Προς το περιεχόμενο

Samsung i3 2310M GT520MX Blue-ray 480 ευρώ


Semper_Paratus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επεξεργαστής i3-2310M (2.1 Ghz)

μνήμη 3 GB

σκληρός δίσκος 320 GB

κάρτα γραφικών NVidiaGeForce GT 520MX 1GB GDDR3

ΒLU-RAY

οθόνη 15,6'' LED

2 έτη εγγύηση κατασκευαστή

 

Από Κωτσόβολο. Καλή προσφορά πιστεύω.

 

http://www.kotsovolos.gr/site/product.jsp?catid=10100657

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιπτωσάρα δεν το λες γενικά αυτά τα χαρακτηριστικά εκεί παίζουν δες κ αυτό Εδώ και αυτό Εδώ. Έχει καλούτσικη καρτούλα αλλά πάντα εξαρτάται από τις ανάγκες σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλήθεια χρησιμοποιείται από κανέναν το BR?? δεν νομίζω να πέτυχε σαν τεχνολογία.. Για πολύ μερακλήδες και μονο για ταινίες HD, άρα δεν ειναι καλύτερα να το πάρεις σε φέτα (σκέτη συσκευή) για συνδεση με hdmi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα δεν... εχουν παιξει πολυ καλύτερες περιπτώσεις σε αντιστοιχη τιμή (βλέπε dell i5, 6gb ram, geforce, bluray από multirama στα 499)

Πέρα από το αν αξίζει το συγκεκριμένο laptop, που προσωπικά πιστεύω ότι αξίζει για κάποιον που ψάχνει οικονομικό και αξιοπρεπές laptop, δεν θα χρησιμοποιούσα ως μέτρο σύγκρισης μια προσφορά που αφορούσε πραγματικά ελάχιστους. Αν έχει κανείς αυτή ως μέτρο σύγκρισης δεν θα πάρει ποτέ laptop.

 

Πέρα από το bluray που είναι όντως για "μερακλήδες", είναι και τα 2 χρόνια εγγύηση που προσφέρει η samsung. Δύσκολα βρίσκεις σε αυτή την κατηγορία τιμής 2ετή εγγύηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από το αν αξίζει το συγκεκριμένο laptop, που προσωπικά πιστεύω ότι αξίζει για κάποιον που ψάχνει οικονομικό και αξιοπρεπές laptop, δεν θα χρησιμοποιούσα ως μέτρο σύγκρισης μια προσφορά που αφορούσε πραγματικά ελάχιστους. Αν έχει κανείς αυτή ως μέτρο σύγκρισης δεν θα πάρει ποτέ laptop.

 

Πέρα από το bluray που είναι όντως για "μερακλήδες", είναι και τα 2 χρόνια εγγύηση που προσφέρει η samsung. Δύσκολα βρίσκεις σε αυτή την κατηγορία τιμής 2ετή εγγύηση.

 

αν δε το βιάζεται θα ξαναβγεί σε τετοια τιμή. Και οταν μιλαμε για προσφορες σημαινει περιορισμένα κομματια/χρονικο διαστημα. Εγω κατηγορώ ξεκαθαρα τα μουλτιράμα αλλα για το συγκεκριμένο οφείλω να παραδεχτω οτι μεχρι και 4-5 μέρες μετα ειχε κομμάτια (διαβασε τα μυνηματα στο αντιστοιχο νημα αν θες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδια σειρα αλλα διαφορετικα χαρακτηριστικα (i5, dvd, 4ram, 500gb) εχει στα 555 το Mediamarket, αλλα αυτο που θελω να πω σε σχεση για αυτο το μοντελο ειναι οτι μου αρεσε πολυ το design του και η ποιοτητα κατασκευης του... Με εξαιρεση τα Λενοβο, ολα τα λαπτοπ σε αυτην την κατηγορια μοιαζουν "Ψευτικα"

 

Για 480 δεν ειναι καθολου κακη λυση, και με δυο χρονακια εγγυηση και μπλουρεη μοιαζει πολη καλη επιλογη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ζητήστε να σας δώσουν και τον εκτυπωτή δώρο...

δεν ξέρω αν ισχύει ακόμα εγώ πήρα το επόμενο μοντέλο του με i5 ,500 GB σκληρό

και bluray-player και έχουν δώρο με όλα τα μοντέλα Samsung δώρο εκτυπωτή samsung με LEIZER ζητήστε το...Εγώ έκανα αγορά περίπου 20-02-2012 Κωτσοβολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Με 500€ αγοράζεις i5 της Dell...

ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ...Ασε που έχουν από τα χειρότερα after sales...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...