Προς το περιεχόμενο

Σε 3D το ποδοσφαιρικό ντέρμπι των αιωνίων από τη Nova


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε τι ζημιά μας έχει κάνει αυτή η νόβα. Έπαθε αμοκ ο άντρας μου με τον άλλο αγώνα που είχαν δείξει και δεν είχε 3d tv. Τώρα που θα κάνει και παραγωγή το ντέρμπι δε τη γλυτώνουμε την "δαπάνη" lololol Πάντως καλά το πάει νόβα. Άμα αρχίσει να βάζει και ταινιούλες και συνεχίσει και τις παραγωγές 3d

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πάντως καλά το πάει νόβα. Άμα αρχίσει να βάζει και ταινιούλες και συνεχίσει και τις παραγωγές 3d

 

καλά θα τα πάει όταν μειώσει σημαντικά τις τιμές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πονάνε που πονάνε τα μάτια μας με την Super League...

 

Το ΟΤΕ TV είναι το καλύτερο value for money αυτη τη στιγμη γιατί δίνει:

 


  •  
  • Campionato
  • Primera Division
  • Bundesliga
  • Κύππελλο Ελλάδος
  • Formula 1

 

με 20E/Μήνα

Για formula1 δεν ξέρουμε ακόμα. ΤΟ συμβόλαιο έχει τελειώσει και ακόμα δεν υπάρχει υπογραφή από κανέναν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φανταστικη ειδηση!!! Επιτελους 3d στην Ελλαδα... Τελος πια η βλαχεια του 2d....

.

.

.

.

.

.

.

.

.

εεεεεε τωρα που τα ξανασκεφτομαι μου λειπουν 3000€ για τον εξοπλισμο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλα αυτά, αλλά θα προτιμούσα (όπως πιστεύω και οι περισσότεροι):

1) Να ρίξουν άμεσα και δραστικά τις τιμές των συνδρομών τους, που είναι από "άλλο πλανήτη"!!... 62 ευρώ το Full pack και 52 το Sports+Value. Πραγματικά αυτοί οι άνθρωποι δεν ξέρουν που βρίσκονται αν δεν κάνουν κάτι για αυτό, εδώ τους κράζαμε εκτός κρίσης, πόσο μάλλον τώρα!! Και τι προσφέρουν; Από όλα τα Novasports ποια δείχνουν συνεχές πρόγραμμα; Μόνο τα 1 και 2. Κάποιες φορές άντε και στο 3. Σπάνια τα 4 και 7. Το 6 δείχνει σχεδόν πάντα μόνο στοίχημα και το 5 (Highlights) δείχνει πάντα μόνο στιγμιότυπα (δεν είναι κακό αυτό, αλλά... δεν είναι και τρομερή καινοτομία!). Όσο για τα Novacinema, τι να πει κανείς. Καινούριες ταινίες 1 με 2 φορές την εβδομάδα στην καλύτερη. Τις υπόλοιπες μέρες επαναλήψεις και αυτό για εβδομάδες!! Αυτό το Centurion για παράδειγμα, είναι πολύ ωραία ταινιούλα δεν λέω, αλλά πρέπει να το είχαν βάλει ίσα με 50 φορές!! :P :lol:

2) Καλύτερα να κάνουν πρώτα όλα τα κανάλια και HD, όπως το Sky εκπέμπει όλα και SD και HD, και μετά να δουν για 3D. Και σχετικά με το Sky UK, δείτε εδώ να πάθετε πλάκα τι προσφέρουν και τις τιμές τους: http://www.sky.com/shop/tv/

Και μετά ελάτε να μου λέτε για την Nova πάλι.... :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά όλα αυτά' date=' αλλά θα προτιμούσα (όπως πιστεύω και οι περισσότεροι):

1) Να ρίξουν άμεσα και δραστικά τις τιμές των συνδρομών τους, που είναι από "άλλο πλανήτη"!!... 62 ευρώ το Full pack και 52 το Sports+Value. Πραγματικά αυτοί οι άνθρωποι δεν ξέρουν που βρίσκονται αν δεν κάνουν κάτι για αυτό, εδώ τους κράζαμε εκτός κρίσης, πόσο μάλλον τώρα!! Και τι προσφέρουν; Από όλα τα Novasports ποια δείχνουν συνεχές πρόγραμμα; Μόνο τα 1 και 2. Κάποιες φορές άντε και στο 3. Σπάνια τα 4 και 7. Το 6 δείχνει σχεδόν πάντα μόνο στοίχημα και το 5 (Highlights) δείχνει πάντα μόνο στιγμιότυπα (δεν είναι κακό αυτό, αλλά... δεν είναι και τρομερή καινοτομία!). Όσο για τα Novacinema, τι να πει κανείς. Καινούριες ταινίες 1 με 2 φορές την εβδομάδα στην καλύτερη. Τις υπόλοιπες μέρες επαναλήψεις και αυτό για εβδομάδες!! Αυτό το Centurion για παράδειγμα, είναι πολύ ωραία ταινιούλα δεν λέω, αλλά πρέπει να το είχαν βάλει ίσα με 50 φορές!! :P :lol:

2) Καλύτερα να κάνουν πρώτα όλα τα κανάλια και HD, όπως το Sky εκπέμπει όλα και SD και HD, και μετά να δουν για 3D. Και σχετικά με το Sky UK, δείτε εδώ να πάθετε πλάκα τι προσφέρουν και τις τιμές τους: http://www.sky.com/shop/tv/

Και μετά ελάτε να μου λέτε για την Nova πάλι.... :mellow:[/quote']

 

Το sky είναι δεκαετίες μπροστά απο τη nova.Με λιγότερα χρήματα πέρνεις 100 φορές καλύτερο περιεχόμενο και όσα κανάλια θέλεις.+ότι το HD στο sky είναι απίστευτο και το έχει σε όλα του τα κανάλια.Το 3d τους μάρανε εκεί στη nova.Και πολύ καλά λες ότι είναι πανάκριβη και ειδικά στις μέρες μας.Θα χάνει πολλούς συνδρομητές καθημερινά.

 

Αποστολή από το Huawei X5 Pro με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι απο περιέργεια θα ήθελα να ξέρω πόσοι πληρούν αυτές τις προυποθέσεις στην Ελλάδα.

Ποιός ξέρει, μπορεί μετά απο μερικά χρόνια να πας στην καφετέρια να δεις τον αγώνα και μαζί με τον καφέ να σου φέρουν και τα 3D γυαλιά για να βλέπεις καλύτερα το offside.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σίγουρα είναι αισιόδοξο που επενδύει έστω και σε αυτούς τους καιρούς. Η 3d παραγωγή είναι πανάκριβη από όσο γνωρίζω.

εξαρτάται τι τεχνολογία θα χρησιμοποιήσουν

η λογική από οικονομικής άποψης και απόδοσης θα έλεγε να χρησιμοποιήσουν τις προδιαγραφές που είχαν και στο champion's league ή σε ξένα πρωταθλήματα με κάποιες περικοπές

έχει δει κανείς το champion's league (οι τελικοί νομίζω ήταν μόνο) σε 3D?

εγώ δεν έχω δει αλλά θεωρητικά θα πρέπε να είναι σχετικά λίγα τα στιγμιότυπα που δίνουν καλή στερεοσκοπική αίσθηση, πχ στιγμιότυπα που η κάμερα είναι πραγματικά σχετικά κοντά και δεν έχει κάνει zoom από μακριά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...