Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι να την παραγγείλω. Η xiaomi είναι εγγύηση. 

 

 

Λεω να παραγγειλω μια να την δοκιμασω και αν ειναι καλη να παρω και αλλη μια

Αυτο που με πειραζει ειναι οτι το App ειναι στα κινεζικα απο οτι λεει, οποτε αντε να βγαλεις ακρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 27,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για XiaoMi Router δεν έχω ιδέα πάντως πιο οικονομικό σε καλό από το http://www.e-shop.gr/asus-rt-n10u-wireless-router-p-PER.614962 δεν νομίζω ότι υπάρχει...

 

Σε Modem / Router οικονομικό & πολύ καλό -αν και λίγο παλιό- είναι αυτό: http://www.ebw.gr/el/product/7631/DrayTek-Router-Annex-A-Vigor-2700VG-ADSL2-2-Modem-ensyrmato-kai-asyrmato-router-firewall-VoIP-Ga

να κανω και μια ακόμη ερώτηση. Συχνότητα λειτουργίας: 2.4GHz Η 5GHz?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ανέβηκε η ομαδάρα super league οποτε ψάχνω για ενα τελε για την 7100 μου.

 

 

Ειδα εδω http://fotodesmos.gr/nikon-200mm-5.6g-p-4676.htmlτον καινούργιο 55-200 τουλάχιστον 40% ποιο κατω από οτι παίζει amazon.

 

 

Υπαρχει καμια αλλη προσφορά η να προχωρήσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κανω και μια ακόμη ερώτηση. Συχνότητα λειτουργίας: 2.4GHz Η 5GHz?

Kαι τα δύο φθηνά που σου πρότεινα είναι μόνο στα 2.4GHz...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω να παραγγειλω μια να την δοκιμασω και αν ειναι καλη να παρω και αλλη μια

Αυτο που με πειραζει ειναι οτι το App ειναι στα κινεζικα απο οτι λεει, οποτε αντε να βγαλεις ακρη.

την δουλεύεις με το xiaomi smart home app και είναι στα αγγλικά η εφαρμογή (αν η συσκευή σου είναι στα αγγλικά, αν την έχεις ελληνικά γυρνάει κινέζικα)

 

πολύ τζιτζι η κάμερα πάντως, την έχω καμιά 10αρια μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την δουλεύεις με το xiaomi smart home app και είναι στα αγγλικά η εφαρμογή (αν η συσκευή σου είναι στα αγγλικά, αν την έχεις ελληνικά γυρνάει κινέζικα)

 

πολύ τζιτζι η κάμερα πάντως, την έχω καμιά 10αρια μέρες

 

Μπορεις να δεις το βιντεο και στον υπολογιστη; Ή μονο μεσω κινητου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την δουλεύεις με το xiaomi smart home app και είναι στα αγγλικά η εφαρμογή (αν η συσκευή σου είναι στα αγγλικά, αν την έχεις ελληνικά γυρνάει κινέζικα)

 

πολύ τζιτζι η κάμερα πάντως, την έχω καμιά 10αρια μέρες

 

Παίζει το Motion sensor κανονικά?

 

ΕΠίσης, για να καταλάβω μιας και δεν έχω ασχοληθεί και λέω να την πάρω για την αδερφή μου για το μπεμπέ, μπορεί όταν είναι εκτός σπιτιού να συνδεθεί με 3g με το κινητό της και να δει τι καταγράφει η κάμερα εκείνη τη στιγμή στο σπίτι, σωστά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να δεις το βιντεο και στον υπολογιστη; Ή μονο μεσω κινητου;

δε γνωρίζω να σου απαντήσω, μόνο στο κινητό το έχω δοκιμάσει

 

Παίζει το Motion sensor κανονικά?

 

ΕΠίσης, για να καταλάβω μιας και δεν έχω ασχοληθεί και λέω να την πάρω για την αδερφή μου για το μπεμπέ, μπορεί όταν είναι εκτός σπιτιού να συνδεθεί με 3g με το κινητό της και να δει τι καταγράφει η κάμερα εκείνη τη στιγμή στο σπίτι, σωστά;

σωστά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω να παραγγειλω μια να την δοκιμασω και αν ειναι καλη να παρω και αλλη μια

Αυτο που με πειραζει ειναι οτι το App ειναι στα κινεζικα απο οτι λεει, οποτε αντε να βγαλεις ακρη.

 

έαν πρόσεξες είναι WiFi 802.11 b/g/n.

εάν έχεις μωρό στο σπίτι πρόσεξε την ακτινοβολία. Θα σου πρότεινα να κοιτάξεις μια με ethernet

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ψαχνω να δω για PS4 πακετο (bundle) ακομα και απο εξωτερικο αν υπαρχει καμια καλη προταση.

Απο τα ενδιαφερον που εχω δει ειναι το Sony Playstation 4 (PS4) Limited Edition 500GB & Batman Arkham Knight στα 419 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω να δω για PS4 πακετο (bundle) ακομα και απο εξωτερικο αν υπαρχει καμια καλη προταση.

 

Απο τα ενδιαφερον που εχω δει ειναι το Sony Playstation 4 (PS4) Limited Edition 500GB & Batman Arkham Knight στα 419 ευρω

 

Δεν ξερω αν ειναι ακριβως το ιδιο, αλλα για κοιταξε και αυτο

http://www.plaisio.gr/games/playstation4/ps4-konsola/Sony-PS4-500-GB-Batman-Arkham-Knight-PS719870234.htm?utm_source=Newsletter&utm_medium=Email&utm_campaign=Newsletter-20150619-weekly-report&cm_mmc=Plaisio+Newsletter-_-Newsletter-20150619-weekly-report-_-Body-_-Sony-PS4-500GB-Batman-Arkham-Knight

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Η μόνη διαφορά εχω την εντύπωση είναι τα 20€ και ότι η κονσόλα έρχεται στο μαύρο του αντι το ασήμι με το λογότυπο του Βatman.

 

Απλα έλεγα αν υπάρχει κάποια καλύτερη πρόταση πιο συμφέρουσα, με ή χωρίς Βatman, στην θέση του κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για τα εξής. Capacitive οθόνη 7ιντη, με οσο το δυνατόν καλύτερη ανάλυση, ένα pc on stick και εκτυπωτή χαμηλής κατανάλωσης για pc σε αυτοκίνητο. Έχω βρει κάποια πραγματάκια, αλλά θα ήθελα να δω τι έχετε να μου προτείνετε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...