω Xbox 360 ασύρματο controller.Τις καλύτερες τιμές τις έχω βρεί στο Amazon με 23,57 λίρες (συμπ.μεταφορικών) και στο Multirama με 31,90 euro (παραλαβή απο κατάστημα).Γνωρίζω ότι δύσκολα παίζει να βρεθεί καλύτερη τιμή αλλά ποτε δεν ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε εδώ ανακάλυψαν τα λαγωνικά του insomnia ψησταριά απο Αγγλία με 3 ευρουλάρες! Τι να λέμε τώρα!

 

Ναι, ναι! Παρήγγειλα κι εγώ. Ξέρεις βέβαια τί πήρα με τα 3 ευρώ...

 

Κάποιος βιάστηκε να κλειδώσει το θέμα και δεν προλάβαμε να διαβάσουμε για «μηνύσεις», «ινστιτούτο καταναλωτή», «αυτά (τα λάθη) γίνονται μόνο στην Ελλάδα» κλπ.

 

 

Η ιδέα είναι καλή, αλλά μάλλον θα χάσουμε την μπάλα. Θα φανεί όταν οι «αιτήσεις» φτάσουν τις 100 και το θέμα τις 25 σελίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...