Προς το περιεχόμενο

Πιο ανταγωνιστική η Apple, με μείωση $100 στο iPad 2


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κλασικά... ο ελληνάρας ο κλέφτης κοιτάει να βγάλει και από την μίγκα ξίγκι να πούμε...

ipad 2 price us 399$ = greece 420~430 euro

psvita us 250$ = greece 250 euro και πάει λέγοντας...

για αυτό υπάρχουν φίλοι και συγγενής εκτος ελλάδας και αν δεν υπάρχει και αυτό ας είναι καλά το ebay!

ρε ουστ κλεφτες!

fly.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κλασικα στην ελλαδα θα κανει 520-540 ευρω....

οσο ειχε και το ipad2 οταν πρωτοκυκλοφορησε...

εγω προσωπικα το νεο ipad θα το παρω απο αμερικη απο συγγενη με 370 ευρω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι σα ζεστά ψωμάκια θα πουλήσει...... ότι περιμέναμε και δεν υπάρχει και σοβαρός ανταγωνισμός. ! Ε τωρά το ipad 2 θα πέσει στα 420-410 και τα μεταχειρισμένα στα 300 max . To νέο φαντάζομαι θα ξεκινάει από τα 520. Μονο μου φαίνετε πως τα 16gb είναι λίγα. Οι εφαρμογές άρχίζουν και είναι μεγάλες !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι σα ζεστά ψωμάκια θα πουλήσει...... ότι περιμέναμε και δεν υπάρχει και σοβαρός ανταγωνισμός. ! Ε τωρά το ipad 2 θα πέσει στα 420-410 και τα μεταχειρισμένα στα 300 max . To νέο φαντάζομαι θα ξεκινάει από τα 520. Μονο μου φαίνετε πως τα 16gb είναι λίγα. Οι εφαρμογές άρχίζουν και είναι μεγάλες !

 

Όταν το iPad 2 32gb 3G απο τα 780€ παει με την μειωσει 680€ εσύ Έλα πες μου πως θα πωληθεί που λες μάξιμουμ τα 300€.

Στο λέω δίοτι πχ την δικία μου αγγελία που το έχω στα 500€ εαν δεν πουληθεί απλός το κρατάω και το βάζω στο μπάτο μου απο το να το σκοτωσω και αλλό.αναγκη για λεφτα δεν έχω ούτε περιμένω κανένα βρυκολακα να το αγοράσει και να το πουλήσει ξανα διότι κυκλοφορούν πολλοί εδω μέσα.

Τωρα σε μοντέλα και 16 wifi ναι το συζητάμε να πανε στα 300€

 

Τελείως φιλικά

Καλημέρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν το iPad 2 32gb 3G απο τα 780€ παει με την μειωσει 680€ εσύ Έλα πες μου πως θα πωληθεί που λες μάξιμουμ τα 300€.

Στο λέω δίοτι πχ την δικία μου αγγελία που το έχω στα 500€ εαν δεν πουληθεί απλός το κρατάω και το βάζω στο μπάτο μου απο το να το σκοτωσω και αλλό.αναγκη για λεφτα δεν έχω ούτε περιμένω κανένα βρυκολακα να το αγοράσει και να το πουλήσει ξανα διότι κυκλοφορούν πολλοί εδω μέσα.

Τωρα σε μοντέλα και 16 wifi ναι το συζητάμε να πανε στα 300€

 

Τελείως φιλικά

Καλημέρα

 

 

Ναι, κράτα το για την πάρτι σου...Εμάς τι μας ενδιαφέρει;;;; Όταν όμως δεν υπάρξουν λεφτά και δεν στο παίρνει κανείς, να δούμε πόσο χαμηλά θα πέσεις για να το πουλήσεις...Και εσύ και όλοι οι "κουτοπόνηροι" μεταπωλητές, που νομίζετε ότι θα πιάσετε τους άλλους κότσους!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, κράτα το για την πάρτι σου...Εμάς τι μας ενδιαφέρει;;;; Όταν όμως δεν υπάρξουν λεφτά και δεν στο παίρνει κανείς, να δούμε πόσο χαμηλά θα πέσεις για να το πουλήσεις...Και εσύ και όλοι οι "κουτοπόνηροι" μεταπωλητές, που νομίζετε ότι θα πιάσετε τους άλλους κότσους!!!

 

Εσύ που είσαι μάγκας τραβα σκάσε 780€ και πάρτο καινούργιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, κράτα το για την πάρτι σου...Εμάς τι μας ενδιαφέρει;;;; Όταν όμως δεν υπάρξουν λεφτά και δεν στο παίρνει κανείς, να δούμε πόσο χαμηλά θα πέσεις για να το πουλήσεις...Και εσύ και όλοι οι "κουτοπόνηροι" μεταπωλητές, που νομίζετε ότι θα πιάσετε τους άλλους κότσους!!!

Μη το λες,θα βρει αρκετους να το πουλησει,τοσο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παλικαρια 300 ευρω ειπαν για το ipad 2 16gb only wifi δεν ειπαν οτι θα πουλανε με 300 ευρω σε αγγελια το 64gb 3g μην μπερδευετε τον σκυλο με την γατα (μην πω κατι αλλο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν το iPad 2 32gb 3G απο τα 780€ παει με την μειωσει 680€ εσύ Έλα πες μου πως θα πωληθεί που λες μάξιμουμ τα 300€.

Στο λέω δίοτι πχ την δικία μου αγγελία που το έχω στα 500€ εαν δεν πουληθεί απλός το κρατάω και το βάζω στο μπάτο μου απο το να το σκοτωσω και αλλό.αναγκη για λεφτα δεν έχω ούτε περιμένω κανένα βρυκολακα να το αγοράσει και να το πουλήσει ξανα διότι κυκλοφορούν πολλοί εδω μέσα.

Τωρα σε μοντέλα και 16 wifi ναι το συζητάμε να πανε στα 300€

 

Τελείως φιλικά

Καλημέρα

 

Ε ενοείτε πώς λέμε 300 το 16αρι wifi. Ολα έχουν μια διαβάθμιση τιμής ανάλογη.Αλλη τιμή το 16αρι wifi αλλη το 32ari 3g !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καιρός ήταν και η Apple να κάνει λίγο πίσω στις τιμές της.

 

lol, αυτό έλειπε να άφηνε το ipad2 στην ίδια τιμή με το ipad3...

 

ποιος θα το έπαιρνε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ενοείτε πώς λέμε 300 το 16αρι wifi. Ολα έχουν μια διαβάθμιση τιμής ανάλογη.Αλλη τιμή το 16αρι wifi αλλη το 32ari 3g !

 

Και εγω βλέπω πως η τιμές στα μεταχειρισμενα θα παίξουν Κάπως έτσι.

 

iPad 2 wifi 16g 300€

iPad 2 wifi 32g 350€

iPad 2 wifi 64gb 400€

 

iPad 2 3G 16gb 450€

iPad 2 3G. 32gb 500€

iPad 2 3G. 64gb 550€

 

Τωρα εαν κάποιος θέλει να το σκοτώσει το σκοτώνει δεν παει να πει όμως ότι θα παρασύρουν και τις υπόλοιπες αγγελίες.Μπορει κάποιος να γουστάρει να δώσει το 3g 16gb στα 300€ δικαίωμα του είναι να το πουλήσει οσο θέλει.

Άλλωστε και εγω όταν πριν 2 μήνες έβαλα την αγγελία ζητουσα 600€.τωρα βρίσκομαι στα 500€.το καλοκαίρι σίγουρα εαν δεν θα έχει πουληθεί η τιμη του θα βρίσκετε στα 350€-400€ απλός για την περίπτωση την δικιά μου είπα σε προηγούμενο ποστ ότι κατω απο 500€ δεν θα το δωσο και ας μου μήνει να παίζουν τα παιδιά angry birds και cut the rope:)

Φυσικά και δεν θα μπορούσα να ζητήσω αυτη τη χρονική στιγμή 600€ μιας και με 780€ θα μπορει ο άλλος να πάρει το καινούργιο iPad.

Αλλα όχι και σκοτωμα αλλα ούτε και στην αναγκη θα με πιάσουν για να το στείλω αδιάβαστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλασικά... ο ελληνάρας ο κλέφτης κοιτάει να βγάλει και από την μίγκα ξίγκι να πούμε...

ipad 2 price us 399$ = greece 420~430 euro

psvita us 250$ = greece 250 euro και πάει λέγοντας...

για αυτό υπάρχουν φίλοι και συγγενής εκτος ελλάδας και αν δεν υπάρχει και αυτό ας είναι καλά το ebay!

ρε ουστ κλεφτες!

fly.png

 

Και εσύ είσαι ο μεγαλύτερος Ελληνάρας που φύσικα κορόιδο δεν πιάνεσαι! Τους έχεις καταλάβει όλους και τους ξεμπροστιάζεις στο Internet, ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΞΥΠΝΙΕ!

 

250 US /1,3 = 192.3 €

192.3 + 23% ΦΠΑ = 236,5 €

+ Δασμούς,μεταφορικά,Επίσημη αντιπροσωπεια (μεσάζοντας)

 

Ναι όντως μας ΚΛΕΒΟΥΝΕ εδώ όλοι είναι απατεώνες. Ευτυχώς που κάποιοι μας ανοίγουν τα μάτια :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...