Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενα σχολιο μονο να κανω, οι τιμες ειναι σε λιρες οχι σε ευρω, και τα μεταφορικα ειναι 25 λιρες , δηλαδη 30+ ευρω

Τα μεταφορικα ειναι δωρεαν πανω απο 25 λιρες. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 27,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ενα σχολιο μονο να κανω, οι τιμες ειναι σε λιρες οχι σε ευρω

Ναι, σωστά, λόγω συνήθειας έγραψα ευρώ αντί για λίρες

 

Τα μεταφορικα ειναι δωρεαν πανω απο 25 λιρες. ;)

Ευχαριστώ.

 

Τελικά όμως ποιον από τους 4 αυτούς εξωτερικούς σκληρούς να πάρω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ένα wii να το κάνω δώρο στο μικρό τώρα στις γιορτές.

 

Έχει κανείς υπόψη αν παίζει καμιά προσφορά αυτή την εποχή; (δεν αναφέρομαι στο U αλλά στο παλιό).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω για ένα wii να το κάνω δώρο στο μικρό τώρα στις γιορτές.

 

Έχει κανείς υπόψη αν παίζει καμιά προσφορά αυτή την εποχή; (δεν αναφέρομαι στο U αλλά στο παλιό).

 

σημερα ειδα στην τηλεοραση προσφορα wii με τιμονι και κατι αλλο 99 ευρω. λεπτομερειες δεν θυμαμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα ειδα στην τηλεοραση προσφορα wii με τιμονι και κατι αλλο 99 ευρω. λεπτομερειες δεν θυμαμαι.

 

Στα ΜΜarkt ''τρέχει'' η συκεκριμένη προσφορα.

http://www.mediamarkt.gr/mcs/product/NINTENDO-Wii-Black---Mario-Kart---Wii-Wheel,99452,397589,504661.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ψάχνω ένα γρήγορο usb flash drive κάτω από 30€ για δωράκι. Έχω βρεί αυτό, φαίνεται πολύ γρήγορο και έχει καλές κριτικές απλά με απασχολεί λίγο το κατάστημα. Έχει ψωνίσει κανείς απο αυτό το κατάστημα? Καμία άλλη πρόταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ψάχνω ένα γρήγορο usb flash drive κάτω από 30€ για δωράκι. Έχω βρεί αυτό, φαίνεται πολύ γρήγορο και έχει καλές κριτικές απλά με απασχολεί λίγο το κατάστημα. Έχει ψωνίσει κανείς απο αυτό το κατάστημα? Καμία άλλη πρόταση?

http://www.insomnia.gr/topic/468526-transend-usb-30-stick-16-gb-11-%CE%B5%CF%85%CF%81%CF%89/

διαβασε λιγο αυτο εδω το τοπικ θα σε βοηθησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, θέλω να αγοράσω ενα ρολόι απο ebay, παλιότερα θυμάμαι μου είχανε στείλει ενα email με ένα κωδικό για έκπτωστη 15% αν θυμάμαι καλά. Σε email που έστειλα στο ebay μου απαντήσαν ότι το Marketing eBay στέλνει συνήθως κουπόνια, και αποφασίζει πότε και σε ποιό μέλος. Έχει κανείς κάποιο κουπόνι ή ξέρει αν μπορώ να βρώ απο κάπου αλλού?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...