Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχετε υποψη σας καμια καλη memory card sd 64gb για να μπει σε Windows tablet Dell Venue 8 pro?

παρε μια οικονομικη, καλυτερα......ετσι και αλλιως σε ταμπλετ θα την βαλεις.

http://www.e-shop.gr/adata-micro-sdxc-64gb-uhs-i-with-adapter-class-10-p-PER.331095

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω ρε παιδιά, για να βλέπω λίγο τα πλήκτρα του λάπτοπ στο σκοτάδι, κάτι τέτοιο θα κάνει δουλειά ή είναι μούφα ;

 

Φωσφοριζέ αυτοκόλλητα πληκτρολογίου είναι... Έχει κανείς εμπειρία ;

 

http://www.ebay.com/itm/110618394495?_trksid=p2060778.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Δεν έχω βρει πιο φθηνά κάπου... Έτσι να φωσφορίζει λίγο από το φως της οθόνης να βλέπω λίγο τα πλήκτρα...

Μάθε τυφλο. :P Αλλιώς μια καλή λύση ειναι αυτη που ανέφερε ο S2117.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα..gadgetakias μόνος ψάχνει μητρική socket 775, να υποστηρίζει τον Q6600-G0 με 4 ram slots και να έχει 6 ή 8 φάσεις τουλάχιστον γιατί την θέλω για overclocking. Το ιδανικό θα ήταν μια Asus P5Q..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για λαπτοπ:

* φθηνό

* 15 ιντσών (ή 17-άρι αν είναι κάποια σούπερ προσφορά με λιγότερο από 350€! )

* Θα εγκατασταθεί Linux (μάλλoν Debian) και ίσως μελλοντικά windows (δεν έχω εμπειρία από windows μετά τα 7 και δεν γνωρίζω απαιτήσεις)

* Χρήση: σερφάρισμα, εργασίες (word, excel, powerpont) και ίσως πολύ σπάνια ελαφριές εφαρμογές επεξεργασίες εικόνας και βίντεο (όχι photoshop ή avid αλλά ίσως για παράδειγμα openshot)

* Πολύ συχνά θα συνδέεται με την TV για να παίζει εκεί youtube, ταινίες κλπ. Η TV έχει σίγουρα HDMI (υπάρχει κάτι άλλο; )

* Αγορά από Ελλάδα και σύντομη παράδοση

 

Ψάχνοντας στο skroutz βρίσκω γνωστές μάρκες (όχι turbo-X) να ξεκινούν από 239€ αλλά δεν γνωρίζω τι αξίζει και τι πρέπει να προσέξω έτσι ώστε να αντέξει 3-4 χρόνια ως hardware αλλά και ως απόδοση με βάση την παραπάνω χρήση και τις αναμενόμενες αναβαθμίσεις των προγραμμάτων και των λειτουργικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

 

Μόλις πήρα από ebay ένα case φορτιστή σαν αυτό.

Θέλω συμβουλές για το τι μπαταρία να του πάρω, όσο το δυνατόν πιο αξιόπιστη και όσο το δυνατόν πιο VFM.

 

Καμμιά καλή ιδέα.....?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να πάρεις ένα φωτάκι usb, εγώ αυτό έκανα...

πχ. κάτι τέτοιο : http://www.ebay.com/itm/Portable-Flexible-Neck-Portable-USB-LED-Keyboard-Light-For-PC-Notebook-Laptop-/201238645337?pt=US_USB_Lights_Gadgets&hash=item2edac20a59

Αν ειναι της πλακας δεν κινδυνευει να καει η μητρικη ή οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ψάχνει η αδερφή μου καλή οδοντόβουρτσα ηλεκτρική μέχρι 35 ευρώ ξέρετε καμιά καλή.Δεν έχω πρόβλημα να αγοράσω και από εξωτερικό αρκεί να είναι καλή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για λαπτοπ:

* φθηνό

* 15 ιντσών (ή 17-άρι αν είναι κάποια σούπερ προσφορά με λιγότερο από 350€! )

* Θα εγκατασταθεί Linux (μάλλoν Debian) και ίσως μελλοντικά windows (δεν έχω εμπειρία από windows μετά τα 7 και δεν γνωρίζω απαιτήσεις)

* Χρήση: σερφάρισμα, εργασίες (word, excel, powerpont) και ίσως πολύ σπάνια ελαφριές εφαρμογές επεξεργασίες εικόνας και βίντεο (όχι photoshop ή avid αλλά ίσως για παράδειγμα openshot)

* Πολύ συχνά θα συνδέεται με την TV για να παίζει εκεί youtube, ταινίες κλπ. Η TV έχει σίγουρα HDMI (υπάρχει κάτι άλλο; )

* Αγορά από Ελλάδα και σύντομη παράδοση

 

Ψάχνοντας στο skroutz βρίσκω γνωστές μάρκες (όχι turbo-X) να ξεκινούν από 239€ αλλά δεν γνωρίζω τι αξίζει και τι πρέπει να προσέξω έτσι ώστε να αντέξει 3-4 χρόνια ως hardware αλλά και ως απόδοση με βάση την παραπάνω χρήση και τις αναμενόμενες αναβαθμίσεις των προγραμμάτων και των λειτουργικών.

 

 

Υπάρχει αυτό στο eshop με κωδικό newsletter 1459 στα 349.90 ευρώ

http://www.e-shop.gr/acer-aspire-e1-731g-20204g50mnii-173-intel-dual-core-2020m-4gb-500gb-free-dos-p-PER.902936

Ευχαριστώ για την πρόταση Physiciant αλλά εμένα το λινκ μου δείχνει 399€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...