Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψάχνω για DVB-T (Digea) USB Dongle που να μπορεί να λειτουργήσει σε Android tablet (δεν έχω ακόμα αλλά θα πάρω το Pipo M2 μάλλον) αλλά και σε PC (Windows 7 κατά προτίμηση, αν είναι αδύνατον λόγω drivers, βολεύομαι και με Ubuntu). Ατού μεγάλο αν είναι και HD.

 

Merci.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 27,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια ψάχνω να βρώ 2η συσκευή απο ασύρματο τηλέφωνο panasonic kx-tg6521gr (μόνο την συσκευή χωρίς την βάση)

αν ξέρει κανείς τίποτα γιατί δεν βρίσκω σκέτο ακουστικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιζουν και απο διαφορετικες σειρες, τουλαχιστον εμενα μου δουλεψαν οσα διαφορετικα ακουστικα panasonic δοκιμασα πανω σε μια βαση και αντιστροφως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ψαχνω φακο led waterproof/shockproof αλλα να ειναι και καπως μεγαλος με οσο το δυνατον περισσοτερο φως(και οσο το δυνατον καλυτερη τιμη).Καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ψάχνεις κάτι αρκετά φορητό τσέκαρε στο ebay τους Ultrafire. Γύρω στο 20εύρω θα σου έρθει (μαζί με μπαταρίες και φορτιστή) αλλά πρόσεχε να αγοράσεις απο πωλητές με καλό feedback και να είσαι σίγουρος ότι γράφει πάνω ο φακός Ultrafire γιατί υπάρχουν πολλές απομιμήσεις στο είδος.

Ο C8 είναι πολύ καλός.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ασύρματο σετ mouse-keyboard όπου τα πλήκτρα του keyboard να είναι κοντά στην αίσθηση ενός laptop και το mouse να έχει και τα 2 πλήκτρα για back/forward. Έψαξα αρκετά αλλά δε βρήκα κάτι που να με ικανοποιεί. Ξέχασα: μέχρι 35-40 ευρώ max.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με pampers γνωρίζει κάποιος είτε κάποιο ελληνικό site με καλές τιμές ή από Ευρώπη;

 

Ψάχτηκα λίγο με amazon uk αλλά αν γνωρίζετε και τίποτα περισσότερο, ευπρόσδεκτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με pampers γνωρίζει κάποιος είτε κάποιο ελληνικό site με καλές τιμές ή από Ευρώπη;

 

Ψάχτηκα λίγο με amazon uk αλλά αν γνωρίζετε και τίποτα περισσότερο, ευπρόσδεκτο...

Πάρε από όπου θέλεις χρησιμοποιόντας τα κουπόνια από εδώ www.epithimies.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Ψάχνω έναν δίσκο NAS δικτυακό για να ρίξω μέσα ταινίες και να τις παίζω από την TV. Μου κάνει και σκέτο κουτί. Προς το παρόν έχω βρει ως καλύτερο VfM το εξής:

 

http://www.pixmania.gr/gr/gr/09903646/art/iomega/%CE%9A%CE%BF%CF%85%CF%84%CE%B9-%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CF%84%CF%85%CE%BF%CF%85--nas-home-media-network-hard-drive---cloud-edition---1-t%CE%92.html

 

Επίσης ψάχνω και ένα ποντίκι Bluetooth ή USB για σύνδεση στη Samsung TV μου που να έχει καλή λήψη και να δουλεύει σε όλες σχεδόν τις επιφάνειες.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Ψάχνω έναν δίσκο NAS δικτυακό για να ρίξω μέσα ταινίες και να τις παίζω από την TV. Μου κάνει και σκέτο κουτί. Προς το παρόν έχω βρει ως καλύτερο VfM το εξής:

 

http://www.pixmania....ion---1-tΒ.html

 

Επίσης ψάχνω και ένα ποντίκι Bluetooth ή USB για σύνδεση στη Samsung TV μου που να έχει καλή λήψη και να δουλεύει σε όλες σχεδόν τις επιφάνειες.

 

Ευχαριστώ.

Αν έχεις δίσκο η μπορείς να βρεις ενα φτηνό αυτό ειναι πολύ καλή επιλογή.

http://www.amazon.co.uk/D-Link-ShareCenter-Network-Storage-Enclosure/dp/B004AIWOXY/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1352800704&sr=8-1

 

Σχετικά με pampers γνωρίζει κάποιος είτε κάποιο ελληνικό site με καλές τιμές ή από Ευρώπη;

 

Ψάχτηκα λίγο με amazon uk αλλά αν γνωρίζετε και τίποτα περισσότερο, ευπρόσδεκτο...

Πάρε του Lidl είναι καλή τιμή και δεν νομίζω να βρεις πολύ πιο φτηνα με μεταφορικά από ιντερνετ , κατά την γνώμη μου καλύτερες από pampers κτλ. βαρέθηκα να καθαρίζω την μικρή όσο είχε pampers..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...