Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά,

 

Ψάχνω για ανταλλακτικό κρεμαστικό για ένα bluetooth ακουστικό που έχω μιας και το προηγούμενο έσπασε...

Είναι όμως sonyericson και έχει διαφορετικό (μικρότερο) διαμέτρημα από τα συνηθισμένα και είναι μεγαλύτερο σε διάσταση

Έχει κανείς καμμιά ιδέα πού μπορώ να βρω σε λογική τιμή? Ή να πάω για καινούργιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 27,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κρεμαστικό εννοείς αυτό που μπαίνει γύρω από το αυτί; αν ναι στείλε μου πμ, έχω κάποια που δεν τα χρησιμοποίησα πότε ... αν είσαι κοντά έλα να το πάρεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά,

 

Ψάχνω για ανταλλακτικό κρεμαστικό για ένα bluetooth ακουστικό που έχω μιας και το προηγούμενο έσπασε...

Είναι όμως sonyericson και έχει διαφορετικό (μικρότερο) διαμέτρημα από τα συνηθισμένα και είναι μεγαλύτερο σε διάσταση

Έχει κανείς καμμιά ιδέα πού μπορώ να βρω σε λογική τιμή? Ή να πάω για καινούργιο?

Ψάξε στο ebay για earhook, μαζί με τη μάρκα του άκουστικου. Πχ. Bh108 earpiece. Θα βρεις διάφορα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την ανταπόκριση.

 

Δυστυχώς έψαξα αλλά τζίφος...

Δεν υπάρχουν

Υπάρχουν universal τύπου αλλά κάποια που δοκίμασα δεν στέκονται

Ανεβάζω φωτό για να δείτε την παραξενιά τους...

Μήπως και έχει κανένας κάτι παρόμοιο...

Ή έχει καμμιά ιδέα πού μπορώ να βρω./

 

[/url]">http://13538.jpg

 

 /]8873831563294.jpg[/

 

Ψάξε στο ebay για earhook, μαζί με τη μάρκα του άκουστικου. Πχ. Bh108 earpiece. Θα βρεις διάφορα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα μάγκες. Ψάχνω για μία καλή τηλεόραση 40'' με 42'', είχα πάρει προηγούμενος πιο παλιά μια Samsung 40'' στα 300 ευρώ και μια LG 42'' στα ίδια λεφτά. Τώρα δεν μπορώ να βρώ τίποτα σε τέτοιες τιμές. Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι σε ανάλογη ανάλυση ποιότητα και όσο πιο γίνεται πιο φτηνή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα μάγκες. Ψάχνω για μία καλή τηλεόραση 40'' με 42'', είχα πάρει προηγούμενος πιο παλιά μια Samsung 40'' στα 300 ευρώ και μια LG 42'' στα ίδια λεφτά. Τώρα δεν μπορώ να βρώ τίποτα σε τέτοιες τιμές. Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι σε ανάλογη ανάλυση ποιότητα και όσο πιο γίνεται πιο φτηνή;

 

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_lg-43lf5100-1168296.html

 

Φυσικά δεν είναι 3d και δεν έχει smart hub, αλλά σε αυτά τα λεφτά δεν μπορείς να έχεις ιδιαίτερες απαιτήσεις για 43αρα μάλιστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Ψάχνω για ένα TV BOX η για ένα μίνι PC, μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο καλό και οικονομικό που αξίζει τα λεφτά του;

εδώ είσαι Link.png Site: http://www.insomnia.gr/topic/594341-cmx-aml8726-mx-android-42-dual-core-tv-box-23-e-geekbuying/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και χρόνια πολλα. Ψάχνω ενα ασύρματο τηλεφωνο για το σπίτι. Βασικά χαρακτηριστικά: 1) μεγάλη φωτειζωμενη οθόνη κ κουμπιά, 2) κατασκευή που να αντέχει στις πτώσεις, και 3) δυνατό ακουστικό. Καμια καλη πρόταση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα μάγκες. Ψάχνω για μία καλή τηλεόραση 40'' με 42'', είχα πάρει προηγούμενος πιο παλιά μια Samsung 40'' στα 300 ευρώ και μια LG 42'' στα ίδια λεφτά. Τώρα δεν μπορώ να βρώ τίποτα σε τέτοιες τιμές. Μπορείτε να μου προτείνετε κάτι σε ανάλογη ανάλυση ποιότητα και όσο πιο γίνεται πιο φτηνή;

Samsung UE40H5003

http://stechi.skroutzstore.gr/p.Tileorasi-Samsung-40-LED-Full-HD-UE40H5003.1241576.html

 

Καλησπέρα και χρόνια πολλα. Ψάχνω ενα ασύρματο τηλεφωνο για το σπίτι. Βασικά χαρακτηριστικά: 1) μεγάλη φωτειζωμενη οθόνη κ κουμπιά, 2) κατασκευή που να αντέχει στις πτώσεις, και 3) δυνατό ακουστικό. Καμια καλη πρόταση ?

Panasonic KX-TG6811

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο σουπερ μαρκετ έχει προσφορα σε ποτα?

Ενδιαφερομαι για ουίσκι(Haig?), βότκα(stoli), μπύρες(πράσινη/Άμστελ), κρασια(λευκα/κόκκινα)

Επίσης και προσφορές σε πατατακια(ραφλες/λευς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ DREAMBOX 800SE HD ΤΟΝ ΑΥΘΕΝΤΙΚΟ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ?

Φιλε εχω εναν εγώ και "κάθεται". Αν σε ενδιαφέρει, στειλε πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω μεταχειρισμενο Alcatel OneTouch Pop C7  σε χαμιλη τιμη. 

 

Η καποια αλλο κινητο (Samsung, LG, Motorola, κλπ) με παρομοια χαρακτιριστικα. 

 

Στειλτε μου πμ μηνυμα. 

post-339422-0-65158000-1451340848_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ψαχνω να βρω/πειτε κανα μαγαζι η site με στοκ ορειβατικες (ημιακαμπτες-ακαμπτες) μποτες.

και μη στοκ να ειναι απλα τιμες χαμηλες μηπως ξερει κανενας

Επεξ/σία από kostass__
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...