Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες ψαχνω ενα bluetooth kit για το αυτοκινητο.. ενα καλο να ακουγεται γιατι εχω ενα μοτορολα και ειναι σκετη απελπισια. ξερει κανες κανενα καλο - δοκιμασμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 27,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αναλογα, για οικονομικα και φορητα θα ελεγα Jabra.

Για κατι καλυτερο θα ελεγα σε Parrot αλλα τα καλα της ανεβαινουν πανω απο 120ε στα σιγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ipad 3 32gb wifi στα 460 max (είχε το πλαίσιο με newsletter 467ε μια τέτοια προσφορά αλλα δεν είχα κωδικό να το τσιμπήσω αλλιώς..) 

ipad 4 16gb wifi 470-480 επίσης υπήρξε τέτοια προσφορά.

βέβαια θα έχουμε και προσφορές σε λίγες μέρες λόγω και καλά εκπτώσεων οπότε κάτι καλό θα παίξει λογικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω

http://www.vistaprint.biz/vp/ns/default.aspx?xnav=NavBar&GNF=0&GP=1%2f11%2f2013+3%3a16%3a46+PM&GPS=2703098449&GNF=0

εχω παραγγειλει και εχω μεινει πολυ ικανοποιημενος.

Απλως ψαξε ολα τα κρετη γιατι οι προσφορες διαφερουν(στελνουν ομως ελλαδα).

Πχ ειχα παραγγειλει περισυ τετοια εποχη 200 καρτες δωρεαν (πληρωσα μονο κοστος αποστολης) απο αυστραλια αλλα μου ηλθαν απο ολλανδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αφυγραντηρα που ειχα ψαξει αλλα τελικα δεν πηρα γιατι ηθελα να  μαθω περισσοτερα, ειχα προσεξει οτι η delonghi εχει ενα μοντελο ακριβουτσικο -DNC 65- το οποιο δουλευει χωρις ψυκτικο υγρο (δεν θυμαμαι και χωρις μοτερ...γιατι οι συνηθεις κανουν και θορυβο). Οποιος ξερει ή εχει δοκιμασει, ας μας διαφωτισει. Περιμενω να τον ριξει το amazon ~στα 150-160, Ελλαδα απο 203 +. Τον θελω για το σπιτι.

Σε επαγγελματικο χωρο εχουμε εναν Olimpia Splendid και ειναι γερο εργαλειο, εχει αντεξει πολλους πελατες κ πολλες ωρες λειτουργιας, αλλα ειναι σε μεγαλυτερη κατηγορια τιμης, περιπου 350-400 ευρω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αφυγραντηρα που ειχα ψαξει αλλα τελικα δεν πηρα γιατι ηθελα να  μαθω περισσοτερα, ειχα προσεξει οτι η delonghi εχει ενα μοντελο ακριβουτσικο -DNC 65- το οποιο δουλευει χωρις ψυκτικο υγρο (δεν θυμαμαι και χωρις μοτερ...γιατι οι συνηθεις κανουν και θορυβο). Οποιος ξερει ή εχει δοκιμασει, ας μας διαφωτισει. Περιμενω να τον ριξει το amazon ~στα 150-160, Ελλαδα απο 203 +. Τον θελω για το σπιτι.

Σε επαγγελματικο χωρο εχουμε εναν Olimpia Splendid και ειναι γερο εργαλειο, εχει αντεξει πολλους πελατες κ πολλες ωρες λειτουργιας, αλλα ειναι σε μεγαλυτερη κατηγορια τιμης, περιπου 350-400 ευρω.

Αρχικά πήρα ένα μοντέλο της Philco.

https://www.skroutz.gr/s/4587/Philco-PDH-520HB.html

Την επόμενη μέρα το γύρισα πίσω λόγο θορύβου. Μετά το έψαξα λίγο περισσότερο έχοντας σαν βασικά μου κριτήρια αγοράς, τον θόρυβο και την κατανάλωση ρεύματος. Κατέληξα στο Olimpia Splendid SeccoTech το οποίο το αγόρασα από Κοτσόβολο 237 ευρώ μέσω ίντερνετ. Έχει μέγιστο θόρυβο 36DB, μέση κατανάλωση 190Watt (232W max), 14L/24ΩΡΟ.

https://www.skroutz.gr/s/56170/Olimpia-Splendid-SeccoTech.html

To DNC 65 που αναφέρεις μου φαίνεται πολύ καλή επιλογή αλλά με προβληματίζει λίγο η κατανάλωσή του...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γνωρίζει κάποιος ψάχνω να βρω προγραμματιστή (flasher control unit) για τα χριστουγεννιάτικα led (αυτόν που επιλέγεις 8 διαφορετικούς τρόπους λειτουργίας). Δυστυχώς τα έπαιξαν 3 και ψάχνω να τους αλλάξω για να μη πάνε χαμένα τα leds.

 

Έχω ψάξει στο internet (ebay, Κίνα, κτλ) χωρίς επιτυχία. Ελπίζω σε κάποιον συμφορίτη που του έχει συμβεί κάτι παρόμοιο και βρήκε λύση.

Φώτο με τα χαρακτηριστικά παρακάτω:

post-185889-0-03990800-1358096224_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο ακυρο για την κατηγορια hardware/προσφορες αλλα μηπως σας ενδιαφερει να καναμε ενα θεμα με προσφορες ρουχων/παπουτσιων;

(αρχιζουν και οι εκπτωσεις αυριο 15/1)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...