Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτες τις μερες με φορτωμενο δικτυο λογω της καταστασης μπορει καποιος ηδη συνδρομητης να μας πεις πως πανε τα πραγματα απο αποψη αποσυνδεσεων κλπ ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

9 ώρες πριν, jok είπε

Αυτες τις μερες με φορτωμενο δικτυο λογω της καταστασης μπορει καποιος ηδη συνδρομητης να μας πεις πως πανε τα πραγματα απο αποψη αποσυνδεσεων κλπ ευχαριστω 

Κανένα πρόβλημα, όλα πάνε καλά προς το παρόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλαμαριά κι εδώ πεσμενο κανα 20'

Χθες μου έστειλαν ότι Δευτέρα 06.00-8.00 θα έχουν εργασίες.

9 λεπτά πριν, vins είπε

Καλαμαριά κι εδώ πεσμενο κανα 20'

Χθες μου έστειλαν ότι Δευτέρα 06.00-8.00 θα έχουν εργασίες.

Πάντως αν και δεν έχω πολύ καιρό που συνδέθηκα, δεν ξέρω αν θα την πρότεινα.

Μου βγήκε η παναγια για να με συνδέσουν, έχω ήδη στις 10 μέρες 2 περιόδους μισής ώρας χωρις ίντερνετ, αύριο 06.00-8.00 εργασίες, και μόλις συνειδητοποίησα ότι δεν έχουν αριθμό για βλάβες για όλο το 24ωρο αλλα ούτε και σκ και αργίες!

Επεξ/σία από vins
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η HCN κυριολεκτικά το έχει παραξηλωσει αυτές τις μέρες... Έχω επαγγελματική σύνδεση στο γραφείο (εταιρεία πληροφορικής) και αυτές τις μέρες δεν έχω εισερχόμενες κλήσεις στο ΤΚ της εταιρείας αυτό συμβαίνει εδώ και 3 μήνες τουλάχιστον δύο μέρες την εβδομάδα. Όταν κάλεσα την υποστήριξη (για πολλοστή φορά) να τους κάνω παράπονα μου είπαν ότι αυτό είναι και αν σας αρέσει στείλτε μας ένα mail στο [email protected] και θα το δούμε !!!! Ντροπή !!!! Έχω μπει στην διαδικασία μέσω του δικηγόρου μου να προσφύγω σε όλες τις νόμιμες διαδικασίες για διαφυγόντα κέρδη. Δεν είναι δυνατόν εδώ και 3 μήνες να ψάχνω να βρω γιατί δεν έχω εισερχόμενες κλήσεις. Όπως επίσης στο σπίτι που έχω οικιακό τιμολόγιο και εκεί αντιμετωπίζω απίστευτα προβλήματα, για παράδειγμα το WiFi δεν πιάνει πάνω από ένα δύο δωμάτια ο ρούτερ κολλάει ξανά άσχετα αν έχει γίνει αντικατάσταση δύο φορές... !!! Καμία αξιοπιστία καμία υποστήριξη !!! Σήμερα για παράδειγμα Κυριακή έχει κοπεί το ίντερνετ εδώ και μια ώρα και στην τηλεφωνική υποστήριξη δεν απαντά κανείς ! 😠

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, kamaris είπε

Η HCN κυριολεκτικά το έχει παραξηλωσει αυτές τις μέρες... Έχω επαγγελματική σύνδεση στο γραφείο (εταιρεία πληροφορικής) και αυτές τις μέρες δεν έχω εισερχόμενες κλήσεις στο ΤΚ της εταιρείας αυτό συμβαίνει εδώ και 3 μήνες τουλάχιστον δύο μέρες την εβδομάδα. Όταν κάλεσα την υποστήριξη (για πολλοστή φορά) να τους κάνω παράπονα μου είπαν ότι αυτό είναι και αν σας αρέσει στείλτε μας ένα mail στο [email protected] και θα το δούμε !!!! Ντροπή !!!! Έχω μπει στην διαδικασία μέσω του δικηγόρου μου να προσφύγω σε όλες τις νόμιμες διαδικασίες για διαφυγόντα κέρδη. Δεν είναι δυνατόν εδώ και 3 μήνες να ψάχνω να βρω γιατί δεν έχω εισερχόμενες κλήσεις. Όπως επίσης στο σπίτι που έχω οικιακό τιμολόγιο και εκεί αντιμετωπίζω απίστευτα προβλήματα, για παράδειγμα το WiFi δεν πιάνει πάνω από ένα δύο δωμάτια ο ρούτερ κολλάει ξανά άσχετα αν έχει γίνει αντικατάσταση δύο φορές... !!! Καμία αξιοπιστία καμία υποστήριξη !!! Σήμερα για παράδειγμα Κυριακή έχει κοπεί το ίντερνετ εδώ και μια ώρα και στην τηλεφωνική υποστήριξη δεν απαντά κανείς ! 😠

Ειναι απαράδεκτοι πραγματικά. Ειδικά εσύ που έχεις επαγγελματικό δε νοείται να μην έχεις support 24/7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vins είπε

Ειναι απαράδεκτοι πραγματικά. Ειδικά εσύ που έχεις επαγγελματικό δε νοείται να μην έχεις support 24/7

Όχι μόνο δεν έχει υποστηρίξει αλλά ρίχνουν το φταίξιμο στο τηλεφωνικό κέντρο της εταιρείας μου το οποίο είναι αγορασμενο εδώ και 1 χρόνο με πλήρη υποστήριξη VoIP (μιλάω για Cisco call manager)

 

Επίσης μόλις τώρα έσκασε SMS που γράφει για εκτεταμένες διακοπές ρεύματος !!!! Αν είναι δυνατόν ρε παιδιά !!! Τι κόστος έχει μια γεννήτρια ρεύματος ? Μας κοροϊδεύουν ψιλό γαζί !!! Πως γνωρίζουν ότι θα έρθει το ρεύμα στις 17:00 ??? Δηλαδή έλεος !!! 

 

Συνήγορος του καταναλωτή καταγγελία στην ΕΕΤΤ και προσωρινά ασφαλιστικά μέτρα για διαφυγόντα κέρδη !! Δεν είναι δυνατόν να έχουν μόνο απαιτήσεις αλλά έχουν και υποχρεώσεις 😠😠😠😠

Polish_20201108_153830843.png

Κόκκινο λαμπάκι !!! Μόνιμο φαινόμενο 😠😠😠😠

Polish_20201108_154542141_copy_942x529.jpg

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, kamaris είπε

Πως γνωρίζουν ότι θα έρθει το ρεύμα στις 17:00 ???

"εκτιμαται"

Και δεν ειναι τοσο δυσκολο να μαθουν την εκτιμωμενη ωρα επαναφορας απο την δεδδηε 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, kamaris είπε

Όχι μόνο δεν έχει υποστηρίξει αλλά ρίχνουν το φταίξιμο στο τηλεφωνικό κέντρο της εταιρείας μου το οποίο είναι αγορασμενο εδώ και 1 χρόνο με πλήρη υποστήριξη VoIP (μιλάω για Cisco call manager)

Επίσης μόλις τώρα έσκασε SMS που γράφει για εκτεταμένες διακοπές ρεύματος !!!! Αν είναι δυνατόν ρε παιδιά !!! Τι κόστος έχει μια γεννήτρια ρεύματος ? Μας κοροϊδεύουν ψιλό γαζί !!! Πως γνωρίζουν ότι θα έρθει το ρεύμα στις 17:00 ??? Δηλαδή έλεος !!! 

Συνήγορος του καταναλωτή καταγγελία στην ΕΕΤΤ και προσωρινά ασφαλιστικά μέτρα για διαφυγόντα κέρδη !! Δεν είναι δυνατόν να έχουν μόνο απαιτήσεις αλλά έχουν και υποχρεώσεις 😠😠😠😠

Polish_20201108_153830843.png

Κόκκινο λαμπάκι !!! Μόνιμο φαινόμενο 😠😠😠😠

Polish_20201108_154542141_copy_942x529.jpg

Ασοβαροι τελείως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση !!!! Είναι δυνατόν σε όπως γράφει κεντρικό κόμβο να μην έχει λάβει τα απαραίτητα μέτρα για να εξασφαλίσει την άριστη λειτουργία της ? Είναι δυνατόν να μην έχει εναλλακτική λύση σε περίπτωση που πέσει ο υποτιθέμενος κεντρικός κόμβος ??? Μας κοροϊδεύουν!!! Μας κοροϊδεύουν ψιλό γαζί... Μια ζωή οι άλλοι φταίνε και όχι η ανικανότητα τους να παρέχουν υπηρεσίες !!! Εμείς φταίμε που είμαστε πρόβατα και τους πιστεύουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...