Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στις 3/2/2021 στις 4:12 ΜΜ, definitio είπε

Και χθες και σήμερα είχα συνεχείς αποσυνδέσεις...μας έπρηξαν μετά από πολύ καιρό.

εκτός από προχθές το 10λεπτο γυρω στις 3 το μεσημέρι δεν παρατήρησα κάτι. Και δουλεύω από το σπίτι 9-10 ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dinoel είπε

εκτός από προχθές το 10λεπτο γυρω στις 3 το μεσημέρι δεν παρατήρησα κάτι. Και δουλεύω από το σπίτι 9-10 ώρες.

Κι εγώ μόνο εκείνη τη μέρα είχα θέμα και αυτό για λίγο. Τι επόμενες μέρες όλα κομπλέ. Περιοχή Τούμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέχρι τις 7 Φεβ όλα καλά στις 8 μου ήρθε ένα μήνυμα ότι είχε πρόβλημα και την ίδια μέρα λυθηκε...μετα για κάνα 10 μέρες πήγαινε καλά και από χθες 19/2 συνέχεια αποσυνδέσεις. Μόνο με ρεσταρτ το ρούτερ (511) επανέρχεται κατευθείαν.( Όλα τα λαμπάκια του ρούτερ είναι κανονικά δεν αλλάζει κάτι απλά σαν να κολλάει με την αποσύνδεση και δεν επανέρχεται μέχρι το ρεσταρτ)Έκανε κάτι ρυθμίσεις ο τεχνικός αλλά πάλι το ίδιο και μου είπε από Δευτέρα να πάω για αντικατάσταση ρούτερ.θα γίνει δουλειά ή θα συνεχίσει λέτε;;;; Περιοχή Τούμπα κι εγώ.

Επεξ/σία από deeppurple
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι έχω ακούσει και από άλλους ότι κολλάει το 511. Αν δεν έχεις τηλεόραση, ίσως σου δώσουν το 510 που είναι πιο σταθερό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και ένα μήνα την βάλαμε δοκιμαστικά στο γραφείο και έχουμε ξεχάσει το remote. Με τόσες αποσυνδέσεις είναι πρακτικά αδύνατο να δουλέψεις απομακρυσμένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/2/2021 στις 6:20 ΠΜ, infin1tyGR είπε

Η αλήθεια είναι ότι έχω ακούσει και από άλλους ότι κολλάει το 511. Αν δεν έχεις τηλεόραση, ίσως σου δώσουν το 510 που είναι πιο σταθερό.

Απόλυτο δίκιο φίλε... Ευτυχώς είδα το ποστ σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διακοπή πάλι 5 Μαρτίου. Ειμουν συνδρομητής σε πολλούς παρόχους. Όλοι όσον αφορά βλάβες ,διακοπες ήταν μια από τα ίδια. Η hcn με το δικό της δίκτυο είναι η χειρότερη όσον αφορα αξιοπιστία. Με την πρώτη ευκαιρία αν βρεθεί λύση λίγο πιο ακριβή έχω φύγει.

Επεξ/σία από insomniagfg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, insomniagfg είπε

Διακοπή πάλι 5 Μαρτίου. Ειμουν συνδρομητής σε πολλούς παρόχους. Όλοι όσον αφορά βλάβες ,διακοπες ήταν μια από τα ίδια. Η hcn με το δικό της δίκτυο είναι η χειρότερη όσον αφορα αξιοπιστία. Με την πρώτη ευκαιρία αν βρεθεί λύση λίγο πιο ακριβή έχω φύγει.

Μόνο εσύ είχες θέμα δηλαδή? και εγώ αργά το βράδυ, μετά τις 1 νομίζω είχα θέματα. Αλλά σήμερα το πρωί ήταν όλα κανονικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, vassilis018 είπε

Μόνο εσύ είχες θέμα δηλαδή? και εγώ αργά το βράδυ, μετά τις 1 νομίζω είχα θέματα. Αλλά σήμερα το πρωί ήταν όλα κανονικά 

Δεν ειπα οτι μονο εγω εχω θεμα , ανεφερα οτι για  αλλη μια φορα ειχα διακοπη (7ωρη διακοπη)και την εμπειρια με αλλους παροχους, συγκριτικα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, insomniagfg είπε

Δεν ειπα οτι μονο εγω εχω θεμα , ανεφερα οτι για  αλλη μια φορα ειχα διακοπη (7ωρη διακοπη)και την εμπειρια με αλλους παροχους, συγκριτικα.

 

είσαι από τους γκαντέμηδες της υπόθεσης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...