Προς το περιεχόμενο

Ψάχνω για...


manosfp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα, έχει ο γαμπρός μου γενέθλια και η αδερφή μου είδε αυτό

https://www.shopitnow.gr/ρολογια/αδιαβροχο_smartwatch

βασικά το έχουν δει μαζί και το θέλει.

 

Είναι κάτι αξιόλογο ? μπορούμε ν προτείνουμε κάτι παρόμοιο ?

αν και φοβάμαι ότι απλά το θέλει και και κιτρινόμαυρο :-)

https://www.aliexpress.com/item/Ourtime-X01S-Smart-watch-Dual-Core-Android-5-1-1-54-inch-3G-Smartwatch-Phone-MTK6572/32781916171.html?aff_platform=aaf&cpt=1503591249375&sk=VnYZvQVf&aff_trace_key=6c15414302a04ff79a321ab618869a2b-1503591249375-07637-VnYZvQVf
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 28k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα, ψάχνω για παιδικό κάθισμα αυτοκινήτου group 2,3 (15-36kg)

Τιμή μέχρι 200 ευρώ.

Ποιο θεωρείτε καλύτερο (ασφαλέστερο) στα χρήματα αυτά; Έχω δει το Cybex Solution M-fix.

Επειδή πρέπει να είναι σε δύο αυτοκίνητα και δεν υπάρχει δυνατότητα μεταφοράς πρέπει να αγοραστούν δύο...

Επεξ/σία από pntzamilis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, ψάχνω για παιδικό κάθισμα αυτοκινήτου group 2,3 (15-36kg)

Τιμή μέχρι 200 ευρώ.

Ποιο θεωρείτε καλύτερο (ασφαλέστερο) στα χρήματα αυτά; Έχω δει το Cybex Solution M-fix.

Επειδή πρέπει να είναι σε δύο αυτοκίνητα και δεν υπάρχει δυνατότητα μεταφοράς πρέπει να αγοραστούν δύο...

Αν δεν έγραψες για το Cybex, αυτό θα σου πρότεινα, μίας και το έχω πάνω από χρόνο και είμαι ευχαριστημένος (και ο μικρός επίσης).

Χωρίς βέβαια να έχω δοκιμάσει κάποιο άλλο. Απλά διαβάζοντας και κάνοντας επίσκεψη σε καταστήματα.

Πάντως να ξέρεις πως η αλλαγή-τοποθετηση είναι πολύ γρήγορη, μιας και το αλλάζω συχνά ανάμεσα στα 2 αυτοκίνητα μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ αλλά μάλλον θα πάμε από Ελλάδα για λόγους ταχύτητας

Mε τέτοια χαρακτηριστικά στην Ελλάδα σε λογική τιμή χλωμό το κόβω αλλά προσπάθησε, πάντως αυτό το κιτρινόμαυρο που ρώτησες σαν χαρακτηριστικά είναι τελείως της πλάκας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, ψάχνω για παιδικό κάθισμα αυτοκινήτου group 2,3 (15-36kg)

Τιμή μέχρι 200 ευρώ.

Ποιο θεωρείτε καλύτερο (ασφαλέστερο) στα χρήματα αυτά; Έχω δει το Cybex Solution M-fix.

Επειδή πρέπει να είναι σε δύο αυτοκίνητα και δεν υπάρχει δυνατότητα μεταφοράς πρέπει να αγοραστούν δύο...

Εκτός του Cybex που αναφέρεις τα παρακάτω έχουν καλή βαθμολογία σε crash test τόσο μετωπική όσο και πλάγια σύγκρουση:

JOIE Trillo LX (Isofix)

JOIE Duallo (Isofix)

BRITAX RÖMER Kidfix II XP Sict

 

Το britax είναι πιο ακριβό από τα υπόλοιπα. Προσπάθησε να βρεις κατάστημα να τα δοκιμάσεις. Για το britax αναφέρει στο manual ότι σε κάποια αυτοκίνητα δεν μπορεί να σηκωθεί αρκετά το προσκέφαλο. Δεν μπορεί να στηρίξει σωστά παιδί πάνω από 1,35 αν θυμάμαι σωστά. Κι έχω skoda octavia που δεν το λες μικρό αμάξι.

Όπως καταλαβαίνεις ψάχνω το ίδιο ακριβώς κάθισμα για την μεγάλη μου κόρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά, θέλω να βάλω ένα aircontition για θέρμανση σε ένα σπίτι στην Χαλκιδική 60τμ με 2 υπνοδωμάτια και καλή μόνωση. Να βάλω 18αρι ή 24αρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά, θέλω να βάλω ένα aircontition για θέρμανση σε ένα σπίτι στην Χαλκιδική 60τμ με 2 υπνοδωμάτια και καλή μόνωση. Να βάλω 18αρι ή 24αρι?

1 μονάδα για 3 ξεχωριστούς χώρους σημαίνει ότι ο ένας θα είναι φούρνος (ή ψυγείο το καλοκαίρι) κ οι άλλοι 2 χλιαροι. 3 9αρια θα μπορείς να τα διαχειριστείς καλύτερα κ σα θερμοκρασία κ σαν κόστος χρήσης. Το κόστος αγοράς σε σχέση με ένα 24αρι δεν είναι πολύ ψηλότερο. Στο μπλαμπλα υπάρχει κ σχετικό νήμα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ανταλλακτικό led για προβολέα 20W, σε πιο φυσικό κατάστημα να ρωτήσω? (μένω Μεταμόρφωση), γιατί με ηλεκτρονική αγορά έχουν πολλά μεταφορικά που κοίταξα και δεν με συμφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ανταλλακτικό led για προβολέα 20W, σε πιο φυσικό κατάστημα να ρωτήσω? (μένω Μεταμόρφωση), γιατί με ηλεκτρονική αγορά έχουν πολλά μεταφορικά που κοίταξα και δεν με συμφέρει.

Καυκάς, http://corporate.kafkas.gr/s/katastimata-341.htm?lang=el

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω φθηνό 120αρι ssd για σταθερό AMD 4400+...τον χρησιμοποιεί ο πατέρας μου για απλό serfing..

https://www.gearbest.com/hdd-ssd/pp_388586.html?wid=3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...