Προς το περιεχόμενο

Το Diablo III κυκλοφορεί στις 15 Μαΐου


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 121
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αλλη μια μετριοτητα (εκτος των πολυ κολημενων που θα το παρουν για το ονομα και τις αναμνησεις) για την Blizzard... κριμα περασαν τοσα χρονια και τωρα που δεν παει πια τοσο καλα το WoW αποφασισαν μετα απο 523 αναβολες να το κυκλοφορησουν (το παλιο team βεβαια εχει φυγει εδω και καιρο για αλλες πολιτειες).. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

/call 666

 

-Ναι, εμπρός; Διάολε εσύ;

-Ναι εγώ.

-Έλα να σου πω, έχουμε εδώ έναν, τον xtrmsnpr που ρωτάει γιατί να μπει στα νέα η ημερομηνία κυκλοφορίας του diablo III... τι να του απαντήσω;

-Πες του θα τον πάρω έγω, να του εξηγήσω.

-ΟΚ man, τα λέμε 15-5, sorry για την ενόχληση!

 

Φίλε μου, σε λίγο θα σε πάρει ο διάολος! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (<-ΑΣΤΕΙΟ)

 

απίθανος.... έλιωσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη μια μετριοτητα (εκτος των πολυ κολημενων που θα το παρουν για το ονομα και τις αναμνησεις) για την Blizzard... κριμα περασαν τοσα χρονια και τωρα που δεν παει πια τοσο καλα το WoW αποφασισαν μετα απο 523 αναβολες να το κυκλοφορησουν (το παλιο team βεβαια εχει φυγει εδω και καιρο για αλλες πολιτειες).. :mad:

 

Γιατί το λες αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλη μια μετριοτητα (εκτος των πολυ κολημενων που θα το παρουν για το ονομα και τις αναμνησεις) για την Blizzard... κριμα περασαν τοσα χρονια και τωρα που δεν παει πια τοσο καλα το WoW αποφασισαν μετα απο 523 αναβολες να το κυκλοφορησουν (το παλιο team βεβαια εχει φυγει εδω και καιρο για αλλες πολιτειες).. :mad:

 

οοοοοτι ναναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατι μου λεει οτι ειδικα οσοι ειμαστε old school θα φριξουμε με τον βιασμο και την κονσολοποιηση που θα εχει υποστει το παιχνιδι...και δεν μιλαω για τα γραφικα που ετσι και αλλιως ποτε δεν ηταν το φορτε του συγκεκριμενου τιτλου αλλα για το gameplay κομματι.

 

Μακαρι να διαψευστω αλλα απο οσα εχω διαβασει σε διαφορα site σχετικα με τη beta κατι τετοιο προβλεπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πολυετής αναμονή φτάνει στο τέλος της και πλέον έχει συγκεκριμένη ημερομηνία αφού η Blizzard ανακοίνωσε σήμερα ότι το Diablo III θα κυκλοφορήσει παγκοσμίως στις 15 Μαΐου.

 

Έχοντας ανακοινωθεί αρχικά το 2008, η Blizzard σίγουρα δε βιάστηκε να κυκλοφορήσει το επόμενο κεφάλαιο της δημοφιλούς σειράς και μία από τις πιο επιτυχημένες όλων των εποχών στην ιστορία των βιντεοπαιχνιδιών.

 

Δώδεκα ολόκληρα χρόνια μετά το Diablo II, οι gamers θα ξαναγυρίσουν στον κόσμο του Sanctuary επιλέγοντας έναν από τους 5 διαθέσιμους χαρακτήρες όπως τον Barbarian, Monk, Witch Doctor, Demon Hunter και Wizard.

 

Οι προπαραγγελίες ξεκινάνε σήμερα από το battle.net, την διαδικτυακή υπηρεσία της Blizzard, όπου το παιχνίδι θα είναι διαθέσιμο για κατέβασμα στις 15 Μαΐου στην τιμή των $59.99. Στην ίδια τιμή θα διατεθεί το παιχνίδι σε DVD-Rom για Windows XP, Vista, 7 και Mac.

 

 

Link.png Site: Battle.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγώ διάβασα κάτι ελληνικά review της πλάκας από άτομα που παίξαν την beta μέχρι το μισό ας πούμε και κράζανε bugs(στην beta ξέρω γω,αλλα το κράξιμο κράξιμο)και γέμιζαν το άρθρο με δικές τους προβλέψεις/ιστορίες/θεωρίες συνομοσίας ότι το gameplay είναι την μία έτσι την άλλη αλλιώς και ότι "περιμένα περισσότερα μετά απο 11 χρόνια"(Το game ξέρω γω είναι σε development από το 2005-6 αλλά το προσπερνάμε κ αυτό/επίσης κάποιοι φαίνεται "reviewers" περίμεναν το Diablo 3 να βγεί την αμέσως επόμενη μέρα από την κυκλοφορία του Diablo 2:LoD αλλιώς πως περίμεναν 11 χρόνια? SEEMS LEGIT)

Αν διάβασες κάτι τέτοιο λογικό να μιλάς για κονσολοποίηση κλπ,από την άλλη εγώ δεν είδα στην beta κανένα τέτοιο σημάδι(παίζω μία βδομάδα έχοντας max-άρει και τα 5 class,ενώ είχα παίξει και σε παλιότερα patch)

Αντιθέτως όσον αφορά το υπάρχον gameplay όλοι(εντάξει οι περισσότεροι)λένε θετικά πράγματα.

 

 

Υ.Γ Για να προλάβω τυχόν αναφορές σε wikipedia:ΝΑΙ το Diablo 3 άρχισε Development το 2002.Έπειτα όμως όλο το Project έγινε Scrap για να το ξαναπιάσουν αργότερα(Αυτά για το anti-noob reviewer παραλλήρημα μου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το προηγούμενο Diablo είναι το τελευταίο παιχνίδι που θυμάμαι να έχει σπάσει ταμεία . Βγήκε καλοκαίρι , η χειρότερη περίοδος για Ελλάδα , και τρελλάθηκε στις πωλήσεις. Την επόμενη ημέρα ήταν όλοι ξενυχτυσμένοι!! Ας ελπίσουμε ότι είναι αντάξιο των προσδοκιών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...