Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στεραιωνεται καλα στο αυτοκινητο ή πεφτει συνεχεια ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην κάνετε το λαθος και παραγγειλετε απο Banggood την Eken H9,στελνουν κλωνο η φθηνοτερο παλιο μοντελο την Η9se!

Την επεστρεψα και παραγγειλα απο AliExpress με 40 $ απο ATPowers η Caneda που ειναι σιγουρα αυθεντικες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω μια τσάντα πλάτης (backpack), κάποια της SwissGear / Wenger, που να παίρνει και φορητό, αλλα να περιλαμβάνει και ευρύχωρο χωριστό διαμέρισμα που να χωράει αλλαξιά ρούχων (και στη καλυτερη περίπτωση παππούτσια).

 

Παλιότερα, σε αυτό το φόρουμ ή στο thelab, είχε βρεθεί ένα κατάστημα (Κίνα) σε ebay κι άλλο ένα σε aliexpress που πουλούσε αυθεντι΄κα σε πολύ καλές τιμές.

 

Αν έχετε υπόψη σας κάποια πρόταση, ρίχτε τη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, ψάχνω κλειστού τύπου ups επαναφορτιζόμενες μπαταρίες 12V αλλά 12ha

 

τις έβρισκα και κάτω από 15 ευρώ και τώρα σκρουτζ από 19++

 

και τις θέλω τρεις τρεις για ηλεκτρικό ποδηλατο

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα! Ψαχνω για λαπτοπ 300-350 ευρω για απλες δουλειες (οχι gaming) κυριως internet,ταινιες,μουσικη,excel,word. Το ξερω οτι υπαρχουν αρκετες προτασεις εκει εξω στα χρηματα αυτα απλα θα ηθελα μια προταση η οποια να αντεχει 3-4 χρονια τουλαχιστον χωρις σοβαρα κολληματα και οι γνωσεις μου σε θεματα επεξεργαστων δεν ειναι και οι καλυτερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα! Ψαχνω για λαπτοπ 300-350 ευρω για απλες δουλειες (οχι gaming) κυριως internet,ταινιες,μουσικη,excel,word. Το ξερω οτι υπαρχουν αρκετες προτασεις εκει εξω στα χρηματα αυτα απλα θα ηθελα μια προταση η οποια να αντεχει 3-4 χρονια τουλαχιστον χωρις σοβαρα κολληματα και οι γνωσεις μου σε θεματα επεξεργαστων δεν ειναι και οι καλυτερες.

 

http://www.insomnia.gr/topic/522438-%CE%B2%CE%BF%CE%B7%CE%B8%CE%B5%CE%B9%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%B1-%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B7%CF%84%CE%BF%CF%85-%CF%85%CF%80%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B7/

 

καλυτερα ρωτα εδω..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! 

Ψάχνω ένα μπλέντερ για να φτιάχνω smoothies. Θα χρησιμοποιείται και για τις συνηθισμένες δουλειές της κουζίνας αλλά αυτό που με ενδιαφέρει περισσότερο είναι να φτιάχνει καλά smoothies. Το διευκρινίζω γιατί λένε πως τα φτηνιάρικα δεν κάνουν καλή δουλειά, ζορίζονται με μεγάλα κομμάτια, δεν υποστηρίζουν θρυμματισμό πάγου κ.ο.κ. Δεν χρειάζομαι κάτι υπερβολικό, μια συσκευή με καλή ποιότητα υλικών και κατασκευής  για να φτιάχνω εύκολα και γρήγορα τα λαχταριστά μου ροφήματα. Καμιά πρόταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mouse με μαλακά πλήκτρα για χρήση autocad (αρκετά κλικ);

Εχω ενα roccat savu αλλά νιώθω τον δείκτη του δεξιού χεριού γενικά να εχει αρχίσει να πονάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mouse με μαλακά πλήκτρα για χρήση autocad (αρκετά κλικ);

Εχω ενα roccat savu αλλά νιώθω τον δείκτη του δεξιού χεριού γενικά να εχει αρχίσει να πονάει.

Logitech Marathon Mouse M705....
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα! 

Ψάχνω ένα μπλέντερ για να φτιάχνω smoothies. Θα χρησιμοποιείται και για τις συνηθισμένες δουλειές της κουζίνας αλλά αυτό που με ενδιαφέρει περισσότερο είναι να φτιάχνει καλά smoothies. Το διευκρινίζω γιατί λένε πως τα φτηνιάρικα δεν κάνουν καλή δουλειά, ζορίζονται με μεγάλα κομμάτια, δεν υποστηρίζουν θρυμματισμό πάγου κ.ο.κ. Δεν χρειάζομαι κάτι υπερβολικό, μια συσκευή με καλή ποιότητα υλικών και κατασκευής  για να φτιάχνω εύκολα και γρήγορα τα λαχταριστά μου ροφήματα. Καμιά πρόταση;

http://www.kenwoodworld.com/el-gr/all-products/blenders-mixers-and-meat-grinders/smoothie-makers/sb327-smoothie-maker-0wsb327002#
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τρέχει καμιά καλή προσφορά για MicroSD γιατί αυτή που έχω στο Note3 μου τα'παιξε; Σίγουρα από 32GB και πάνω, αλλά από αξιόπιστη μάρκα, δεν είμαστε για δοκιμές..

 

Α, και αν υπάρχει απο Ευρώπη (κανά MyMemory ίσως) καλύτερα, δεν μπορώ να περιμένω ένα και ενάμιση μήνα σε αυτήν την φάση..

 

ΥΓ. Ψιλοofftopic, υπάρχει κάποιος τρόπος να τσεκάρω την MicroSD (μέσω αντάπτορα στο PC ίσως) για να έχω εύκολα μια λίστα με τα corrupted αρχεία; Δοκίμασα με copy στον σκληρό και να σημειώσω σε όσα μου βγάζει "Can't read from the source file or disk" αλλά είναι πολλά και θα φάω 2 μέρες αν τα σημειώνω έτσι ένα-ένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τρέχει καμιά καλή προσφορά για MicroSD γιατί αυτή που έχω στο Note3 μου τα'παιξε; Σίγουρα από 32GB και πάνω, αλλά από αξιόπιστη μάρκα, δεν είμαστε για δοκιμές..

 

Α, και αν υπάρχει απο Ευρώπη (κανά MyMemory ίσως) καλύτερα, δεν μπορώ να περιμένω ένα και ενάμιση μήνα σε αυτήν την φάση..

 

ΥΓ. Ψιλοofftopic, υπάρχει κάποιος τρόπος να τσεκάρω την MicroSD (μέσω αντάπτορα στο PC ίσως) για να έχω εύκολα μια λίστα με τα corrupted αρχεία; Δοκίμασα με copy στον σκληρό και να σημειώσω σε όσα μου βγάζει "Can't read from the source file or disk" αλλά είναι πολλά και θα φάω 2 μέρες αν τα σημειώνω έτσι ένα-ένα...

evo plus  από mymory

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...